320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oskab keegi öelda kas Suure Töllu animatsioonfilmis Lepo Sumera poolt loodud heliteoseid on ka võimalik mõnelt helisalvestiselt leida?

    Kommentaar


      minult varastatud ipod touch 16 gb on võibolla kätte saadud aga politsei vajab infot, et see ikka kuulub mulle.
      ostupabereid mul alles ei ole, kuidas saaksin neile selgeks teha, et see kuulub mulle?
      kirjeldasin seda ning andsin enda ipodi kasutajanime, mida veel võiks ära märkida?
      igasugune info oleks vägagi teretulnud!

      Kommentaar


        hahaa mendid rsk
        Aga ikkagi kui ma käisin väljas ja poole tunni jooksul trolli ei tulnud, ning tulin koju. Siis vaatasin, et sõle tänaval veetoru lõhkend aga uudises, et sõitma pääsevad vaid ühissõidukid, et siis kas ma nagu peaks kõik endast oleneva tegema, et kooli jõuda või enda turvalisuse huvides koju jääma?

        Kommentaar


          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
          minult varastatud ipod touch 16 gb on võibolla kätte saadud aga politsei vajab infot, et see ikka kuulub mulle.
          ostupabereid mul alles ei ole, kuidas saaksin neile selgeks teha, et see kuulub mulle?
          kirjeldasin seda ning andsin enda ipodi kasutajanime, mida veel võiks ära märkida?
          igasugune info oleks vägagi teretulnud!
          sa sünkroniseerid ju stuffi arvutist sinna? Saad ju näidata et samad laulud/pildid/videod/mängud on sul arvutis olemas. Võin on kurinahk su ipodi vahepeal tühjaks teinud?

          Kommentaar


            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
            minult varastatud ipod touch 16 gb on võibolla kätte saadud aga politsei vajab infot, et see ikka kuulub mulle.
            ostupabereid mul alles ei ole, kuidas saaksin neile selgeks teha, et see kuulub mulle?
            kirjeldasin seda ning andsin enda ipodi kasutajanime, mida veel võiks ära märkida?
            igasugune info oleks vägagi teretulnud!
            IMEI võid neile anda. kuidas seda teada saada on pakutud mitmeid variante aga ei tea milline neist sinul töötab (3 varianti siis):

            1) You can still get the serial number of the last connected iPod. Directions are at http://docs.info.apple.com/article.h...tnum=60978#one .

            From the site:

            In iTunes 7.6 or later

            1. Hold down the Control key and choose Help > About iTunes (Windows) or iTunes > About iTunes (Mac).
            2. Release the Control key.
            3. As the iTunes and QuickTime version information scrolls, you will see the last connected iPhone’s serial number and IMEI ad iPod’s serial number.

            2) there is another way that you can find your ipod serial number on itunes version 7 or later.
            1. go into itunes and select the help menu
            2. go to run diagnostics
            3. RUN ALL OF THE DIAGNOSTICS
            4.the read out after the diagnostics are done will give you your ipod serial number.
            you just have to look for it.

            3) In Vista just go to
            C:\Users\USERNAME\AppData\Local\Apple Computer\iTunes\iPodDevices.xml

            Kommentaar


              Kui sa ei taha, siis ära lihtsalt mine kooli =/ .
              Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
              hahaa mendid rsk
              Aga ikkagi kui ma käisin väljas ja poole tunni jooksul trolli ei tulnud, ning tulin koju. Siis vaatasin, et sõle tänaval veetoru lõhkend aga uudises, et sõitma pääsevad vaid ühissõidukid, et siis kas ma nagu peaks kõik endast oleneva tegema, et kooli jõuda või enda turvalisuse huvides koju jääma?

              Kommentaar


                kas kuskil katkiseid jalgpalle ka parandadakse? et kui näiteks nõel on valesti sisse torgatud ning ventiil läbi laseb sellepärast.
                http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                Kommentaar


                  Kuidas läheb Eesti Päevalehel?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                    Kuidas läheb Eesti Päevalehel?
                    See on küll erakordselt rumal küsimus.

                    Kommentaar


                      roheliste rattaretk "kuidas elad päevaleht?"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        See on küll erakordselt rumal küsimus.
                        Teemasse,kurat võtaks!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                          Teemasse,kurat võtaks!
                          Veel teemasse, miks on suurem osa sinu postitustest sisutud ühelauselised hõiked? Paljud foorumikasutajad sooviksid ehk teada milline on Peeter I inimesena (või oledki spämmirobot?), sellise käitumisega röövid sa meilt kõigilt selle võimaluse.

                          Kommentaar


                            kui soovid teada peeter I kohta võid ju alati ühendust võtta Jüri Kuuskemaa ga.

                            Kommentaar


                              Kas Tallinnas kuskilt võiks leida oran˛i Barcelona mängusärki?

                              Kommentaar


                                Seline rumal küsimus Dannarile, et mis on teie põhivaldkond Päevalehes, ma vaatan, et päris mitmete teemadega tegeled, kas majanduskriis on mõjutanud ja halvemad on lahti lastud ja paremad pandud paljudel erinevatel teemadel kirjutama? Postimehes on ka üks endine ainult spordist kirjutaja nüüd ka teiste teemadega tegelema hakanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X