320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    proovi - pead ei oska anda
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Kas DVD-mängijale mõeldud DVD`d on võimalik arvutis ka vaadatad kuidagi? Mingi programm.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Algselt postitas Evu


        Kas DVD-mängijale mõeldud DVD`d on võimalik arvutis ka vaadatad kuidagi? Mingi programm.
        Kui arvutis DVD-rom olemas, siis WinDVD on ütlemata hea programm selle jaoks.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas gamer


          Algselt postitas Evu


          Kas DVD-mängijale mõeldud DVD`d on võimalik arvutis ka vaadatad kuidagi? Mingi programm.
          Kuia rvudis DVD-rom olemas, siis WinDVD on ütlemata hea programm selle jaoks.
          Aga ikka ei tööta, tegelt ma pole kindel kas DVD mängijas töötab, kuna ma proovisin seda PS2`es ja siis seal töötas.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            hei..kuidas ma teada saan, kas mu arvuti toetab 5.1 surround värki?


            metal up your ass

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Algselt postitas 17


              Selline jama et. FIFAt või PESi mängides vasakult äärelt rünnates ei taha kuidagi lööginupp \"D\" funkseerida. Muidu töötab täiseti normaalselt, keskelt saab lüüa jne aga kui vasakult äärelt lähen, siis on perses. Kellelgi veel sama jama? Millest selline värk üldse tulla võib?
              No ma jäin nii umbes 2 nädalat vastamisega hiljaks, aga asi peaks olema selles, et odavamatel klaviatuuridel ei saa palju nuppe korraga all hoida. Endal on sama asi. Vana klaviatuur läks persse, ostsin omale k-saluunist kiiresti mingi juustu ja sellega sama asi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Algselt postitas Terneco


                hei..kuidas ma teada saan, kas mu arvuti toetab 5.1 surround värki?
                no üks variant on peksta searchi sisse 5.1. ja siis vaadata, mida vastuseks ütleb. Kui sealt lugeda ei oska, siis võta control panel lahti, vali \"sound, speech and audio devices\", edasi \"sound effect manager\" ja \"general\", seal all on \"audio driver version\". See peaks siis algama \"5.1.....\". Menüü ülesehitus sõltub opsüsteemist muidugi, eelnev jutt käib XP kohta, aga kui arvutiasjas päris turakas ei ole, siis peaks üles leidma ikka. Mina oma keskmise tavakasutaja teadmistega nt leidsin
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Algselt postitas vincent


                  Algselt postitas Terneco


                  hei..kuidas ma teada saan, kas mu arvuti toetab 5.1 surround värki?
                  no üks variant on peksta searchi sisse 5.1. ja siis vaadata, mida vastuseks ütleb. Kui sealt lugeda ei oska, siis võta control panel lahti, vali \"sound, speech and audio devices\", edasi \"sound effect manager\" ja \"general\", seal all on \"audio driver version\". See peaks siis algama \"5.1.....\". Menüü ülesehitus sõltub opsüsteemist muidugi, eelnev jutt käib XP kohta, aga kui arvutiasjas päris turakas ei ole, siis peaks üles leidma ikka. Mina oma keskmise tavakasutaja teadmistega nt leidsin
                  woh...tänu sinu juhendile sain teada, et toetab ja sain ka asja ilusti käima.


                  metal up your ass

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    oskab keegi öelda mis asi on ja kuidas näeb välja ALKÜÜLAMMOONIUMSOOL?

                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Algselt postitas Jeti88


                      oskab keegi öelda mis asi on ja kuidas näeb välja ALKÜÜLAMMOONIUMSOOL?

                      Ammoonium - tead mis see on?
                      Sool - tead mis see on?
                      Alküül - tead mis see on?

                      Kas pindaktiivne aine ütleb sulle midagi?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        kas lihtsam poleks olnud lihtsalt vastus postitada?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Algselt postitas ek


                          kas lihtsam poleks olnud lihtsalt vastus postitada?
                          Lihtsam oleks öelda misjaoks tal seda vaja läheb.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Keegi leiaks netist Ingliskeele käänete tabeli? Need Present Perfet, Past Simple jne.

                            Oleks väga tänulik.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              \"kliki mind\"

                              Tegelikult on need ajavormid mitte käänded.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Algselt postitas Maarja


                                \"kliki mind\"

                                Tegelikult on need ajavormid mitte käänded.
                                tänks.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X