320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
    Või kuidagi nii, et ostan nö topeltpileti, mis hakkab kehtima veebruari algusest ja siis märts ja aprill on ikkagi vana hinnaga. Väga ei raatsi küll 3 korda rohkem maksta.
    Kvartalikaart on selle asja nimi. Ja saab osta küll praegu kehtiva hinnaga.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Kvartalikaart on selle asja nimi. Ja saab osta küll praegu kehtiva hinnaga.
      Kui kõrgeks need piletite hinnad kerkivad?
      ja kui mul on alles neid kuue eeguseid pileteid kas siis nendega enam sõita ei saa?

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        b-day on sünnipäev vist.... d-day... pole kuulnudki




        Aga noored majaomanikud ja muidu klemmid.... kuskohast oleks tallinnas mõistlik tellida turbabriketti... küttekeskus ja diislikeskus ja soov ja KB on läbi tuhnitud... tra... eelmine aasta oli tonni hind 1500 kanti... nüüd naljalt alla 2,2k ei saa... kas päriselt hinnad nii lakke tõusnud... on mõnd tarnijat, kes odavamalt müüks?

        mul mõistus otsas... vaja läheks ühte alust
        Mis on turbabriketiga kütmise juures pluss, et seda üldse kasutada? Tuhka tuleb ju sama palju välja võtta, kui ahju paned ja see tuhk on selline, et kui märjaks saab, siis päris pask. Mul on keldris paar ämbrit seda kütet juba 20 aastat ootel, ei taha teist kasutada. Ühe korra olen proovinud. Kas ta annab eriti head sooja?

        Ikka puu on see õige materjal.

        Kommentaar


          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
          D-Day on vast kõige laialdasemalt tuntud kui päevana, mil leidis aset Normandia Dessant. Muidu on tegu militaarterminiga mille kohta lähemalt loe siit.
          Ma olen kuskilt aru saanud, et ka Iraagi vallutamine läheb D-Day alla ehk siis laias laastus on D-Day päev, kui mingi meeletu sõjaline operatsioon töösse läheb.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            nagu ma ütlesin, sai D-day müsteerium lahendatud. Aga wtf is B-day kui see pole sünnipäev?

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Mis on turbabriketiga kütmise juures pluss, et seda üldse kasutada? Tuhka tuleb ju sama palju välja võtta, kui ahju paned ja see tuhk on selline, et kui märjaks saab, siis päris pask. Mul on keldris paar ämbrit seda kütet juba 20 aastat ootel, ei taha teist kasutada. Ühe korra olen proovinud. Kas ta annab eriti head sooja?

              Ikka puu on see õige materjal.
              keskkütte katelt on kasehalgudega suht kepp kütta või mis?

              söe või turbakaga küttes on hea, lahmid ahju täis, termostaadid ise rugullivad klappe... ja radikad on 5-6h soojad.

              üldiselt tulevast aastast plaan pelletite peale minna, veidi ahi ümber teha ja asi vask...

              turbabrikett siiski puhtam kui kivisüsi:P

              Kommentaar


                Selge, mina kütan vaid ahju ja pliiti.

                Kommentaar


                  ahju jaoks tõesti oleks turbabrikett keberniit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Ma olen kuskilt aru saanud, et ka Iraagi vallutamine läheb D-Day alla ehk siis laias laastus on D-Day päev, kui mingi meeletu sõjaline operatsioon töösse läheb.
                    Ja nüüd loe mu postituse teine lause uuesti üle ning vaata ka linki. Sul on muidu täiesti õigus, lihtsalt Normandia Dessant on see kõige-kõigem D-Day. Aga oma D-päev ja H-tunnid on isegi meie Kevadtormil, tegu täiesti universaalse militaarterminigia.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      nagu ma ütlesin, sai D-day müsteerium lahendatud. Aga wtf is B-day kui see pole sünnipäev?
                      hiljuti käisin mälumängul
                      seal oli küsimus, mis sündmus on b-day.
                      vastuseks oli - http://et.wikipedia.org/wiki/Barbarossa_plaan
                      aga vaevalt, et see sinu küsimuse vastuseks on
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        ma arvan, et vabalt võiksid hoopis msnis küsida neilt, et miks see või too....

                        seda enam, et kui d-day on mõnel su 17 aastasel sõbrannal nimeks,siis pigem arvan, et see tähistab päeva millal ta uued Diori saapad sai või b-päeva puhul banaani püreed sõi

                        Kommentaar


                          Kas ma saan enda moneybookeri kontolt raha enda pangakontole kanda, kui ma pole varem ise ülekannet teinud moneybookerisse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                            Ja nüüd loe mu postituse teine lause uuesti üle ning vaata ka linki. Sul on muidu täiesti õigus, lihtsalt Normandia Dessant on see kõige-kõigem D-Day. Aga oma D-päev ja H-tunnid on isegi meie Kevadtormil, tegu täiesti universaalse militaarterminigia.
                            Lingiga tutvusin ka, aga veits hiljem


                            Algselt postitas cannuman
                            nagu ma ütlesin, sai D-day müsteerium lahendatud. Aga wtf is B-day kui see pole sünnipäev?
                            Club Vision B-Day Party, kuigi sinna on ka veel natuke aega
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas QR717 Vaata postitust
                              Kas ma saan enda moneybookeri kontolt raha enda pangakontole kanda, kui ma pole varem ise ülekannet teinud moneybookerisse?
                              Peaks saama küll. Vähemalt mulle kuskilt meenub, et ma ise olen seda teinud.

                              Kommentaar


                                Huupi pakkumine, aga kui d-day oli lahutuste päev, siis postimehest käis paar päeva tagasi läbi, et on aasta kõige sitem päev, siis äkki oli bad day?
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X