320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    kas see on minu viga, et palju leheküljed (goal.com, orkut, elu24 jm) ei avane, või on mingi üldisem viga?
    orks pani mulle ka enne näkku.
    Aga mul on selline küsimus, et miks nüüd nendes lahedates elu24 uudistes "Lily v keegi muu välgutas tisse" olevad lingid viivad küll piltideni, aga seal on nibudele mingi faking täheke ette pandud? Mida teha?

    Kommentaar


      Vajuta nende piltide peale.

      Kommentaar


        oskab keegi öelda palju maksab see asi kui ma tahaks, et mu isa oleks mu sõiduõpetaja. nagu saaks temaga ükskõik kuna sõita enne lubade kättesaamist.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          ARK'i koduka järgi peaks olema 250 krooni.

          Mootorsõidukijuhi õpetaja ja juhendaja tunnistuse ning mootorsõidukijuhi koolitamise loa väljastamine

          Mootorsõidukijuhi õpetajale koolitamise õigust tõendava tunnistuse või selle duplikaadi väljastamise eest tasutakse riigilõivu 500 krooni.
          Mootorsõidukijuhi juhendaja tunnistuse väljastamise eest tasutakse riigilõivu 250 krooni.
          Mootorsõidukijuhi koolitamise loa väljastamise eest tasutakse riigilõivu 1000 krooni.
          Transpordiamet korraldab Eestis inimestele ja vee-, õhu- ning maismaasõidukitele ohutut, keskkonda säästvat liikluskeskkonda.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas Evu Vaata postitust
            oskab keegi öelda palju maksab see asi kui ma tahaks, et mu isa oleks mu sõiduõpetaja. nagu saaks temaga ükskõik kuna sõita enne lubade kättesaamist.
            hehe. ma niisama mainin, et kui ta peaks sel juhul sinu kõrval olema isegi kerge promilliga, siis saab ta täistrahvi. muidugi kõigi isad ei ole sellised

            Kommentaar


              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
              ehk see DDT on pikalt mis?
              Ma arvan, et see on pikalt Dikloro-Difenüül-Trikloroetaan.

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                ehk see DDT on pikalt mis?
                see on mingi karm kahjulik asi dikloordifenüültriklooretaan.
                If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

                Kommentaar


                  Kas ilma käte abita on võimalik mokka viltu panna?

                  noh, niimoodi :/

                  Kommentaar


                    tra..

                    ma lugesin, et kas ilma käte abita on võimalik mokka vittu panna

                    Kommentaar


                      noh, eks ma ise ka esimese korraga lugedes panin natukene võssa..

                      Kommentaar


                        silm näeb ikka seda mida näha tahab

                        Kommentaar


                          mis tissipilte dannar nägi elu24's.. ma ei leia midagi head...

                          Kommentaar


                            No Lily tissini lingib SLÕL ka.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              panen arvuti käima, ütleb mulle, et "connect power extension cable to your radeon 9700 video card". ma võtsin kohe lahti kompuutri, kõvaketta küljes oli üks kaabel, teine ots oli niisama. äkki oli kuskilt lahti tulnud või midagi. aga tagasi ei oska panna.



                              selline kaabel on, kas võib selles huvitav asi olla?
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                no, jah.!.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X