320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    ah krt, tulin ju siia ise ka IT gurude nõu küsima.

    Tegin Firefoxile update'i 3.5.2 peale. Aga update kustutas ära märkimisväärse osa bookmarke. Õigemini justkui võttis ta mingi vana vana aja settingu (ei tea, millise versiooni oma), ent vahepeal on lisandunud olulisi bookmarke. Oskab keegi öelda, et kuidas oleks võimalik need bookmarkid tagasi saada?

    Tänud!
    oi tillae, leidsin ise lahenduse

    Kommentaar


      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      Kas tänasel kuldliiga finaaletapil tuleb 5000 inimest täis?
      Ära sa räägi! Päris 5000 küll pole, aga palju ikka.

      Kommentaar


        kas ma olen ainus, kellel Goal.com pehmelt öeldes ee naljakalt käitub?

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          kas ma olen ainus, kellel Goal.com pehmelt öeldes ee naljakalt käitub?
          Minu andmetel oled ainus. Kuigi mida sa selle all mõtled?

          Kommentaar


            Mul näitab seal mingeid eelmisest aastast pärit uudiseid ja seda nii töö kui ka koduarvutis.

            Selline sis

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Mul näitab seal mingeid eelmisest aastast pärit uudiseid ja seda nii töö kui ka koduarvutis.

              Selline sis
              Aa nüüd panin tähele mul sama lugu. Kõik muu tundub normaalne peale nii öelda värskete uudiste.

              Kommentaar


                Karma, jobud. Enam te seal lehel ei käi!

                Aga üks huvitav uudis tegelt isegi oli:
                Adebayor: Money Is Ruining The Game

                Kommentaar


                  Starmani kolmiklahenduse juures selline info:

                  Keelatud otsepöördumine TCP porti 25
                  Suletud TCP pordid 135 ja 445

                  Mis piirangud see mulle inimkeeles öeldes seab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                    Enne raiskan ise enda päeva ära kui hakkan selle eest raha maksma et mingi prillidega ja pika patsiga poiss külla tuleks.
                    Asi on ikka hull, üritasin ka plaadilt mingit tõrjet peale saada aga arvuti ei lase absoluutselt midagi avada.
                    Ma proovisin ka oma arvutis möllanud wormist lahti saada erinevaid programme alla tõmmates ja nendega ka safe mode's asja parandada üritada, aga tulemus oli ikka käik tuttava itimehe juurde, sest tema sõnul vähegi vintskemast ussist igasuguste pahavara eemaldajatega jagu ei saa ja mida aeg aedasi, seda mugavamalt ta end sisse seab. Ma läksin ja tema abi paluma alles siis, kui arvutis sisuliselt midagi enam teha ei saanud.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Starmani kolmiklahenduse juures selline info:

                      Keelatud otsepöördumine TCP porti 25
                      Suletud TCP pordid 135 ja 445

                      Mis piirangud see mulle inimkeeles öeldes seab?
                      Port 25 välja > Sinu arvutit ei saada spammi saatjana kasutada, sest kui su arvutisse mingi pahavara istutatakse, siis ta ei suuda luua ühendust meiliserveritega, et sinna midagi saata.

                      Pordid 135 ja 445 > Üritatakse ilmselt takistada seda, et sa oma kõvaketast välja ei saaks jagada.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        aitäh tundub mõistlik värk

                        Kommentaar


                          cannuman, kus kohast Sa sellist infot muidu lugesid?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            cannuman, kus kohast Sa sellist infot muidu lugesid?

                            Kommentaar


                              Kas teie olete sattunud sellesse uuringusse, kus küsitakse: Millise erakonna poolt te olete?

                              Kommentaar


                                ei ole. Aga Ets saadab mulle jõuludeks kaardi alati.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X