320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes need pandad olid eilsel muusikaauhindade jagamisel?

    Kommentaar


      ma ei tea millest sa räägid, aga pakun nexuse merka?

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Kes need pandad olid eilsel muusikaauhindade jagamisel?
        Instrumenti - Läti punt

        Kui esinemas näha soovid siis 26. märts RockCafes esinevad enne Brainstromi
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas Noonik Vaata postitust
          Wifi probleem

          Milles võib viga olla ... püüan saada wpa2 kaitsega netti ja parool on õigesti sisestatud, kuid netiga ära ei ühenda. google ja mõistus on alt vedanud, ehk on mõni wifi-guru võimeline mulle soovitusi jagama.
          Põhimõtteliselt endal sama probleem. Ühendab küll korra ära, aga siis hakkab välja loopima ja ütleb, et parool on vale. Olen proovinud paroole vahetada ja sisestanud neid kordi, kuid ikka sama jama. Äkki tõesti keegi oskaks aidata.

          Kommentaar


            Algselt postitas allarn Vaata postitust
            Põhimõtteliselt endal sama probleem. Ühendab küll korra ära, aga siis hakkab välja loopima ja ütleb, et parool on vale. Olen proovinud paroole vahetada ja sisestanud neid kordi, kuid ikka sama jama. Äkki tõesti keegi oskaks aidata.
            Mai tea poisid, minu kõik probleemid on siiamaani Media Player (tavaline) lahendanud! Mine tea.... tasub proovida....!

            Kommentaar


              millest võiks rääkida kirjandis teemal: igapäev elada, eesti võimalikkuse nimel
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Kuskohast saaks odavalt Nokia 3600 slide kõrvaklappe? Vanad kadusid ära jaa tahaks tümmi kuulata, a palju ei tahaks plekkida. Soovitage
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Kas tähtsate isikute lastel (Näiteks Barack Obama lapsed) .. Kas neil seistakse tunniajal kõrval ja käiakse koguaeg koolis järel?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Kas tähtsate isikute lastel (Näiteks Barack Obama lapsed) .. Kas neil seistakse tunniajal kõrval ja käiakse koguaeg koolis järel?
                    Pigem käivad nad erikoolis, kuhu igasugused lähedalegi ei saa
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      palun seletage mule kruvireegel nii lihtsalt kui võimalik ära. kuidas ma saan aru, mis pidi liigub vool ja mis pidi on magnetvälja jõujooned?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FUZZU Vaata postitust
                        palun seletage mule kruvireegel nii lihtsalt kui võimalik ära. kuidas ma saan aru, mis pidi liigub vool ja mis pidi on magnetvälja jõujooned?

                        Teed "thumb(s) up" aka "ihan fain" aka "pöial püsti" aka "(y)" parema käega, keerad pöidla voolusuunda ja ülejäänud näpud näitavad mag.välja jõujooni (kujutad, et sõrmeotstest tulevad nooled välja).

                        Kui see nüüd vasaku käega oli, siis minu fail, aga vaata õpikust järgi see.

                        Kommentaar


                          ee. see vasaku käe reegel. kruvireegel vist veits teistsugune.

                          Kommentaar


                            Parema käe ehk kruvi reegel:

                            Kui (parempoolne) kruvi panna liikuma piki vooluga juhet nii, et kruvi pea pöörlemine ühtib magnetilise induktsiooni vektori suunaga, siis kruvi ise liigub voolu kulgemise suunas.

                            http://www.obs.ee/~jaak/loengud/tein...kolmteist.html

                            Millest ma rääkisin siis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Väidetavalt puhkusele, kuigi ükski normaalne inimene ju sinna puhkama ei läheks. Samas, ega Dannar ei olegi normaalne.
                              Kus mujal sa sellist pulli näed.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Kus mujal sa sellist pulli näed.
                                Siin ntx ei näe youtube
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X