320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Töö kiire ja korralik,aga mix enne eksitasid mind?

    Kommentaar


      Algselt postitas Eugen Vaata postitust
      Töö kiire ja korralik,aga mix enne eksitasid mind?
      Eelnev küsimus ei olnud päris sama
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        täie peaga postitamise teema?
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust

          Ega see ka teab,mis suurima külastusega sait pole,aga tänud siiski.Tundub,et sommid ei viitsi väga foorumis jalkat kommenteerida( vähemalt madalamaid liigasid)

          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Eelnev küsimus ei olnud päris sama
          Millest sa nüüd aru ei saa????

          Kommentaar


            Kas keegi ihtüoloogiaga ka sina peal on? Oleks hädasti vaja teada ammhaiga koos elutseva kala(Echeneis naucrates, ingl.k. suckerfish või sharksucker) eestikeelset nimetust.
            Või andke mulle Turovski telefoninumber
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Algselt postitas norsk Vaata postitust
              Kas keegi ihtüoloogiaga ka sina peal on? Oleks hädasti vaja teada ammhaiga koos elutseva kala(Echeneis naucrates, ingl.k. suckerfish või sharksucker) eestikeelset nimetust.
              Või andke mulle Turovski telefoninumber
              Ma ei ole 100% kindel aga "Lootskala" võib olla vastus sinu küsimusele.
              Algselt postitas aanvaller
              raamatud on pededele!

              Kommentaar


                Algselt postitas norsk Vaata postitust
                as keegi ihtüoloogiaga ka sina peal on? Oleks hädasti vaja teada ammhaiga koos elutseva kala(Echeneis naucrates, ingl.k. suckerfish või sharksucker) eestikeelset nimetust.
                Või andke mulle Turovski telefoninumber
                Algselt postitas Stauffenberg Vaata postitust
                Ma ei ole 100% kindel aga "Lootskala" võib olla vastus sinu küsimusele.
                Haide eskortijate jutus paistavad imikala (inglise keeles sharksucker) ja lootskala siiski erinevad kalad olema.



                Samas on kellegi väitel imikala ladinakeelne nimi Bofonaria Borisbeckeri, seega ...
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Mis bussiga ma saan Maarjamäe statalt kõige kiiremini kesklinna?
                  i don t like u u don t like me

                  Kommentaar


                    maarjamäe juurest läheb nr.5 buss kesklinna, aga kui kõnnid alla pirita teele siis sealt saab 8, 34, 34Aga.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      mis on American pie 2 kõige esimese laulu nimi ? esitaja vist blink 182

                      Kommentaar


                        Blink 182 - Everytime I Look For You
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Blink 182 - Everytime I Look For You
                          väga hea, aitäh !!

                          Kommentaar


                            ma ei leia seda videopanemis õpetust , aidake

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wiiner Vaata postitust


                              Kuidas ma seda tegin?

                              URLis http://www.youtube.com/watch?v=XS0pTChfEKc võtsin osa "watch?v=" ning panin selle asemele "v/" ning sain kokku http://www.youtube.com/v/XS0pTChfEKc.

                              Saadud koodi pistsin [youtube] tagide vahele
                              võta heaks
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                On keegi üle lugenud mitu kortsu on Spalletti kiilasmuna juurde saanud Romat juhendades?
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X