320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Robinho Vaata postitust
    Vista oli ostes läpakal peal juba ja pakkus ise läbi Windows Update, et surame Service Pack 1 peale. Varasemalt XP-ga on sellest tolku olnud ja sai ka seekord siis heas usus Microsofti usaldatud. Vista ei ole mulle kordagi midagi varuplaatidest rääkinud. Asendusplaadi all pead silmas, et antakse Vista plaat ja sealt pealt peaks uuesti Vista peale laskma? See tähendaks seda, et kõvaketas puhtaks või on mingi muu variant ka?
    Ma ruttasin veits ette jah. Arvasin, et juba teed formatit. Kõvaketas puhtaks indeed. Ja plaadid saad ikka riistvara pakkujalt. Muid variante pead targemate käest küsima, aga kui Windowsisse ei lähe, siis peaks selge olema, et selle SP laadimisega tuli mingi probleem.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Mul meenus sellega, et ka mul tekitab kaks tundi pallimängu tõsiseid probleeme. Ajab hingeldama ning raske on joosta. millest see tulla võiks?
      Kui 2 tundi vastu pead, pole sul mingit probleemi.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Kui 2 tundi vastu pead, pole sul mingit probleemi.
        no kaks tundi ikka vaheajaga, et 15 minti mängu, siis poolteist pausi ja teine poolaeg ka 15 pluss lisaminut.

        Kommentaar


          Algselt postitas Robinho Vaata postitust
          Vista oli ostes läpakal peal juba ja pakkus ise läbi Windows Update, et surame Service Pack 1 peale. Varasemalt XP-ga on sellest tolku olnud ja sai ka seekord siis heas usus Microsofti usaldatud. Vista ei ole mulle kordagi midagi varuplaatidest rääkinud. Asendusplaadi all pead silmas, et antakse Vista plaat ja sealt pealt peaks uuesti Vista peale laskma? See tähendaks seda, et kõvaketas puhtaks või on mingi muu variant ka?
          Tarkvara nüüd küll garantii alla ei tohiks käia. Proovi oma läpakas Safe Mode'i bootida ja vaata, mis sulle safe mode all räägitakse.

          Microsoft Windows Vista users

          Tip: If you are running Safe Mode because you cannot get into Windows you may want to first try loading the last known good configuration. Additional information about this mode can be found on document CH000626.

          To get into the Windows Vista Safe mode, as the computer is booting press and hold your "F8 Key" which should bring up the "Windows Advanced Options Menu" as shown below. Use your arrow keys to move to "Safe Mode" and press your Enter key.

          Note: With some computers if you press and hold a key as the computer is booting you will get a stuck key message. If this occurs, instead of pressing and holding the "F8 key", tap the "F8 key" continuously until you get the startup menu.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
            Tarkvara nüüd küll garantii alla ei tohiks käia. Proovi oma läpakas Safe Mode'i bootida ja vaata, mis sulle safe mode all räägitakse.
            Üks seksikas aspekt asja juures on ka see, et safe-mode minnes teeb arvuti ikka sama trikki, et hakkab update konfigureerima.

            Kommentaar


              Algselt postitas Robinho Vaata postitust
              Üks seksikas aspekt asja juures on ka see, et safe-mode minnes teeb arvuti ikka sama trikki, et hakkab update konfigureerima.
              Selle F8 valikuga menüü ette saad, siis peaks seal olema ka mingi load last known good configuration. Seda proovisid?

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Probleem selline, et hüppeliiges muutub paaritunnise vutimängimise järel algselt valusaks ja seejärel tuimaks. Valulik on ainult palli lüües, aga mingist hetkest alates ei saa jalga lihtsalt liigutada enam hüppeliigesest. Paar päeva lohiseb järel ja siis liigub jälle.
                Tegemist võib olla klassikalise "jalgpalluri hüppeliigesega". Kasuta külmkompressi ning esimesel võimalusel külasta arsti ja tee hüppeliigesest röntgenogramm. Luuogade olemasolul võib asi minna opini välja. Ja edasi tegelevad sinuga arstid. ( traumatoloog-ortopeed )
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar




                  abi, ruttu!
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Palun!
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Lihtsalt.. Mine vittu!
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Ahahahaha see olin mina!!! Ma vihkan sind ja su lolli autot ja ma olen klade!!!

                        Kommentaar


                          piltipiltipilti
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                            Ahahahaha see olin mina!!! Ma vihkan sind ja su lolli autot ja ma olen klade!!!
                            pane tofoaga tatti
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Kusagil mingeid eeskirju tule tegemiseks? Et kus ja kuidas tohib grillida ja aiaprahti põletada jms.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kusagil mingeid eeskirju tule tegemiseks? Et kus ja kuidas tohib grillida ja aiaprahti põletada jms.
                                Siin on miskised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X