320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Scooter Vaata postitust
    Ma olen liiga andekas, mai viitsi!
    aga võib olla ikka saad aidata?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      keegi mõnda head video lõikamise programmi oskab soovitada, mis oleks netis vabalt saadav. (win movie maker´it mitte soovitada)
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        keegi mõnda head video lõikamise programmi oskab soovitada, mis oleks netis vabalt saadav. (win movie maker´it mitte soovitada)

        Kommentaar


          Suured tänud sulle!

          Kommentaar


            palun mitte naerda

            Kui ma kirjutan mp3 plaadi ning panen laulud sinna peale folderitesse (tglt ma ei ta kas see üldse võimalik on:P) siis kas mul on võimalik neid hiljem ka näiteks automakis kuulata (mängib mp3 plaate). Siis oleks nagu lihtsam lugusid leida plaadi pealt. Loodan, et saite küsimusest aru
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              palun mitte naerda

              Kui ma kirjutan mp3 plaadi ning panen laulud sinna peale folderitesse (tglt ma ei ta kas see üldse võimalik on:P) siis kas mul on võimalik neid hiljem ka näiteks automakis kuulata (mängib mp3 plaate). Siis oleks nagu lihtsam lugusid leida plaadi pealt. Loodan, et saite küsimusest aru
              Oleneb kas sul automakk tunnistab kataloogidest mängimist, mul siin kaks niisama mp3 pleierit, üks tunnistab täitsa kaustadest mängimist, teine ei vaata kaustade poolegi.

              Kommentaar


                mul oleks vaja regada üks domeen ja tellida kellegilt kodulehe majutus. sedasorti teenuse osutajaid on ilmselt lõputult. soovitage midagi.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  .ee; .eu; .com; .org; .net jne ?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    .ee; .eu; .com; .org; .net jne ?
                    *.ee 456789
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Tule, paneme interneti sinu kasuks tööle. Registreerime sulle domeeni ja pakume turvalisi ning soodsaid servereid kõigi vajaduste rahuldamiseks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        ma just mõtlesin, et kas niisama primitiivselt lihtne ongi, aga teisealt.. väga hea ju. cheers anyway!
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Hetkel mängin GTA 3 Vice City ja tekkis küsimus kuidas oma mängu salvestada ?

                          Any help...?

                          Kommentaar


                            Ma ei tea kas Vice Citys nii on, aga tavalises 3-s oli nii, et sul oli nagu oma "kodus", kuhu minnes mängu salvestada saad.

                            Kommentaar


                              Vice City's on ka.

                              Kommentaar


                                Jälle vajaksin abi. Nimelt on erkaani tekst läinud külili . Mängisim ja järsku on kogu tekst nihkunud nii, et kaEL kipub kangeks jääma, mis pole ka normaalne. Äkki läks mingi displei setting valesti vms ? Igastahes alustades on kõik OK kuni log-ini, kus muutub tekst kaldu....
                                Mida teha ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X