320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    äää.. ma ei leia enam seda linki, kus terry võrdles kellegi noksi õllepurgiga jube eha kui keegi ütleks, mis teemas see oli
    ebaterve huumor
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      oleks vaja abi yhe logo kujundamisel.ehk keegi viitsib asjaga tegeleda või nõu anda kes aitaks.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        miks on eesti tähestikus Z peale S tähte aga inglise tähestikus nimekirja lõpus?

        Kommentaar


          Kuidas kuullaagri kuul täiesti ümmarguseks saadakse?

          Kommentaar


            Olemas paar vanat inglise keelset sarja ja kas on olemas mingi programm millega saaks alla subtiitrid teha/tõlkida/panna...?

            Kommentaar


              Ooot, sa tahad ise tölkima hakata või?

              1. Otsi netist supakaid - internet on köikvöimas
              2. Võid ka notepadis kirjutada. Pärast pane õige laiend ainult
              3. Kolmandat varianti ma ei tea tegelikult, aga kolm vastusevarianti tundus kuidagi hea. Tegelikult ilmselt on olemas ka mingit spetsprogrammid aga vana hea notepad aitab alati hädast välja

              Kommentaar


                Kas keegi on kunagi teinud endale kalaõnge? Oleks endalgi vaja meisterdada mingisugune, äkki on kellegil mõnd head linki või endapoolset õpetust jagada.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas Evu Vaata postitust
                  Kas keegi on kunagi teinud endale kalaõnge? Oleks endalgi vaja meisterdada mingisugune, äkki on kellegil mõnd head linki või endapoolset õpetust jagada.

                  Kui ma väike olin tegin iga suvi endale uue õnge.


                  Kõige pealt mine metsa. Sellisesse metsa kus kasvavad sarapuud. Sealt vali omale sobiva pikkuse ja jämedusega sarapuu. Sellest saad ridva. Korgiks sobib kõige paremini hanesulg. Lõikad need udemed ära ja sellest saad korgi. Ülemise osa võid ema küünelakiga punaseks värvida. Sellist korki on kõige parem tamiili külge kinnitada jalgratta ventiilikummiga. Õigemini kahe väikese ribaga. Ühe paned korgile üles ja teise alla. Konksu ja tina oskad arvatavasti ise tamiili külge kinnitada.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Tra on ikka mäkkaiver.
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Mäkkaiver pani kusjuures ühes osas sinna Reinu kompunnitud süsteemi otsa veel selle hõbedase nätsupaberi ja kohe näkkas.
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        Sarapuud on maru raske leida, me tegime toomingast, kui ei viitsinud mõisaparki neid pähklipuid otsima minna.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kui ma väike olin tegin iga suvi endale uue õnge.


                          Kõige pealt mine metsa. Sellisesse metsa kus kasvavad sarapuud. Sealt vali omale sobiva pikkuse ja jämedusega sarapuu. Sellest saad ridva. Korgiks sobib kõige paremini hanesulg. Lõikad need udemed ära ja sellest saad korgi. Ülemise osa võid ema küünelakiga punaseks värvida. Sellist korki on kõige parem tamiili külge kinnitada jalgratta ventiilikummiga. Õigemini kahe väikese ribaga. Ühe paned korgile üles ja teise alla. Konksu ja tina oskad arvatavasti ise tamiili külge kinnitada.
                          Väga hea, eks läheb tegemiseks siis. Tänud.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            tüng. see oli tegelikult vibu meisterdamise õpetus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              tüng. see oli tegelikult vibu meisterdamise õpetus
                              Ei, ei vibu tehti ju ikka nii, et võeti vana puitsuusk. Saeti selle otsast kuskil 50 cm jupp, siis see kõvera otsaga jupp saeti omakorda pikkupidi pooleks. Seejärel liimiti kaks juppi omavahel kokku ja tõmmati veel korralikult teibiga üle. Ja siis ei olnudki enam muud, kui nöör külge ja natuke pingutamist. Ja vibu sai nii uhke, et naeluta või naabripoisi käsi kuuriseina külge, kui sellest samas vanast kuurist oled eelnevalt juhuslikult kenad sulgedega nooled leidnud. Head meisterdamist.

                              Kommentaar


                                Äkki aitab mind keegi siis sellise looga.
                                Kolumbus Kris - Minu kallim on alkohoolik, olen tänulik kes selle netti üles laseb.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X