320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    või noh... uuri ise http://www.peomajad.com/
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      aitäh kõikide vastuste eest

      Kommentaar


        ja kindlasti ära liiga kiiresti jookse. 140-150 pulss mitte rohkem. Ajaliselt võiks olla vährmalt 30-40min korraga

        Kommentaar


          Okei, suured tänud teile.

          Kommentaar


            Järgmine aasta Paide-Türi jooksul näeme?

            Kommentaar


              Davaj! See aasta osalesid?

              Kommentaar


                Pealtvaatajana. Aga seljanksi sõin küll mida tibinad jooksjatele pakkusid

                Kommentaar


                  Ha-ha-ha :d:d. aga okei, et spammi mitte tekitada panen mingi lambi siia maha.
                  Kui ma lähen kell 9 õhtul magama ja ärkan kell 7 miks ma unine ikka olen? Nx, see vanemate värk ei tööta et vara magama siis pole uninne.

                  Kommentaar


                    Sain mingi SImple Plan nimelisele kontserdile kaks piletit. Mis kuradi bänd see üldse on ja kas keegi seda mu käest ära ei taha osta?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Sain mingi SImple Plan nimelisele kontserdile kaks piletit. Mis kuradi bänd see üldse on ja kas keegi seda mu käest ära ei taha osta?
                      Vaata ju juutjuubist järgi .. Paljuga müüd siis ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Sain mingi SImple Plan nimelisele kontserdile kaks piletit. Mis kuradi bänd see üldse on ja kas keegi seda mu käest ära ei taha osta?
                        teismeliste tüdrukute seas oled kindlasi tehtud mees, nende piletitega

                        Reklaam selline: http://uk.youtube.com/watch?v=qyPYgzpZY1s
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          mingi poole hinnaga. 300 tükk äkki?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            mingi poole hinnaga. 300 tükk äkki?
                            kui sa ostad mulle kõrvatropid ja annad piletile 500 peale, siis võib kaubaks minna. aga ainult sellepärast, et mul rahadega kitsas.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                              Vaata ju juutjuubist järgi .. Paljuga müüd siis ?
                              Krt ma vaatasingi Ebaterve huumori alla pane järgmine kord, või lisa mingi hoiatus juurde.
                              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                              If you're good at something, never do it for free - See above.
                              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Ha-ha-ha :d:d. aga okei, et spammi mitte tekitada panen mingi lambi siia maha.
                                Kui ma lähen kell 9 õhtul magama ja ärkan kell 7 miks ma unine ikka olen? Nx, see vanemate värk ei tööta et vara magama siis pole uninne.
                                Kammoon kui sa pead kooli minema siis oled sa unine isegi siis kui sa oled maganud ennem 24 tundi
                                The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                                If you're good at something, never do it for free - See above.
                                I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X