320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Algselt postitas Sajets


    Võib-olla on lihtsamaid laendusi ka, kndlasti on, aga järgnev peaks kindlalt lahendama probleemi.

    1)
    2)
    3)

    Peaks toimima.
    ok, annan teada tulemustest, kui järeleproovitud..

    seniks tänud!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Mis programmiga vaatada arvutis DVD`d. Mul nagu PS2`es mängib, kuid arvuti mingis WinDVD programmis ei mängi?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Algselt postitas Evu


        Mis programmiga vaatada arvutis DVD`d. Mul nagu PS2`es mängib, kuid arvuti mingis WinDVD programmis ei mängi?
        Regioonikala ei või olla, st su DVD regioon vastab DVD-Romi regiooniseadistustele?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Mul siis selline häda-üks kõlar ei tööta. Viga peaks olema woofri ja kõlari ühenduses. Aga mul tekkis hoopis selline küsimus, et kust saan ma panna settingud niimoodi, et mu töötav kõlar mängib kõiki helisid. See elementaarne volume balance on mul igatepidi ühel pool aga ikka ei kuule kõiki helisid.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Algselt postitas Jasper


            Mul siis selline häda-üks kõlar ei tööta. Viga peaks olema woofri ja kõlari ühenduses. Aga mul tekkis hoopis selline küsimus, et kust saan ma panna settingud niimoodi, et mu töötav kõlar mängib kõiki helisid. See elementaarne volume balance on mul igatepidi ühel pool aga ikka ei kuule kõiki helisid.
            sinu süsteemist rohkem teadmata võin ainult spekuleerida.

            üldiselt kasutatakse kõlarite puhul lahendust, kus erinevad valjukad mängivad erinevaid sagedusi. kaheribalisel woofer näiteks kuni umbes 100 Hertsini ja teine valjukas sealt ülespoole. asja korraldamiseks kasutatakse filtreid, mis tavaliselt on kokku tinutatud elektroonilised vidinad. ma nüüd ei saa su kirjeldusest päris häesti aru, kuid võimalik, et tahad sundida kõlarit mängima helisid, mis on sarnase filtriga välja filtreeritud. selleks, et üks valjukas mängiks kõiki sagedusi, tuleb filter vahelt \"välja lõigata\" mis nõuab juba tagasihoidlike elektrooniku oskusi. selgelt lihtsam oleks see katkine juhe ära parandada.


            veelgi targem oleks kasutada tekkinud olukorda ettekäändena uute ja normaalsete kõlarite ostmiseks.
            Jack of all trades, Master of nuns

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Algselt postitas terroriBanaan


              Algselt postitas Jasper


              Mul siis selline häda-üks kõlar ei tööta. Viga peaks olema woofri ja kõlari ühenduses. Aga mul tekkis hoopis selline küsimus, et kust saan ma panna settingud niimoodi, et mu töötav kõlar mängib kõiki helisid. See elementaarne volume balance on mul igatepidi ühel pool aga ikka ei kuule kõiki helisid.
              sinu süsteemist rohkem teadmata võin ainult spekuleerida.

              üldiselt kasutatakse kõlarite puhul lahendust, kus erinevad valjukad mängivad erinevaid sagedusi. kaheribalisel woofer näiteks kuni umbes 100 Hertsini ja teine valjukas sealt ülespoole. asja korraldamiseks kasutatakse filtreid, mis tavaliselt on kokku tinutatud elektroonilised vidinad. ma nüüd ei saa su kirjeldusest päris häesti aru, kuid võimalik, et tahad sundida kõlarit mängima helisid, mis on sarnase filtriga välja filtreeritud. selleks, et üks valjukas mängiks kõiki sagedusi, tuleb filter vahelt \"välja lõigata\" mis nõuab juba tagasihoidlike elektrooniku oskusi. selgelt lihtsam oleks see katkine juhe ära parandada.


              veelgi targem oleks kasutada tekkinud olukorda ettekäändena uute ja normaalsete kõlarite ostmiseks.
              Kõlab loogiliselt. Tänud info eest
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Kuidas Mustmäelt pääseda Punase tänava kunstmuru staadionile?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Sõita linna ja sealt 35-ga kuni näed Lasnamäe spordihalli. See päris pikk sõit.
                  Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Kuskilt Tuhvlite ja Trühvilte saate lindistusi ka näha saab? tv.ee\'st esimese pilguga ei silmanud.Täpsemalt huvitab see saade, kus Petsil Janek ja Kuldar külas olid.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Kellegil teleyks on?
                      Palun s6numikeskuse numbrit,mu mobiil pedereerib...
                      Kiire!
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        iseteenindus ei aita? teleyks on vist elisa oma? ... proovi seda äkki.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Kas keegi teab Pärnu mnt 142a asuva sporditarvete lao numbrit - selle kus müüakse jalgpallivarustust? Asub samas majas, mis Kontuur, see jõletis seal, kus tramm tagasi Pärnu maanteele pöörab.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas Sajets


                            Kas keegi teab Pärnu mnt 142a asuva sporditarvete lao numbrit - selle kus müüakse jalgpallivarustust? Asub samas majas, mis Kontuur, see jõletis seal, kus tramm tagasi Pärnu maanteele pöörab.
                            ma ei eta millist sa neist athad aga kõik asuvad sinu öeldud aadressil


                            http://www.hinnainfo.ee/?ACT=&OBJECT_ID=2271&BLOCK_WWW=0

                            http://www.hinnainfo.ee/?ACT=&OBJECT_ID=6660&BLOCK_WWW=0

                            http://www.hinnainfo.ee/?ACT=&OBJECT_ID=24333&BLOCK_WWW=0

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              tal on juba toredad uhlspordi kindad olemas

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Sain jah hoopis muud teed pidi vajaliku kraami, aga ükski neist linkidest polnud see, mida taga ajasin. Aga nüüd pole vahet ka enam. Aga tänud sellegipoolest, noksid
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X