320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krt vajutasin mingit valet nuppu ja mul läks see arvuti alumine riba, kus vasakul all nurgas on "start" ja paremas all nurgas on kellaaeg, see kõik läks üles. Nüüd on mul vasakul üleval nurgas "start" ja paremal üleval nurgas kellaaeg. Kuidas neid alla tagasi saada ?
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
      Krt vajutasin mingit valet nuppu ja mul läks see arvuti alumine riba, kus vasakul all nurgas on "start" ja paremas all nurgas on kellaaeg, see kõik läks üles. Nüüd on mul vasakul üleval nurgas "start" ja paremal üleval nurgas kellaaeg. Kuidas neid alla tagasi saada ?
      To move the taskbar from its default position along the bottom edge of the screen to any of the other three edges of the screen: Click a blank portion of the taskbar.
      Hold down the primary mouse button, and then drag the mouse pointer to the place on the screen where you want the taskbar. For example, you may want the taskbar to be positioned vertically on the right side of your screen.
      After you move the mouse pointer to the position on your screen where you want the taskbar, release the mouse button.
      Click a blank portion of the taskbar.
      Hold down the primary mouse button, and then drag the mouse pointer to the place on the screen where you want the taskbar. For example, you may want the taskbar to be positioned vertically on the right side of your screen.
      After you move the mouse pointer to the position on your screen where you want the taskbar, release the mouse button.
      If you are using Windows 98 or Windows Me and your taskbar does not move, make sure that the option to move the taskbar is enabled. If you are using Windows XP or Windows Vista, make sure the Lock the Taskbar option is not enabled. To check the status of the taskbar:Click Start, point to Settings, and then click Control Panel.
      Double-click Taskbar and Start MenuOn Windows ME click Advanced, and then make sure that there is a check mark beside Enable moving and resizing in the Start Menu and taskbar list under the Taskbar heading. If the check mark is not there, click the box to select this feature, click OK, and then close the Control Panel window. If the check mark is there, click Cancel, and then close the Control Panel window.
      On Windows XP and Windows Vista select the Taskbar tab and make sure that there is not a check mark beside Lock the Taskbar. If the check mark is there, click the box to unselect this feature, click OK, and then close the Control Panel window. If the check mark is not there, click Cancel, and then close the Control Panel window.

      Kommentaar


        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
        .......

        aitäh
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
          aitäh

          Kui inglise keelt osata ma oleks võinud sulle panna siia lihtsalt lingi tegelikult:

          For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.

          Kommentaar


            Siin enne mingi tegelane tahtis HD telekanaleid reklaamida. Hinnast (meelega) ei rääkinud ja et kui hea see asi on jne. mäletate?

            Ühesõnaga peale seal lehel käimist ummistub mu email neid HD telekanalite reklaame täis. Ma ei ostnud seal midagi, lihtsalt käisin seal lehel. Kas teil on ka nii?

            Kommentaar


              mäletan, sama probleem

              Kommentaar


                Ma olen suur X Factori austaja(enamasti tänu cherylile) aga võrreldes eelmiste aastatega ei ole mul eriti viitsimist, et otsida ITV1 ja ITV2. Äkki keegi saab mind aidata

                Kommentaar


                  Tre raadiol on selline lehekülg, kus näitab viimaseid mängitud laule ja enam ma ei mäleta, kas keegi teab?

                  EDIT: Sain, mis tahtsin.

                  Kommentaar


                    kas keegi teab kust osta sellist starteri puksi mis sobiks nissan bluebirdile ?

                    Kommentaar


                      keegi oskab öelda, mis laul see on, kus on fraas- sünnimaaks on hiiumaa. Ning Youtube link oleks super.

                      Kommentaar


                        Vaja Eesti - Itaalia mängu ajaks auto kuhugi staadioni lähedusse jätta, aga varem pole seda muret olnud ja pole seepärast sellise pilguga staadioni ümber ringi vaadanud kah. Guugeldades väga head pilti olukorrast ei saanud.

