320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Even Vaata postitust
    kust vinüüli karpidele neid kileümbriseid saab osta?
    no more drugs for this man
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
      Mis tots (seekord mõtlen nooremat ) seal TV3'e saates "Mis toimub?" oli?
      Ken Saani väitel Meru ja selle nimega esineb noor kunstnik Meriliis Rinne
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        no more drugs for this man
        hahaha, tegelikut. for real. mul on mingid 40 aastat vanad dark side of the moonid ootavad kapi peal ja nurgad jumala putsis. tahaks ilusti hoida.

        its okay to rock n roll and party down. but please, don't drink and drive. sodiiiii
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas Even Vaata postitust
          hahaha, tegelikut. for real. mul on mingid 40 aastat vanad dark side of the moonid ootavad kapi peal ja nurgad jumala putsis. tahaks ilusti hoida.

          its okay to rock n roll and party down. but please, don't drink and drive. sodiiiii
          Väike kilerulli ja triikraua aktsioon oleks vaja ette võtta ilmselt.

          Kommentaar


            Nõuka ajal müüdi isegi selliseid spets kilest ümbriseid, mida sai vinüülidele ümber panna, tänapäeval küll ei oska öelda. Vast tasuks mõne DJ käest uurida...

            Kommentaar


              http://www.alecoq.ee/idee/?1864 Ma ei tea miks keegi selle peale varem pole tulnud, et hääli saada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Even Vaata postitust
                hahaha, tegelikut. for real. mul on mingid 40 aastat vanad dark side of the moonid ootavad kapi peal ja nurgad jumala putsis. tahaks ilusti hoida.

                its okay to rock n roll and party down. but please, don't drink and drive. sodiiiii
                Muusikapoe Rockroad kodulehekülg.

                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kuidas saada ilusti alaselja valjust lahti? Täiesti suvaliselt on hakanud valutama, ja nüüd päris julm valu juba. Üritan hobusekabja kreemi ka määrida, ja massaži mingi päev.. mida veel teha? Lasta puhata?

                  Kommentaar


                    Määri mingit paska peale (Fastumid jms), kindlasti katsu soojas hoida. Selleks head igasugu vööd ja asjad. Endalgi juhtub tihti nii, et öösel magan selja nii ära, et jube, aga mõne päevaga läheb korda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Lasta puhata?
                      Kõige parem variant. Mul endal on olnud jamasid seljaga ning peale nädalast puhkust paraneb asi. Igasugused venitused on ka abiks.

                      Kommentaar


                        No tänud teile ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Kuidas saada ilusti alaselja valjust lahti? Täiesti suvaliselt on hakanud valutama, ja nüüd päris julm valu juba. Üritan hobusekabja kreemi ka määrida, ja massa˛i mingi päev.. mida veel teha? Lasta puhata?
                          kiropraktiku külastus.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Puhkamine on kahe otsaga asi: kui see toimub mõnusas veebasseinis või pikaliasendis ja voodis, siis lase käia. Aga kui reaalsus tähendaks arvuti ja televiisori seltsis veedetud aega, siis pigem ei. Ehk ürita istuda vähe ja venita ennast iga päev. Aitas endal nagu võluvits.
                            Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                            Kommentaar


                              Alaselja valust lahti saamiseks peab tegema staatilisi seljaharjutusi. Üks harjutus näitkes selline: oled küünarnukkide ja varvaste peal toengus, keha sirgelt ja siis hoiad 10 sekundit üleval, lased alla tagasi ja nii kümme korda. sama külgedele.

                              Paar aastat tagasi mul selg rämedalt valutas, aga nüüd olen staatilisi harjutusi teinud ja väiksed vahelihased nii hullult tugevaks saanud, et pole viimase aasta jooksul mingit seljavalu olnud. magan kas või terve öö kõhuli.

                              Kommentaar


                                mingi itimehe abi kuluks marjaks ära mismoodi oleks võimalik orgunnida niukene script või asi, et saaks ühele teatud veebilehele erinevate ip-de pealt hästi palju vaatamisi ?
                                http://www.pocmania.com/friend.php?nume=kevin987 <-- See oleks link

                                Kommentaar

                                Working...
                                X