320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Kuidas saada nö. motivatsiooni puudusest üle? Vahepeal oli räige tuju trennides käia ja mängida täiega, nüüd pole enam mingit tuju ja ei ole väga ambitsioonikas. Trennides käin ikka küll, aga tujutu jalgpalli kohapealt.
    Tegelikult täpselt sama küsimus.




    Arvo Pärt on kuulsaim.
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Kuidas saada nö. motivatsiooni puudusest üle? Vahepeal oli räige tuju trennides käia ja mängida täiega, nüüd pole enam mingit tuju ja ei ole väga ambitsioonikas. Trennides käin ikka küll, aga tujutu jalgpalli kohapealt.
      tuleb endale mingi eesmärk seada. nt mingi saada omaealiste koondisesse või saada oma liigas top-scoreriks(lisamotivatsiooniks oleks kui sa veaksid veel kihla selle peale)

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Kui mõtled seda, mis hakkab sisse astudes vaikselt taustaks mängima, siis see on Sade - sealt nimekirjast esimene.
        seesama
        väga chill lugu ikka.
        polnud lihtsalt võimeline guugeldama tol momendil
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Oleks vaja Tallinnas röntgenis ära käia. Perearsti mul Tallinnas pole ja seega ma ei saa kärmelt vist saatekirja ka kusagile.

          Et kuhu ma helistama või minema pean, et näiteks juba homme röntgenis ära käia?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Oleks vaja Tallinnas röntgenis ära käia. Perearsti mul Tallinnas pole ja seega ma ei saa kärmelt vist saatekirja ka kusagile.

            Et kuhu ma helistama või minema pean, et näiteks juba homme röntgenis ära käia?
            Mis sul häda on? Mine traumapunkti ja ütle, et valutab

            Kommentaar


              ja ära ütle, et vana asi, muidu saadavad minema.

              Kommentaar


                Mis loo algus on EMT reklaami lõpus?

                Mingi tõõõõtõõõ tõ.

                Kommentaar


                  Algselt postitas buub Vaata postitust
                  Mingi tõõõõtõõõ tõ.
                  Kõlab nagu Airwolfi theme.

                  Kommentaar


                    mis lugu tartu rattamaratoni stardis mängitakse? jälle kummitab.
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                      Tegelikult täpselt sama küsimus.




                      Arvo Pärt on kuulsaim.

                      Väga-väga sügavalt kahtlen, et Arvo Pärt kuulsaim on. Pärdi muusika ei ole just mainstream või mis ? Seega teavad tema muusikat ainult hästi klassikalise muusikaga kursis olevad inimesed. Ja nende inimeste ring tänapäeva maailmas ei ole tõenäoliselt väga suur.

                      Aga variante kes võiks olla on suhteliselt palju. Esimesena tuleb meelde Baruto, siis Urb ja tema järel Kanepi ? Mark-Kalev Kostabi on ka mingites ringkondades väga tuntud, aga see ring on ka suht ahtake ma arvan. Näiteks ma arvan, et kui Eestiski tänaval küsida, kes on Mark-Kalev Kostabi, ei oska kümnest vähemalt 5 sellele vastata.

                      Kommentaar


                        õige vastus on Bill Rebane,

                        kultusfilmi Monster a-Go Go (mis on paraku end maailma kõige halvema filmi positsioonilt lahti lasknud rebida) re˛issöör.

                        Kommentaar


                          Aga küsiks ka omalt poolt midagi.

                          Plaanis osta puutetundliku ekraaniga telefon, seega oleks tore kui keegi oskaks soovitada, kust osta mingisugust mobiilitaskut või kuidasiganes seda nimetada.

                          Midagi sellist - http://www.ioffer.com/i/bayern-munch...-bag-163455412 soovitatavalt sama meeskonna logoga .

                          EDIT : Kui keegi oskab öelda, kust saada konkreetselt sellist mobiilisokki Eestist, siis ma jääksin väga-väga suure tänu võlgu : http://www.sourcinggate.com/knvbneth...ch-p-8111.html

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                            mis lugu tartu rattamaratoni stardis mängitakse? jälle kummitab.
                            tegemist on Tartu Maratoni hümniga.

                            näide siin, alates 1:34
                            Ülevaade 39. Tartu Maratonist ning lastesõitudest, mis toimusid 2010. aasta veebruaris.

                            Kommentaar


                              keegi juhuslike vigade kohta oskab mõne näite tuua? füüsika

                              Kommentaar


                                ärge Carmen Kassi ära unustage..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X