                        Probleem tekib muidugi eelkõige siis, kui mu arusaam, et pööblit Arena enda parklatesse ei lubata, vastab tõele. Kui nii on, siis jäävad üle ümbruskonna tänavad ja Pärnu mnt. viadukti alune tasuline parkla, eeldusel et see veel avatud on. Ühesõnaga küsimused järjestatult on sellised: 1) Kas Arena parklatesse on lihtrahval asja? 2) Kas mainitud tasuline parkla on arvestatav variant? 3) Kas kellelgi on pakkuda välja mõni eriti hea salapaik staadioni ümbruses, kus võib alati leida autole koha ning pole muret, et ta kellelegi ette võib jääda?
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Vaja Eesti - Itaalia mängu ajaks auto kuhugi staadioni lähedusse jätta, aga varem pole seda muret olnud ja pole seepärast sellise pilguga staadioni ümber ringi vaadanud kah. Guugeldades väga head pilti olukorrast ei saanud.

                          Probleem tekib muidugi eelkõige siis, kui mu arusaam, et pööblit Arena enda parklatesse ei lubata, vastab tõele. Kui nii on, siis jäävad üle ümbruskonna tänavad ja Pärnu mnt. viadukti alune tasuline parkla, eeldusel et see veel avatud on. Ühesõnaga küsimused järjestatult on sellised: 1) Kas Arena parklatesse on lihtrahval asja? 2) Kas mainitud tasuline parkla on arvestatav variant? 3) Kas kellelgi on pakkuda välja mõni eriti hea salapaik staadioni ümbruses, kus võib alati leida autole koha ning pole muret, et ta kellelegi ette võib jääda?
                          Vaata teisele poole raudteed e Kristiine poole, ei oska öelda, kuidas nt kristiine keskuses asjad on, aga üks võimalus oleks see. Pole ju kaugel...
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Vaja Eesti - Itaalia mängu ajaks auto kuhugi staadioni lähedusse jätta, aga varem pole seda muret olnud ja pole seepärast sellise pilguga staadioni ümber ringi vaadanud kah. Guugeldades väga head pilti olukorrast ei saanud.

                            Probleem tekib muidugi eelkõige siis, kui mu arusaam, et pööblit Arena enda parklatesse ei lubata, vastab tõele. Kui nii on, siis jäävad üle ümbruskonna tänavad ja Pärnu mnt. viadukti alune tasuline parkla, eeldusel et see veel avatud on. Ühesõnaga küsimused järjestatult on sellised: 1) Kas Arena parklatesse on lihtrahval asja? 2) Kas mainitud tasuline parkla on arvestatav variant? 3) Kas kellelgi on pakkuda välja mõni eriti hea salapaik staadioni ümbruses, kus võib alati leida autole koha ning pole muret, et ta kellelegi ette võib jääda?
                            Arena juurde auto jätmine maksab 50 eeku (mu arust oli nii). Soovitaks siis täitsa Arena kõrvale jätta. Arena poolt Pärnu mnt poole liikudes, seal, kus bussid seisavad, oli viimati pärast mängu üks auto liigsetest detailidest vabastatud ja tellistele jäetud, aga see töö võis olla juba ka varem tehtud, ent pärast mängu hakkas alles silma.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              ma võin nüüd jõhkralt mööda panna, kuna olen täiesti teiselt poolt Eestit,aga kui meie oleme käind, siis on auto jäetud Kristiine keskuse parklasse, Endla 45. Mingi 5minuti tee staadionini.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Arena poolt Pärnu mnt poole liikudes, seal, kus bussid seisavad, oli viimati pärast mängu üks auto liigsetest detailidest vabastatud ja tellistele jäetud, aga see töö võis olla juba ka varem tehtud, ent pärast mängu hakkas alles silma.
                                See oli seal enne mängu juba
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X