320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Evu Vaata postitust
    2 küsimust tarkadele:

    1)Nimeta 5 sõna, milles tuleks kõrvuti kirjutada kkk?
    2)Mõtle 6 liitsõna, mille piiril seisaks kk-k, pp-p, tt-t?
    KKKlane (Klu KLux Klanlane lühend)

    Aga üldiselt kukkki, sukkki, lukkki, pukkki, nukkki jne.,sest seal ei ole kaashäälikuühendit.

    Kommentaar


      Kas keegi hea inimene leiaks mulle "24" season 5 kella 12.00-13.00

      Kommentaar


        Oskab keegi soovitada kohta kust saaks teada palju on linnulennult Jaapanist Kariibimere saarteni.Pole ühtegi maakaarti käe pärast´ning netist ka nagu ei oska kuskilt otsida.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Oskab keegi soovitada kohta kust saaks teada palju on linnulennult Jaapanist Kariibimere saarteni.Pole ühtegi maakaarti käe pärast´ning netist ka nagu ei oska kuskilt otsida.

          13270 km


          1234567890

          Kommentaar


            Kas keegi mulle sellise loo suudab kuskilt sebida nagu BDÖ "Operation B"? Nostalgiahoog tuli peale.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Oskab keegi soovitada kohta kust saaks teada palju on linnulennult Jaapanist Kariibimere saarteni.Pole ühtegi maakaarti käe pärast´ning netist ka nagu ei oska kuskilt otsida.
              proovid ujudes vaikset ookeani ületada?

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                proovid ujudes vaikset ookeani ületada?

                Sel ajal kui sa magasid (loelid end täpiks joonud) arutlesime me selle küsimuse üle. Kolm tarka (nende hulgas ka sinu ja minu naine) pakkusid ca 2000 km. Tundub, et ma oma 13 000 km ei pannud väga mööda.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  nimetage ametivolituste lõppemise järel presidendile tagatud ametihüve.
                  Ŋ121Ŋ

                  Kommentaar


                    VABARIIGI PRESIDENDI AMETIHÜVE SEADUS
                    Vastu võetud 26. 06. 1996. a seadusega (RT I 1996, 51, 966), jõustunud 1. 10. 1996.



                    § 11. Presidendi hüved pärast ametivolituste lõppemist

                    (1) Pärast ametivolituste lõppemist on presidendil, kelle ametivolitused ei ole lõppenud ametist tagasiastumise või süüdimõistva kohtuotsuse jõustumise tõttu, õigus:
                    1) saada oma kasutusse elu-, esindus- ja tööruumid ruumide üüri- ja korrashoiukulude hüvitamisega riigi poolt või saada riigilt hüvitist presidendi elukoha korrashoiuga seotud mõistlike kulude eest;
                    2) saada oma käsutusse nõunik ja sekretär, kes on Vabariigi Presidendi Kantselei teenistujad;
                    3) saada ühekordset hüvitist ühe aasta ametipalga ulatuses;
                    4) kasutada riigi kulul ametiautot ning selle korrashoiu ja kasutamisega seotud teenuseid;
                    5) saada käesoleva seaduse §-s 6 nimetatud korras hüvitist lähetuskulude ja muude põhjendatud kulutuste eest.

                    (2) Käesoleva paragrahvi lõike 1 punktis 1 nimetatud hüvede vahel otsustab Vabariigi Valitsus korraldusega ühe aasta jooksul alates presidendi ametivolituste lõppemisest, arvestades presidendi ühiskondlikku positsiooni ja funktsioone, mida president täidab pärast ametivolituste lõppemist, Eesti Vabariigi rahalisi võimalusi ning presidendi arvamust. Elu-, esindus- ja tööruumide kasutusse andmisel ei kohaldata riigivaraseaduse sätteid.

                    (3) Presidendi surma korral ametivolituste või lõikes 2 sätestatud ajal otsustab Vabariigi Valitsus korraldusega elu-, esindus- ja tööruumide kasutusse andmise presidendi lesele või presidendi elukoha korrashoiuga seotud mõistlike kulude kandmise kuni lese surmani.

                    (4) Pärast ametivolituste lõppemist jätkub presidendi kaitse vastavalt §-le 8. Vabariigi Valitsus võib korraldusega otsustada presidendi lese soovil elukoha valve pikendamise kuni lese surmani.

                    [RT I 2006, 7, 41 – jõust 13.02.2006]
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      Minu mure seisneb selles, et tahan kirjutada dvd-d. Üritasin siis hakata lisama filme sinna kirjutamiskasti neros, aga ei lase ja üteb, et failitüüp ei sobi. Avi fail siis nimelt. Soovitab, et tõmba nerovision express, kus peaks saama convertida neid faile, aga ma ei leia. Nerovisioni tõmbasin, convertimiskohta ei leia. Äkki mõni tehnokratt oskab aidata?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maris Vaata postitust
                        Minu mure seisneb selles, et tahan kirjutada dvd-d.
                        Mis tüüpi dvd-d oleks vaja kirjutada ja mis otstarbeks?
                        Alati on ju võimalik kirjutada data-dvd, kus kirjutamisprogrammi ei huvita absoluutselt mis tüüpi failidega tegemist.

                        Faili konverteerimist soovitan ainult sel juhul, kui on plaanis hiljem filmi vaadata sellises dvd-mängijas, mis ei suuda .avi faile maha mängida.

                        Igal muul juhul soovitan kirjutada film plaadie kasutades kirjutamisfunktsiooni data-dvd

                        Kommentaar


                          keegi täna normanni showd vaatas? mis selle riho sibula laulu nimi oli, mida lõpus lasti?
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            On üks laul mille salvestatud versiooni saab kuulata siit http://www.speedyshare.com/119498959.html . Ma otsisin tulutult igaltpoolt aga ei leidnud. Äkki keegi aitaks...

                            Kommentaar


                              Pakun, et dannar oskaks raudselt igasugu inffi selle kohta anda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas siim089 Vaata postitust
                                On üks laul mille salvestatud versiooni saab kuulata siit http://www.speedyshare.com/119498959.html . Ma otsisin tulutult igaltpoolt aga ei leidnud. Äkki keegi aitaks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X