320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatan et mul on vahepeal läbust 1 post kaduma läinud. Kas keegi on kustutanud või äkki mingi teema sealt ära koristanud või milles on asi? Ei tee mingeid etteheiteid, lihtsalt sportlikust huvist tahan kontrollida kas mul Läbukunni script äkki streigib.

    Niiet moded või keegi kes saab järele vaadata, siis olen tänulik. Aitäh

    Kommentaar


      Selline küsimus siis,kes see geenius Leedsi teemas postitusi kustutab?jääb selline mulje ,et see teema vaid mõeldu paarile tegelasele keda häirib see kui keegi teine sinna midagi kirjutab.tänane näide oli järgmine-
      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust

      Smutt: kas see manku asi on juba loositud, või soovunelma tasandil?
      vastasin viisakalt aga hetk hiljem oli see asi kohe kustutatud.Kui te ei soovi,et teised seda foorumit külastaks siis piirake teistele ligipääs.saan aru,et tõesti kirjutatakse ka palju saasta aga olen tähele pannud,et paljud moded ei kannata kui nende lemmikut kritiseeritakse ja kohe need tekstid kustutatakse.
      Miks siis üldse see Foorum vajalik kui nii usinasti asju kustutatakse?Mis on foorumi põhimõte?
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        buduga suht nõus. näiteks prantsuse koondise teemas oli sarnane puhastus hiljuti. milleks? modedele bänn rsk

        Kommentaar


          tehke uus foorum.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            vastasin viisakalt aga hetk hiljem oli see asi kohe kustutatud.
            Ei võta küll kustutamist enda peale, aga viisaka inimesena pidanuksid võibolla märkama, et küsimus polnud sulle suunatud ja seega mitte trügima umbmääraste vist-vastustega sinusse mittepuutuvasse keskustellu.

            Algselt postitas ertz Vaata postitust
            buduga suht nõus. näiteks prantsuse koondise teemas oli sarnane puhastus hiljuti. milleks? modedele bänn rsk
            Kustus peotäis poste stiilis neegrikari raisk!!! Tõeline kaotus. Tehke uus foorum, indeed.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Kustus peotäis poste stiilis neegrikari raisk!!! Tõeline kaotus.
              kellel need ees olid?

              Kommentaar


                Igal foorumikasutajal, kelle eesmärgiks on arendada foorumis intelligentset arutelu. Nt budulojusel.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Igal foorumikasutajal, kelle eesmärgiks on arendada foorumis intelligentset arutelu. Nt budulojusel.
                  Oot miks mina jälle ette jäin?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Kuidas ette? Ma tõin sind just eeskujuna välja.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Mure selline: läpakas kukkus sülest maha ja lõi pildi tasku, restarti tehes tuleb ette tekst"A disk read error occurred. Press Ctrl+Alt+Del to restart." Ja kui teen restardi, tuleb sama jutt jälle.

                      Ehk keegi oskab aidata. Vihjena võin öelda, et arvuti on juba poole aasta jooksul 2 korda paranduses käinud ja ühel neist kordadets oli emaplaat katki :S

                      Mudeliks HP Compaq Mini 700en sülearvuti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Selline küsimus siis,kes see geenius Leedsi teemas postitusi kustutab?jääb selline mulje ,et see teema vaid mõeldu paarile tegelasele keda häirib see kui keegi teine sinna midagi kirjutab.tänane näide oli järgmine-


                        vastasin viisakalt aga hetk hiljem oli see asi kohe kustutatud.Kui te ei soovi,et teised seda foorumit külastaks siis piirake teistele ligipääs.saan aru,et tõesti kirjutatakse ka palju saasta aga olen tähele pannud,et paljud moded ei kannata kui nende lemmikut kritiseeritakse ja kohe need tekstid kustutatakse.
                        Miks siis üldse see Foorum vajalik kui nii usinasti asju kustutatakse?Mis on foorumi põhimõte?
                        naer.

                        see on nii lahe, kui soove kenasti täidetakse.

                        aitäh modedele! kui vincent lõpuks suvatseb, siis kutsun veiniõhtule.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          ma tahtsin uue postitusega lisada, et see buduka keiss võib olla selle kuu foorumi naljakaim asi.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Siin sa Martin eksid. Pole võimalik üle mängida kodanikku kellel on oma foorum ja 10 paari 45-46 suurusega putsasi.

                            Algselt postitas kurb Vaata postitust
                            Kas sa siis ei näe et see on minu foorum?

                            Kommentaar


                              Plaan teha täiesti tavaline pangakonto kolmandasse panka (st. Swed ja SEB olemas)

                              Kas Sampo või Nordea?
                              Ehk oskab keegi mingied plusse/miinuseid välja tuua ^^

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                aitäh modedele! kui vincent lõpuks suvatseb, siis kutsun veiniõhtule.
                                palun, palun. tore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X