320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Empire Of the Sun - We are the people

    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

    Kommentaar


      kurat , suured tänud sulle dude.
      ma pidin end juba lolliks otsima

      Kommentaar


        Hehe, pole tänu väärt :P

        Võin sulle lihtsalt öelda, et järgmine kord kuula veits laulu ja ürita paarist 2-3est sõnast aru saada ja kirjuta need googlesse.. ja sinna tuleb praktiliselt kohe see laulunimi.

        Kommentaar


          TV3 pealt see Murtud noole filmi reklaam - mis laul seal on?

          Kommentaar


            kus see vormelifoorumi teema kadunud on, mitte ei leia enam.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              kus see vormelifoorumi teema kadunud on, mitte ei leia enam.
              Teema on kustutatud, aga foorum ise asub: http://vormelifoorum.freeforums.org/ .

              Kommentaar


                Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                Teema on kustutatud
                Mis mõttes kustutatud?

                1) Kas see oli off-topicus ja kiskus läbuks? Sellisel juhul miks seda läbusse ei tõstetud?

                2) Kui see juba oli Läbus, siis mis krdi tsensuur seal kehtima on hakanud?

                Kommentaar


                  Selline küsimus, et kui mul on kombos sees mäng mis jäetakse ära, kas ma pean ootama siis nii kaua kuni see mäng ära peetakse või see tühistatakse kombos lihtsalt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas QR717 Vaata postitust
                    Selline küsimus, et kui mul on kombos sees mäng mis jäetakse ära, kas ma pean ootama siis nii kaua kuni see mäng ära peetakse või see tühistatakse kombos lihtsalt?
                    Reegel 3.15 Kui mäng/võistlus on edasi lükatud rohkem kui 36 tundi tema algsest algusajast , kõik panused tühistatakse ja tagastatakse mängukontole. Kui mäng on osa akumulaatorist või süsteemipanusest, siis jäävad panused jõusse.

                    EDIT: juhul kui tegu on Triobetiga siis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Reegel 3.15 Kui mäng/võistlus on edasi lükatud rohkem kui 36 tundi tema algsest algusajast , kõik panused tühistatakse ja tagastatakse mängukontole. Kui mäng on osa akumulaatorist või süsteemipanusest, siis jäävad panused jõusse.

                      EDIT: juhul kui tegu on Triobetiga siis.
                      Tänud
                      01010011

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Mis mõttes kustutatud?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kuidas panna subtiitreid filmile, et need jääks kogu ajaks? Tahaks vaadata dvdil vaadata filmi läbi usb.

                          Kommentaar


                            miks mu windows media player ei mängi sport.err.ee uudisteklippe? Bufferib ilusti ära ja all on ready, kuid miskit ei toimu

                            Kommentaar




                              Tahaks teada , miks oli Zamorano särgil 1 ja 8 vahel plussmärk ?

                              ----------------------------------

                              EDIT: Ise küsin ise vastan , võetud wikist :

                              After five seasons in the Spanish league, Zamorano played 4 seasons in Serie A with Internazionale, from 1996 to 2000, where he was the teammate of Youri Djorkaeff, Diego Simeone, Javier Zanetti, and Ronaldo, among others. He was initially the club's premier striker, holding the coveted number nine shirt. However, upon Ronaldo's arrival at the club, he was forced to relinquish it, which led to the somewhat bizarre spectacle of his wearing a shirt bearing the number '1+8', making him therefore still technically a no. 9 striker.

                              Kommentaar


                                Zamorano wore the number 9 jersey for Internazionale until a sponsorship deal with Nike saw Ronaldo given the traditional strikers' number. When this happened, they gave him the number 18 jersey, but Zamorano added a plus (+) sign between the two numbers (actually, 1+8=9).
                                kusjuures see oli mu esimene ametlik jalka s2rk elus ise sai veel Milaanost soetatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X