320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja kuidas mingite joomalaulude esitamine peaks meeskonda toetama?

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      ja kuidas mingite joomalaulude esitamine peaks meeskonda toetama?
      Üks laul oli neil vist õllepruulija.

      Kommentaar


        asi sikua
        lõpetasin Elisaga interneti lepingu 3ndal augustil. pidid helistama paari päeva jooksul, et tullakse seadmele järgi. ei helistatud
        neti seade passib kodus ühesõnaga
        täna tuli Elisalt arve, kus kirjas, et augusti kuu arve on nii ja nii palju kroone. ehk siis täisarve
        kuigi mul on olemas paber, mis näitab lepingu lõpetamist 3ndal augustil. kui lõpetasin lepingu, siis öeldi, et tehakse 3 päeva arveldus
        kas neid homosid ei saaks kuidagi kohtusse kaevata, või midagi teha?
        paber olemas, et 3ndal augustil on vsjoo, kuid tuleb ikkagi terve kuu arve. no nahhui ma ütleks
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          helistasid neile ja küsisid?

          Kommentaar


            mida küsisin?
            kui mõtled arvet, siis see tuli meili peale
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Et kas sa küsisid miks sulle esitati augusti eest arve kui sa praktiliselt kuu alges lepingu lõpetasid

              Kommentaar


                ei ole küsinud. arve sain õhtul kätte
                eks nad vast ütlevad, et valearvetus, või et meil andmebaasis puudub märge selle kohta jne
                paneks nagu US ja As toimub. moraalikahju ja muud kahjud
                tra tahaks terve firma üle võtta neilt rsk
                kes minuga on?
                teeksin asejuhiks or smth
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Kehva firma, sellise asejuhiks saada küll ei tahaks...
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Mine mölisema. Kui ka arvet ei tühistata, siis saad vähemalt rahulduse sellest, et said end kellegi peal välja elada.

                    Kommentaar


                      L6ng

                      Pühapäeval mõni juuksur ka Tallinnas lahti on?
                      .

                      Kommentaar


                        Milles võib asi olla - vastupidavust absoluutselt üldse ei ole.. Suvel küll mõned trennid jätsin töö tõttu ära, aga ikkagi selles ei saa asi olla kuna 1 sõber näiteks kes käib mängudel ja trennis koguaeg, isegi tal pole vastupidavust üldse.. Sprindin ühe pika sirge korra ära, siis on kops kohe ülikoos.. Milles võib asi olla?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Milles võib asi olla - vastupidavust absoluutselt üldse ei ole.. Suvel küll mõned trennid jätsin töö tõttu ära, aga ikkagi selles ei saa asi olla kuna 1 sõber näiteks kes käib mängudel ja trennis koguaeg, isegi tal pole vastupidavust üldse.. Sprindin ühe pika sirge korra ära, siis on kops kohe ülikoos.. Milles võib asi olla?
                          Kui ma pika sirge ära sprindin olen mina ka väsinud .

                          Kommentaar


                            Einojah, aga mul on nii et ma ikka väga kaua väsinud ja ei jõua enam midagi ... trennis mängu teeme, siis minu võib maha kanda sest ma lihtsalt ei jõua mitte midagi teha :S:S ja selline asi on nüüd järsku tulnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Einojah, aga mul on nii et ma ikka väga kaua väsinud ja ei jõua enam midagi ... trennis mängu teeme, siis minu võib maha kanda sest ma lihtsalt ei jõua mitte midagi teha :S:S ja selline asi on nüüd järsku tulnud.
                              Mul sama asi. Talvel sees jõudsin veel ilgelt joosta, mõni nädal väljas ka, siis tuli trenni kuuajaline paus ja nüüd ei suuda midagi teha.

                              Kommentaar


                                Asi on pigem selles, et kui enne trenni/mängu algust kerget sörki ei tee, siis on kohe pärast esimest spurti kops koos. Alustada tuleb vaikselt..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X