320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Algselt postitas rohelineKonn
    Algselt postitas Scooter
    Logosi tehakse ikka vektoris... seega Adobe Illustrator, Macromedia FreeHand, Corel Draw vmt.
    ..ja estonisugused mehed ilmselt AutoCAD\'is
    Küll temagi kunagi ArchiCAD\'i peale üle läheb. :P
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      kas keegi viitsiks antero mertaranta - ihanaa leijonat, ihanaa uuesti kuskile uppida. mul kadus see arvutist ära raisk.....

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Algselt postitas taku*


        kas keegi viitsiks antero mertaranta - ihanaa leijonat, ihanaa uuesti kuskile uppida. mul kadus see arvutist ära raisk.....
        aga palun

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas 17


          Jubepopp on siin igasugu reklaamilaule jms küsida. Küsin ka siis. Peeter Piheli Tuhvlite ja Trühvlite alguslaulu nimi ja esitaja paluks
          Nii. Sain teada. Robbie Williams - Handsome Man. Kellegil arvutis pole seda lugu?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Abiks on limewire, vähemalt mina sain sealt:P

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Kas keegi oskab öelda, et kas Hansapangal on neid rahaautomaate millega saab ka ülekannet teha?
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Algselt postitas Evu


                Kas keegi oskab öelda, et kas Hansapangal on neid rahaautomaate millega saab ka ülekannet teha?
                On küll.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Algselt postitas Evu


                  Kas keegi oskab öelda, et kas Hansapangal on neid rahaautomaate millega saab ka ülekannet teha?
                  mida sa silmas pead? sularahaautomaadis saad teha määratud makseid, makseautomaat on aga klaviatuuriga ja saad ise sisse toksida makse andmed

                  http://w.hansa.ee/est/kontakt_kontorid.html

                  siit leiad nii sularahaautomaadid kui ka makseautomaadid
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Kas seal klaviatuuriga automaadis saan ma ka teisele inimesele raha kanda tema arvele?
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Algselt postitas Evu
                      Kas seal klaviatuuriga automaadis saan ma ka teisele inimesele raha kanda tema arvele?
                      ehk kontole siis. jah, muidugi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Algselt postitas Evu


                        Kas seal klaviatuuriga automaadis saan ma ka teisele inimesele raha kanda tema arvele?
                        seal automaadis saad ülekannet teha ka teise eesti panka kui soovid. sama saad teha muidugi ka sularahaautomaadis, aga pean enne kontoris või internetipangas määratud maksetes maksedetailid ära salvestama.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Mul on mingi mp3/mp4 pleieri, eks ta mingi poola oma ole. Kuid sain kaasa sellega väikesed kõrvaklapid, kui ma torkan nende väikeste kõrvaklappide otsa täiesti pleieri sinna kõrvaklapi auku siis töötavad normaalselt. Kuid kui ma tahan torgata oma suurte klappide otsa sinna pleierisse ja torkan täita lõpuni sisse siis mängib ainult üks klapp. Peaks mängima mõlemad siiski.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas Evu


                            Mul on mingi mp3/mp4 pleieri, eks ta mingi poola oma ole. Kuid sain kaasa sellega väikesed kõrvaklapid, kui ma torkan nende väikeste kõrvaklappide otsa täiesti pleieri sinna kõrvaklapi auku siis töötavad normaalselt. Kuid kui ma tahan torgata oma suurte klappide otsa sinna pleierisse ja torkan täita lõpuni sisse siis mängib ainult üks klapp. Peaks mängima mõlemad siiski.
                            Ju ei anna kontakti, võrdle originaal ja oma klappide pistikuid, kas on päris erinevad või on sinu omad natuke peenemad.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              nii.. esimene kord siia kirjutada.. aga on ju ka põhjust.. juhtus selline abi vajav olukord, kus ma arvutiga mässates.. muutsin kuvari resolutsiooni.. kõik ok.. tahaks siis tagasi normaalsetesse mõõtmetesse saada pilti.. muudan tagasi, kuid pisike probleem : nimelt ei taha kõik ekraanile \"ära mahtuda\".. pilt on natuke liiga lai ekraani jaoks.. ja manuaalselt kuvari nuppudest ka enam väiksemaks ei saa.. nii et, kus on veel mõni seadete muutsmiste koht.. ahjaa.. windows XP olgu kah öeldud..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Võib-olla on lihtsamaid laendusi ka, kndlasti on, aga järgnev peaks kindlalt lahendama probleemi.

                                1) tõmba netist oma kuvari ja videokaardi kõige uuemad draiverid (XP puhul tegelikult ei ole see isegi vajalik) ja jäta nad desktopile näiteks.

                                2) uninstalli oma kuvari ja videokaardi praegused draiverid ja tee reboot

                                3) installi uued draiverid alustades videokaardist kõigepealt.

                                Peaks toimima. Sest see ei ole loogiline, et su pilt ära ei mahu. Sul oleks nagu videokaart arvamas, et sul on suurem monitor, kui ta tegelt on. Sa võid ka kõigepealt proovida nii, et uninstallid oma kuvari vaid, teed restardi ja installid uued draiverid, kuigi oma kogemus näitab et parem on ka videokaardi omad maha visata ja puhtalt lehelt seda teha. Aga mul on 2000 ka.
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X