320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pigem on nii, et paremad(ja kallimad) ajakirjankud on ise lahkunud ning suvalised tsurad täidavad pinda.

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      pigem on nii, et paremad(ja kallimad) ajakirjankud on ise lahkunud ning suvalised tsurad täidavad pinda.
      Päevalehes viimase 2,5 aasta jooksul ühtegi nö. paremat pole küll ära läinud. Kui äkki Roosna spordist, aga spordi asjadest ma väga palju ei tea. Uudistest on läinud ainult Anneli Ammas ära, teised on jäänud stabiilselt samaks.
      Ma ise pole olnud kunagi nö. puhas spordikirjutaja ja ausalt öeldes pole ma kunagi tegelikult üldse Päevalehes sporti teinud. Mõned lood vahele satuvad, aga need on paar korda aastas. Üldiselt on minu ülesandeks hoida silma peal Tallinnas toimuval, lisaks leida teemasid ka teistele kirjutamiseks. Erinevad teemad tulevad sellest, mis parasjagu huvitav tundub ja kui midagi huvitavat pole, siis vahepeal peab tegema ka lugusid, mis on nö. kohatäited. Aga üldiselt olen nö. kiirelt asjade algteadmised selgeks tegev universaal. Ma ei teagi, kas see on hea või mitte.

      Kommentaar


        Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
        Kas Tallinnas kuskilt võiks leida oranži Barcelona mängusärki?
        Kui asjaga paar kolm-neli päeva oodata jaksad, siis soovitan netist tellida. Saad odavamalt, valida pikkade-lühikeste varrukate vahel ja kui mõne mängija või kasvõi enda nime tahad, siis see variant ju kah olemas. Lisaks kõigele toovad koju ukse taha ära kah.

        Kommentaar


          aastal 2007 sain piletita sõidu eest trahvi. maksin ära ja nüüd on selle asja tõttu külmutatud pangakontod. wtf? keegi teab mis toimub? nii närvi ajab rsk

          Kommentaar


            Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
            aastal 2007 sain piletita sõidu eest trahvi. maksin ära ja nüüd on selle asja tõttu külmutatud pangakontod. wtf? keegi teab mis toimub? nii närvi ajab rsk
            2007. aastal tehtud väärteotrahv peaks peale kõige olema ka aegunud.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              2007. aastal tehtud väärteotrahv peaks peale kõige olema ka aegunud.
              mis ma tegema pean nüüd?

              no fakk, ma maksin trahvi ära, mida nad tahavad?

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                2007. aastal tehtud väärteotrahv peaks peale kõige olema ka aegunud.
                mingi homo kirjutab sellest pikemalt http://www.epl.ee/artikkel/481283
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                  mis ma tegema pean nüüd?

                  no fakk, ma maksin trahvi ära, mida nad tahavad?
                  Uuri, kes su konto ära külmutas. Kohtutäituri käest vahepeal mõnd paberit pole tulnud?

                  Kommentaar


                    eesti.ee st saad oma võlad kenasti järgi vaadata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allarn Vaata postitust
                      Uuri, kes su konto ära külmutas. Kohtutäituri käest vahepeal mõnd paberit pole tulnud?
                      ühtegi paberit pole tulnud. ja ma tean kes külmutas, pank ütles. aga nende tööpäev on vist 12-15

                      ja trahv maksti ära aastal 2007. aklsjdfnbhjfnldjksvdbsfgbg
                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      eesti.ee st saad oma võlad kenasti järgi vaadata.
                      täpset aadressi?
                      Algselt postitas allarn Vaata postitust
                      Seljuhul on jah asi absurd. Ega muud teha pole, kui pead nendega ühendust võtma. Ilmselt kuskil midagi mööda pandud.
                      selliste asjadega saab mööda panna? et talle paneme kohtutäituri peale ja talle mitte?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                        ühtegi paberit pole tulnud. ja ma tean kes külmutas, pank ütles. aga nende tööpäev on vist 12-15

                        ja trahv maksti ära aastal 2007. aklsjdfnbhjfnldjksvdbsfgbg
                        Seljuhul on jah asi absurd. Ega muud teha pole, kui pead nendega ühendust võtma. Ilmselt kuskil midagi mööda pandud.

                        Kommentaar


                          Ega sa ei oska öelda, et kes oli täitur? Enamasti peaks neid sundtrahve menetlema keski härra Roodes, kellega saad pärast parajat ajun*ssi. Ise pean ütlema, et ma ei mäleta, kuidas seda võimalikult kiirelt lahendada sai. Peaks olema täituriga suheldes ikka otse. Kahjuks on kell nii palju, et ma ei saa enam justminist ka küsida.

                          Kommentaar


                            priit lantin.

                            kas tõesti ei peaks tulema mingit kirja selle ~31 kuu jooksul, et sellist situatsiooni saaks vältida? ma lihtsalt ei saa aru, et miks nüüd see külmutamine toimub.
                            kellegil selline asi veel juthunud? või trahv on jäänud maksmata, et millal kontod ära külmutatud on? aga mul on trahv makstud

                            Kommentaar


                              mul tuli kiri 30 päeva peale piletita sõitu, priit lantini poolt ka.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                                priit lantin.

                                kas tõesti ei peaks tulema mingit kirja selle ~31 kuu jooksul, et sellist situatsiooni saaks vältida? ma lihtsalt ei saa aru, et miks nüüd see külmutamine toimub.
                                kellegil selline asi veel juthunud? või trahv on jäänud maksmata, et millal kontod ära külmutatud on? aga mul on trahv makstud
                                Kindlasti peaks. Kohtutäitur on kohustatud teavitama vastava menetluse alustamisest. Siin võib olla variant, et ekslikult on lihtsalt arestitud vale inimese konto või öeldi sulle pangast, mis alustel konto arestiti?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X