320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Milles võib asi olla - vastupidavust absoluutselt üldse ei ole.. Suvel küll mõned trennid jätsin töö tõttu ära, aga ikkagi selles ei saa asi olla kuna 1 sõber näiteks kes käib mängudel ja trennis koguaeg, isegi tal pole vastupidavust üldse.. Sprindin ühe pika sirge korra ära, siis on kops kohe ülikoos.. Milles võib asi olla?
    jalkatrennis on pulss 170-190, vastupidavuse jaoks on vajalik pulss 130-140 ehk rahulik metsajooks

    Kommentaar


      Algselt postitas RVN Vaata postitust
      Pühapäeval mõni juuksur ka Tallinnas lahti on?
      Elava järjekorraga Madara juuksur (Kristiine keskuse Statolist üle Endla tn) on avatud pühapäeval kell 10-15.

      Kommentaar


        Miks Kaljuveer peab jalgpalli kommenteerima?

        Kommentaar


          Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
          Miks Kaljuveer peab jalgpalli kommenteerima?
          Sellepärast et kummaliste asjade kokku sattumisel on saanud tema sinna ette otsa ja no enda arvates ta onju hea.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Sellepärast et kummaliste asjade kokku sattumisel on saanud tema sinna ette otsa ja no enda arvates ta onju hea.
            Ei taha Uba kohta halba üelda, aga millises seisus ta sellel hetkel oli, kui ta Kaljuveeri oma nn. järglaseks nimetas.

            Kommentaar


              mis krdi link see oli kus sai google otsingut kasutada nii, et pärast tuleb video järgi, et trükib sõna sisse ja siis vajutab otsi..
              või noh salvestab selle kuidas sa googlest otsid vms

              Kommentaar


                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                mis krdi link see oli kus sai google otsingut kasutada nii, et pärast tuleb video järgi, et trükib sõna sisse ja siis vajutab otsi..
                või noh salvestab selle kuidas sa googlest otsid vms
                For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  miks uefa koduleht on langenud samale tasemele nagu etv sporditoimetus(eesotsas Kaljuveeriga)?
                  http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                  Klavani debüüt Meistrite liigas!

                  Kommentaar


                    Ega Tv3 ei ole võimalik Lives läbi interneti vaadata kuidagi?

                    Kommentaar


                      Head inimesed, palun kas keegi peab, kust ma saan endale tõmmata Skype vana versiooni (3.8)
                      Absolutselt mitte kusagilt ei saa seda tõmmata.
                      Ütleb küll, et versioon 3.8, kuid annab ikka selle fucking 4.1
                      Aidake vaest hädalist
                      Where were you in '62?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                        Head inimesed, palun kas keegi peab, kust ma saan endale tõmmata Skype vana versiooni (3.8)
                        Absolutselt mitte kusagilt ei saa seda tõmmata.
                        Ütleb küll, et versioon 3.8, kuid annab ikka selle fucking 4.1
                        Aidake vaest hädalist
                        http://www.filehippo.com/download_skype/4911/ proovi siit...

                        Kommentaar


                          proovisin, kuid millegi pärast laeb ta mul ikka kõige uuema versiooni.
                          Äkki on mu arvuti seadistustes viga, kuna just sai parandusest tagasi toodud
                          Where were you in '62?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                            proovisin, kuid millegi pärast laeb ta mul ikka kõige uuema versiooni.
                            Äkki on mu arvuti seadistustes viga, kuna just sai parandusest tagasi toodud
                            nonii..lõpuks sain siis vanema versiooni, kuid kõik kontaktid on kadunud ning raha samuti..mis kurat toimub
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Öelge palun, mis on selle laulu nimi, mis telekas Star FM-i reklaamis viimasena on?

                              Kommentaar


                                homme vaja koolis esseed kirjutada , teema võtan mingi Kuidas ma tuleksin toime ilma elektrita? , et ple ammu kirjutanud, mõtlesin et teeks algust aga ei oska kohe midagi kirjutada, mida võiks sissejuhatusse kirjutada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X