320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas me oleme tuttavad? sest see on tehtud värk. kunagi läksin teisi vabastama ja nii see juhtuski, et persse saatmine oli ja siis mind puhkama pandi.

    Kommentaar


      Poikad, kas vana ja klassikaline Transport Tycoon jookseb Vista peal? Eriti suure pai saab inimene, kes oskab mulle öelda või anda selle viirusevaba installfaili asukoha.

      Kommentaar


        http://www.torrentreactor.net/torren...TA%29-WORKING!

        Kommentaar


          Kuhu oleks võimalik müüa vanad raamatud?
          Et antikvariaati eriti ei tahaks. Et kas mingit sellist kohta ei ole kus ostetakse vanu raamatuid?

          Kommentaar


            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
            Kuhu oleks võimalik müüa vanad raamatud?
            Et antikvariaati eriti ei tahaks. Et kas mingit sellist kohta ei ole kus ostetakse vanu raamatuid?
            Äriidee see pole, sest vanu raamatuid on kõikjal ja keegi neid ei osta. Aga ma hakkasin ka mõtlema, et kuhu krt neid anda saaks... PAar kohta on, kus tehakse raamatuvahetust. Käi läbi kasvõi see foorum, et äkki on siin mingeid tüüpe, kes mingeid raamatuid tahaks jne. Mind huvitavad täitsa mitmed raamatud ja äkki oleks ka paari eest mingi kümpsi maksma.

            Kommentaar


              oleneb, mis raamatud on, mõnest ollakse ikka huvitet kah.

              Kommentaar


                Jah,
                mulle võib annetada venekeele õpikut ja karastamise manuaali näiteks.

                Kommentaar


                  eks ma tee siis nendest raamatutest nimekirja
                  Aga millest näiteks täpsemalt huvitatud ollakse?

                  Aga 1 loll kysimus veel.

                  Et sai mingi 3 nädalat tagasi loto ostetud ja sellega 20 eeku võidetud. Aga olen unustanud vahetada ja vahetuse viimane päev on 15.03.10 . Ja tahtsin täna seda lahti vahetada ja nemad ütlevad et neil ei ole neid müügil ja neid ei vahetata. aga kuigi neil on olnud neid müügil.
                  Nii, et kas nad siis peavad neid vahetama või ei pea?
                  ja kas see koht kust ma ostsin peab seda vahetama või ei(kuigi neil on need lotod juba otsas)?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                    eks ma tee siis nendest raamatutest nimekirja
                    Aga millest näiteks täpsemalt huvitatud ollakse?

                    Aga 1 loll kysimus veel.

                    Et sai mingi 3 nädalat tagasi loto ostetud ja sellega 20 eeku võidetud. Aga olen unustanud vahetada ja vahetuse viimane päev on 15.03.10 . Ja tahtsin täna seda lahti vahetada ja nemad ütlevad et neil ei ole neid müügil ja neid ei vahetata. aga kuigi neil on olnud neid müügil.
                    Nii, et kas nad siis peavad neid vahetama või ei pea?
                    ja kas see koht kust ma ostsin peab seda vahetama või ei(kuigi neil on need lotod juba otsas)?
                    muidugi peavad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Poikad, kas vana ja klassikaline Transport Tycoon jookseb Vista peal? Eriti suure pai saab inimene, kes oskab mulle öelda või anda selle viirusevaba installfaili asukoha.
                      Siit leiad mitmeid kohti ning siit vist leiad, kuidas Vistal mängida saaks.

                      Mis ajendas seda klassikut jälle mängima?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Siit leiad mitmeid kohti ning siit vist leiad, kuidas Vistal mängida saaks.

                        Mis ajendas seda klassikut jälle mängima?
                        Sest teist nii vinget mängu pole eriti tehtud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Poikad, kas vana ja klassikaline Transport Tycoon jookseb Vista peal? Eriti suure pai saab inimene, kes oskab mulle öelda või anda selle viirusevaba installfaili asukoha.
                          Vaata seda

                          Kommentaar


                            Kuidas ma saaks muuta vene keelset Cod2-te inglise keelseks, kui mu it alased teadmised sarnanevad keskmise ameeriklase teadmistega maailmast?

                            Kommentaar


                              mis on teeele ess tel. nr?

                              Kommentaar


                                kümme
                                1010

                                Kommentaar

                                Working...
                                X