320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
    Eesmärk oleks siis minna 10. detsembril Santiago Bernabeule aga tekkis selline küsimus, et kas see pannakse kell 19:30 siis kinni, või viimane tuur hakkab 19:30 ?
    Ma ei tea sellele küsimusele vastata, loogiline oleks, et pärast 19:30 inimesi sisse enam ei lasta. Kui sa aga sinna lähed, siis tea arvestada, et see on üldkokkuvõttes suur muuseum ja olenevalt ka muudest külastajate arvust läheb sul seal julgelt 1,5-3 tundi. Ühesõnaga ei soovita minna liiga hilja, muidu äkki tõesti pekstakse välja enne, kui valmis oled.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Eriti rumal küsimus:

      Kuidas lõigata pilte DVD peale? Nagu otse tõsta ei lase, Nerot kasutasin, kuid tulemust ma ei näe kuskil, kasutasin valesti?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        tüübiks valisid data dvd ikka?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          tüübiks valisid data dvd ikka?
          Jah, tõstsin kõik kaustad oma piltidega, mida lõigata tahtsin, ning panin burn compilation. Siis tegi mulle mingi 2 failikest kuskile, kuid nagu ma ei leia, et DVD peal oleks midagi.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Jah, tõstsin kõik kaustad oma piltidega, mida lõigata tahtsin, ning panin burn compilation. Siis tegi mulle mingi 2 failikest kuskile, kuid nagu ma ei leia, et DVD peal oleks midagi.
            Kas sa tahad teha video DVD-d? Milline peaks lõpp-produkt välja nägema?

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              Kas sa tahad teha video DVD-d? Milline peaks lõpp-produkt välja nägema?
              DVD, kus on pildid salvestatud igaveseks.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                kuidas häkkida parooli all olevat .xlsx (excel 2007) faili?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Jah, tõstsin kõik kaustad oma piltidega, mida lõigata tahtsin, ning panin burn compilation. Siis tegi mulle mingi 2 failikest kuskile, kuid nagu ma ei leia, et DVD peal oleks midagi.
                  ja tarkvara mingit viga ei anna?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Mis tunne sul oleks kui sa lähed kööki ja teed külmkapi ukse lahti ja jänes hakkab sind kapsastega loopima?
                    Tevist

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Eriti rumal küsimus:

                      Kuidas lõigata pilte DVD peale? Nagu otse tõsta ei lase, Nerot kasutasin, kuid tulemust ma ei näe kuskil, kasutasin valesti?
                      Mul on mõnel korral taoline probleem olnud. Kõrvetasin pildid plaadile, kuid pärast oma arvuti ei näita neid plaadilt. Samas DVD mängijas näitab kenasti ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas brokencyde Vaata postitust
                        Mis tunne sul oleks kui sa lähed kööki ja teed külmkapi ukse lahti ja jänes hakkab sind kapsastega loopima?
                        Et Lsd ei olnud kõige targem valik?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Jah, tõstsin kõik kaustad oma piltidega, mida lõigata tahtsin, ning panin burn compilation. Siis tegi mulle mingi 2 failikest kuskile, kuid nagu ma ei leia, et DVD peal oleks midagi.
                          No minu meelest CD-kirjutajaga DVD-sid kirjutada ei saagi. Aga, kes teab, äkki eksin kah.

                          Kommentaar


                            Doonorlus vs sportimine

                            Vere andmise päeval ei tohi või ei soovitata trenni teha. Aga järgmisel päeval? Näiteks oletame, et mul on mingil päeval kavas 10km jooksuvõistlus või siis jalkavõistlused. Kas eelmisel päeval on mõistlik verd anda? Ma ootan eitavat vastust koos viitega mis seda tõestab. Aitäh

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Doonorlus vs sportimine

                              Vere andmise päeval ei tohi või ei soovitata trenni teha. Aga järgmisel päeval? Näiteks oletame, et mul on mingil päeval kavas 10km jooksuvõistlus või siis jalkavõistlused. Kas eelmisel päeval on mõistlik verd anda? Ma ootan eitavat vastust koos viitega mis seda tõestab. Aitäh
                              Olen selline suht stabiilne doonor. Aastas ikka 4-5 korda annan verd.
                              Ma ei pea seda mitte kuidagi mõistlikuks, aga ise näiteks lähen küll 2-3-4 tundi hiljem pärast vere loovutamist sõpradega kossu mängima vms. Enne kõht täis ja natukene hoiad tagasi ja saab edukalt sporti tehtud. Arcticu spordijook suur sobib ka tavaliselt selle juurde. Aga jah, kordan, et ma ei ole kindel ,et see kõige targem tegu on, aga elus ma olen ja pilt ei ole tasku läinud. Kõhnematel inimhingedel võib keerulisem olla.
                              Ja 10km jooksu on palju keerulisem lüke, kui jalgpall või midagi muud. Selle kohta ei oska öelda, sest pingutus on pidev ja keha nõuab rohkem energiat.
                              Verekeskuse tädid igatahes olid rõõmsad, kui ütlesid, et ma vedelikku peaks tarbima ja ma soovitasin neil mitte muretseda - mul oli õhtul kursusega pidu plaanis.

                              Kommentaar


                                edit: kuulutus on aegunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X