320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Mingi Windows installeri message tuleb, kui püüan office\'i programme kasutada. Ütleb, et valesti installitud või midagi sellist. Hetkel on mul office\'i plaat olemas aga kuidas ma need vanad ja vigased ära kustutan? Sest noh add/remove programs võimaluste alt ma seda ei leia.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      kui on mingid failid puudu, siis installi lihtsalt office üle.
      ja kui ei aita, siis kustuta lihtsalt office ja installi uuesti.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Hetkel teles jooksva Elisa reklaami nime paluks.
        Algselt postitas tank
        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas Oll
          Hetkel teles jooksva Elisa reklaami nime paluks.
          Reklaami nime?

          Elisa reklaam?!

          Mai tea ju...
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Algselt postitas Scooter


            Algselt postitas Oll
            Hetkel teles jooksva Elisa reklaami nime paluks.
            Reklaami nime?

            Elisa reklaam?!

            Mai tea ju...
            Minu pang.
            Thx, sain LOO nime teada.
            Algselt postitas tank
            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Jubepopp on siin igasugu reklaamilaule jms küsida. Küsin ka siis. Peeter Piheli Tuhvlite ja Trühvlite alguslaulu nimi ja esitaja paluks

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                keegi oskab pakkuda linkki kust näeks tom petty laulu free falling videot?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  argghh.. ma küsin kah siis 1 laulu kohta. nägin videot aga laulu/artisti nime ei pannud tähele... et siis kelle laul on selline...


                  mingi neegrid rohelistes kostüümides tantsivad lava peal ja laulavad... kahtlane kirjeldus.. aga äki olete näind seda videot. suht lahe laul oli.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Outkast - Hey Ya?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      jajah just seesama. asjalik värk raisk.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Aidake mind ka. Kust kurat on osad juba Metallica konsa piletid kätte saanud, kui need alles homme müüki tulevad???
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Algselt postitas realmadridfan


                          Aidake mind ka. Kust kurat on osad juba Metallica konsa piletid kätte saanud, kui need alles homme müüki tulevad???
                          Sportlandi kliendid said sõnumi, mille ettenäitamisel oli neil võimalus soetada pilet Sportlandist..(Ma ei ütle, et kui tahtmist on ja tutvusi ka siis on võimalik süsteemi petta ja saada see sõnum ka oma sõbralt või lasta sõbral hunnikus pileteid krabada)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Osta on selle sõnumi alusel võimalik minu teada mitte ainult Sportlandist, vaid ka nt Statoilist. Mis omakorda avab ostuvõimaluse keskmisest nahhaalsematele vendadele, kuivõrd enamikul Stati teenindajatest on täiesti pohh, misasja sa neile sealt üle leti näitad, pigem pead ise neile pinda käima, et su telefoni ka lähemalt vaadataks. Ja tõesti õige mitmed on sõbra saadetud sõnumiga ka vabalt pileteid ostnud. Kuigi, pettus on pähh ja ärge teie nii tehke .
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Mis selle varakult ära ostmise point on? Ega neid niikuinii ju ühe päevaga läbi ei müüda ma usun. Või on hind parem.... või mis point on ääääääää

                              edit - ja krt...ma olen ka sportlandi püsiklient! Kus minu sõnum on ah?
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Algselt postitas daywalker


                                Mis selle varakult ära ostmise point on? Ega neid niikuinii ju ühe päevaga läbi ei müüda ma usun. Või on hind parem.... või mis point on ääääääää

                                edit - ja krt...ma olen ka sportlandi püsiklient! Kus minu sõnum on ah?
                                oled oma numbri neile avaldanud ikka?

                                sportlandi kliendina on mulgi võimalus see pilet osta varem, kuid otsustasin osta ülejäänudega koos, sest ei soovi istekohta, mida pakub sportland...
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X