320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Rene Busch on Eesti tennisenaiskonna kapten. Mis see nagu tähendab? Mis krdi pärast tennises mingit treenerit või manageri või keda iganes kapteniks nimetatakse.
    Kapten polegi treener, ta on pigem võistkonna innustaja, nõuandja. Mittemängivaid kapteneid kasutatakse mujalgi, näiteks golfi Ryder Cupis.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
      sidrunhape + hari siis?
      Töötas?
      xoxo

      Kommentaar


        Kas kasutaja Kasper võib hetkel viibida Pühajärve Põhikoolis?

        Kommentaar


          Ma ei teadnud kuhu seda küsimust kirjutada..
          aga noh ega see ilmselt ka väga vale koht pole

          Kas keegi teab kuidas nende putsadega mängida on (kirjas on nad kui kuntsmuru putsad)

          On siis kuntsmuru peal mängida nendega okei?

          Kommentaar


            Algselt postitas Herr Vaata postitust
            Ma ei teadnud kuhu seda küsimust kirjutada..
            aga noh ega see ilmselt ka väga vale koht pole

            Kas keegi teab kuidas nende putsadega mängida on (kirjas on nad kui kuntsmuru putsad)

            On siis kuntsmuru peal mängida nendega okei?

            Kui mõelda seda, et kunstmurul mängivad mõned teravamad Vapori-vanad ja tavaliste punnidega(tempod ja niisama mingi 13-15 punniga pallurid) ja siis veel nn. "päris" kunstmuru punnidega putsadega inimesed(väikesed punnikesekesed), siis kokkuvõtteks võib öelda, et maitse asi ja oleneb ka kindlasti kunstmurust endast( kui pehme ta on -palju kummikraanuleid) jnejnejne.

            Kommentaar


              kuntsmuru ja kummikraanulid.

              Õppekavad põhikooli emakeele osas ei ole vist enam need, mis tunamuiste.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Endale tulevikuks.

                Küsimus: kuidas myspace'ist lugusid alla tõmmata?
                Vastus: http://mp3dumper.net/

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  kuntsmuru ja kummikraanulid.

                  Õppekavad põhikooli emakeele osas ei ole vist enam need, mis tunamuiste.
                  Jumal hauda oma 1,5 kilose ajuga. (naistel on see 200g väiksem)
                  Kui sa üritasid mind kritiseerida, siis tervita mõistust minu poolt. Need emakeele tunnis üle keskmiste hinnetega lapsed üritavad siin särada. Ma saan aru, et oleks ideaalne kirjutada kusagil http://foorum.soccernet.ee - foorumis grammatiliselt ja keeleliselt täiuslikult, kuid Sa peaksid ka arvestama, et siin käib inimesi nii Kolga-Jaani mõttetust linnast/asulast, kui ka Narva linnast. Algklassidest - magistrantideni.

                  Vigade parandus: 1. kunstmuru ( enda tekstist seda viga ei leidnud )
                  2. Kummikraanulid - kirjutatakse lahku - kummi kraanulid.

                  Kõike paremat,
                  Soccerneti külastaja

                  Kommentaar


                    2. Kummikraanulid - kirjutatakse G-ga - kummigraanulid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                      2. Kummikraanulid - kirjutatakse lahku - kummi kraanulid.
                      ole hea, otsi endale ise üks facepalmi pilt netist.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        plekkpurgi varasematest postitustest lähtuvalt oletaksin, et tegu oli peene (enese?)irooniaga... mis vähemasti minu muigama pani.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas D-7 Vaata postitust
                          plekkpurgi varasematest postitustest lähtuvalt oletaksin, et tegu oli peene (enese?)irooniaga... mis vähemasti minu muigama pani.
                          aroonia.


                          (pilt leitud)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                            Jumal hauda oma 1,5 kilose ajuga. (naistel on see 200g väiksem)
                            Kui sa üritasid mind kritiseerida, siis tervita mõistust minu poolt. Need emakeele tunnis üle keskmiste hinnetega lapsed üritavad siin särada. Ma saan aru, et oleks ideaalne kirjutada kusagil http://foorum.soccernet.ee - foorumis grammatiliselt ja keeleliselt täiuslikult, kuid Sa peaksid ka arvestama, et siin käib inimesi nii Kolga-Jaani mõttetust linnast/asulast, kui ka Narva linnast. Algklassidest - magistrantideni.

                            Vigade parandus: 1. kunstmuru ( enda tekstist seda viga ei leidnud )
                            2. Kummikraanulid - kirjutatakse lahku - kummi kraanulid.

                            Kõike paremat,
                            Soccerneti külastaja
                            Oi oi, Ants. Ah et sul on see naiste aju, selline natuke väiksem? See on küll huvitav juhtum. Eks tervita siis ka oma mõistust ja kirjuta soccerneti foorumis 'kraanulid' edasi, pääsed massidele Narvast ja algkooliõpilastele lähemale. Lõppeks ei kontrolli ka hr minister Jürgen Ligi oma õigekirja ja luuletaja Wimberg, ometi haritud inimene, kirjutab suisa meelega sulghäälikuid kolmandavältelistes sõnades topelt.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Hommik!

                              Teemal kirjavigadest
                              Aga mul oli kunagi üks tuttav, kellele meeldis selliseid hästi pikki lauseid kirjutada , mis siis varieerusid sõltuvalt sõnavõttudest kuni kahe lehekülje pikkusteni, ning ükskord siis juhtus nii , et seesama noorsant kirjutas Gümnaasiumi lõpukirjandit endal sääraselt, et maailis sulepeaga pika teksti valmis ning märganuna siis, et komasid polegi, jäi endamisi mõttesse, et mis oleks kui paneks nüüd mõned komad ka ikka, ning samahästi kui mõeldud sai, võttiski kirjanikuhärra asja kätte ning kukkus komasid panema, ikka niimoodi et üks koma peaks käima vist siia ja teine sinna ning kolmas tänna, ja ikka niimoodi neid ladudes sinna lausesse saigi tubli koolijuntsu neid lõpuks oma kümmekond tükki kokku, mispeale ei jäänudki tegijal muud tõdeda, kui et aitab kah, ning niimoodi antigi meil see meistritöö üle. Nüüd kõiki kindlasti huvitab, et mitu punkti härra meistriteos sai, aga ausalt öeldes vaevalt et härral endalgi seda meeles enam on, kuna teadupärast see kõik juhtus ju nii ammu, ja mis sest enam meenutada.
                              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Töötas?
                                xoxo
                                nii ja naa .... toru sai enamvähem puhtaks, ent puhastuse käigus tõmbasin vaasi kivipõrandale miljoniks killuks xoxoxo

                                Keegi Cosmosepiipude piipe on proovinud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X