320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ütled, : Jah budukas ja kuulen, või ütled terve budulojus välja ?

    Kommentaar


      Kui sa tead kes helistab, siis tihti just öeldakse selle nimi kes sulle helistab.

      Kommentaar


        Mulle ei meeldi laterdada. Proovin kõnet hoida nii lühikeseks kui võimalik. Liiga sõbralikus võib anda teisele inimesele vale arusaama, et äkki tahan paterdada.

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          Mulle ei meeldi laterdada. Proovin kõnet hoida nii lühikeseks kui võimalik. Liiga sõbralikus võib anda teisele inimesele vale arusaama, et äkki tahan paterdada.
          saan aru, et eelistad hoopis vaterdada?

          Kommentaar


            Vaterdada, paterdada... kumbki ei meeldi... Täna hommikul arvas veel 1 et äratab mu kell 11 üles ja räägib muga juttu... krt kus ma vihkan neid müügi lambaid....

            Kommentaar


              oleneb inimesest ja kellaajast. kui öösel helistab keegi, et linna jooma tulla siis ma ütlen "nooo". muidu sõpradele jou-jou ja tavalistele inimestele ütlen "ja" või "hallo".
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Ja/jah- siis saab teine pool aru,et ma võtsin vastu. Enamjaolt, sõpradega järgneb tsau, ning teistega, tervist või tere.

                Aga, soovitage seriaale/filme mida haigena vaadata. hetkel panin kaks ja pool meest uued osad tõmbama.
                Midagi, mida vaadates ei pea mõtlema, vaid saab lihtsalt jälgida.

                Kommentaar


                  mis sa tõmbad..vaata netist.

                  Aga noh ma soovitan sul näiteks Saagi vaadata. Endal sai eile kolmas osa vaadatud ja täna võtan neljanda ette ilmselt.

                  Kommentaar


                    Kuidas tatt (nohu) tekib üldse? sellessuhtes, et mul räige nohu ja vahepeal lasen lõõrid nii puhtaks kui veel saab, nina on 10-20sekki täiesti puhas ja siis jälle tatti täis. Mis see on ja kust see tekib?

                    Retsepte ka nohu ära saamiseks.

                    Kommentaar


                      viiruserakukeste kiire paljunemise käigus eraldub palju lima mida sina tatiks nimetad. Kui nüüd mööda panin, siis helista õpetaja kalbergile lase mu bioloogia 4 hindeks 3 parandada.

                      Kuidas lahti saada? Noh kui üldse olla ei saa, siis leevenduseks mingi aerosool mis torud mingiks ajaks lahti tõmbab. Aga et asi välja ravida siis jalgadele sinepivann näiteks.

                      Edit: räägib mees, kellel on pooltel hommikultel nina kinni

                      Kommentaar


                        Okei, siis tundub asi loogiline - tänud. Aga Kalbergile jätan helistamata, ei sallinud mina teda ja tema mind samuti, õnneks 1 või 2a oli ainult temaga.

                        Tänud "retsepti" eest ka,

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Kuidas tatt (nohu) tekib üldse? sellessuhtes, et mul räige nohu ja vahepeal lasen lõõrid nii puhtaks kui veel saab, nina on 10-20sekki täiesti puhas ja siis jälle tatti täis. Mis see on ja kust see tekib?

                          Retsepte ka nohu ära saamiseks.
                          Nohu tekkimiseks võivad olla ka füsioloogilised eeldused. Väga paljudel inimestel on nina õõnsuste vaheline sein kõver ja see tingib õhu liikumiskiiruste erinevuse, mis ärritab limaskesti.
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Kuidas lahti saada? Noh kui üldse olla ei saa, siis leevenduseks mingi aerosool mis torud mingiks ajaks lahti tõmbab. Aga et asi välja ravida siis jalgadele sinepivann näiteks.

                            Edit: räägib mees, kellel on pooltel hommikultel nina kinni
                            Ärge kasutage neid aerosoole. Rikute oma nina ära. Kasutage siirupi laadseid olluseid või siis jooge mingit ravimteed vms. Minu oskamatu ninna pritsitava "olluse" kasutamine lõppes sellega, et kirurgitädi pidi noaga nina puhtaks urgitsema ja ka kuu aega hiljem nuuskasin verd. Väga rõve.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Aga, soovitage seriaale/filme mida haigena vaadata. hetkel panin kaks ja pool meest uued osad tõmbama.
                              Midagi, mida vaadates ei pea mõtlema, vaid saab lihtsalt jälgida.
                              Uued osad algasid ka neil:
                              how I met your mother, family guy, cleveland show, weeds ...

                              Kommentaar


                                Mis kanalitelt täna Elioni DigiTV's ManU mängu näitab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X