320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pakkuge netiühendust maale
    hetkel on Eesti Energia seade "kõu", mis on aga täielik kräpp, viimasel ajal on netiühendus täielik sitt
    ning ma maksan selle eest mingi 300.- kuus pluss veel Viasati eest ka mingi 300.-
    mida ma peaks endale muretsema, et saaks korraliku neti majja
    võib olla nii nett kui ka digi tv ühe paketi all
    kuid võib olla ka vaid netiühendus
    kellel mis kodus on, ning mis oleks hea ja kvaliteetne. laske tulla

    PS kiiremas korras andke tulla, sest kui netiühendus samamoodi edasi nussib, siis paar tunni pärast viskan KÕU seadme ahju
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Mul sugulased ka maal kasutasid "kõud" ja hiljuti viskasid selle "modemiga" luttsu kuna ei kannatanud seda saasta välja. Asenduseks võtsid mingi EMT neti pulga või mis iganes too oli aga kommentaare pole veel kuulnud. Üldiselt soovitaks Elioni Digi TV -d, aga tollega on teistpidi jama. Et kui sul tavatelefon kaablit või vähemalt side sõlme iglu ligiduses pole siis läheb see paigaldamine ikka väga - väga kalliks.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Eks see "maa" ole suhteline mõiste. Kui Võrumaa metsades, siis on üldse raske millestki paremast unistada, aga kui mõni linn läheduses, siis peaks ikka mõni parem alternatiiv ikka saadaval olema (kasvõi Elisa või EMT koduinternet).
        Kuna mobiilivõrgud investeerivad oma levikusse ja kvaliteeti vist kõige rohkem, siis lähiajal tõenäoliselt vaatan selles suunas (15 Mbit ühendus pole majast enam väga kaugel). Endal hetkel mingi megane ja kuigi katkestusi enam pole, siis kipub ikka lahjaks jääma.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Minu maakoht on ka puhta metsa sees ja interneti võimalused olid väga nirud, kuna nn. kõrgemat kohta või torni ka polnud kuhu panna antenn püsti, et neti saaks kätte vms. Aga siis kraanad ja muud riistad panid ühe pika toru külge selle antenni ja see pikk toru omakorda pandi ühe suure puu tippu, seega oli nn. "torn" olemas ja internet levib sinna ka nüüd. Ja maal väga hea nett.

          Segane jutt, aga kuidagi nii meile see levib.

          Kommentaar


            no väga maa pole
            Tartust 12 km, ning metsa pole lähedal aga...
            elan suht orus, ühelt poolt on Vooremägi, mis kindlasti mõjutab signaali, ning teisel pool on samuti kõrgendik, mis on tapab täpselt Tartu poolt tuleva signaali
            http://www.sonictest.ee/epood/?internet,45 kellelgi sellega on olnud kokkupuudet?
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              no väga maa pole
              Tartust 12 km, ning metsa pole lähedal aga...
              elan suht orus, ühelt poolt on Vooremägi, mis kindlasti mõjutab signaali, ning teisel pool on samuti kõrgendik, mis on tapab täpselt Tartu poolt tuleva signaali
              http://www.sonictest.ee/epood/?internet,45 kellelgi sellega on olnud kokkupuudet?
              sonictest on täielik jama..
              Vähemalt minul oli.
              Nett käis suhteliselt palju jalutamas ja need neti mehed olid sellised parajad jobud ka. põhimõtteliselt vennad rääkisid inglise keelt nii nagu kirjapilt...

              Kommentaar


                Kernel anybody?

                kokkupuuteid on olnud?
                homseks tahaks uut teenusepakkujat, sest KÕU on ilmselgelt sitt. üks mast terve armaada peale, ning mõni zajoob tegeleb kindlasti päevad läbi torrentitega tegelemisele
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  mida tähendab "konsolideeritud"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    mida tähendab "konsolideeritud"
                    See tuleneb ladinakeelsest sõnast consolatio, mis tähendab oma lähedastele toeks ja julgustuseks olemist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Riho Sibul Vaata postitust
                      See tuleneb ladinakeelsest sõnast consolatio, mis tähendab oma lähedastele toeks ja julgustuseks olemist.
                      Kuigi ka see on Igori ja Rostislavi vääriline sõnaseletus, pakuks, et orbitaaljaam mõtleb hoopis raamatupidamistoimingut, [guugel]mille tulemusel saavutatakse olukord, kus ema- ja tütarettevõte aruanded oma tegevuste kohta on kokku liidetud nii, nagu oleks tegemist ühe ettevõttega[/guugel].
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Naine küsib mehelt: mis värvi on minu silmad?
                        Mees vastab: 75C

                        mis värvi siis silmad on?



                        Ehk keegi loogik aitab hädast välja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Naine küsib mehelt: mis värvi on minu silmad?
                          Mees vastab: 75C

                          mis värvi siis silmad on?



                          Ehk keegi loogik aitab hädast välja.
                          75 c on rindade mõõt. küll ma olen tark.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            mis värvi siis silmad on?
                            Oleneb rassist
                            Algselt postitas alehis
                            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                            Kommentaar


                              Kas kuskilt saab osta kasutatud kunstmuru? Koer kaevab järjekindlalt omale kaevikuid. Nii hea meel, kui saab inimest n....da.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Naine küsib mehelt: mis värvi on minu silmad?
                                Mees vastab: 75C

                                mis värvi siis silmad on?



                                Ehk keegi loogik aitab hädast välja.
                                reflex blue?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X