320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Need, kes midagi ei taipa, neil poleks mõtet sõna võttagi. Ajad jälle midagi sassi. Väljandit nelja punkti mänge ei kasutata.
    Kui enne mängu on seis järgmine:

    Team A 39
    Team B 38

    viigi korral oleks seis järgmine:

    Team A 40
    Team B 39

    pärast eksimust jagunesid punktid aga:

    Team A 42
    Team B 38

    ja kui tegemist ei olnud "4 punkti eksimusega", siis küll. Mulle ikka meeldib, et liidu töötaja oma teadmatust kommenteerib kah, ole hea mees ning ära võta tõesti sõna!

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Kui enne mängu on seis järgmine:

      Team A 39
      Team B 38

      viigi korral oleks seis järgmine:

      Team A 40
      Team B 39

      pärast eksimust jagunesid punktid aga:

      Team A 42
      Team B 38

      ja kui tegemist ei olnud "4 punkti eksimusega", siis küll. Mulle ikka meeldib, et liidu töötaja oma teadmatust kommenteerib kah, ole hea mees ning ära võta tõesti sõna!
      See on ju hoopis muu asi, mis puutub see kuue punkti mängu üldsegi?

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        See on ju hoopis muu asi, mis puutub see kuue punkti mängu üldsegi?
        Rohkem ei puudutagi, peale selle et loogika on nendes olukordades sama. Omal ajal sa sellest loogikast aru ei saanud, naljakas lihtsalt praegune olukord, aga kes sind huumorikunni küll mõistab.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Rohkem ei puudutagi, peale selle et loogika on nendes olukordades sama. Omal ajal sa sellest loogikast aru ei saanud, naljakas lihtsalt praegune olukord, aga kes sind huumorikunni küll mõistab.
          Mina olen sellest 6 punkti mängu ütlusest alati ühte moodi aru saanud, seega pole rohkem sellest mõtet rääkida.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            selle nimi on huumor, tropp.
            ei, LOL, ROFLMAo. huumor oleks see kui ma ütles et mees on baaris ja tellib 4 klaasi viina: baar men küsib, mis viga. ? mees vastab et mu vend on homo. järgmine nädal tuleb seesamune mees uuuesti baari, tellib 8 klaasi viina, baarmen küsib jälle, et mis on? mees vastab teine vend on kahomo. nii, tuleb siis järgmine nädal UESTI baari ka siis võtab juba 18 klaasi viina. baarmenn küsib: kle mis viga on? mees ütleb:sain teada,et mu 3s vend on ka homo. baarmen ütleb: issand jumala'? on alles perekond? kas teil keegi seal NAistest ka huvitub w?? mees vastab : jahm MINU ÕDE !!!!!!!!!



            vot nii tehakse nalja. õpi nooruke

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              ei, LOL, ROFLMAo. huumor oleks see kui ma ütles et mees on baaris ja tellib 4 klaasi viina: baar men küsib, mis viga. ? mees vastab et mu vend on homo. järgmine nädal tuleb seesamune mees uuuesti baari, tellib 8 klaasi viina, baarmen küsib jälle, et mis on? mees vastab teine vend on kahomo. nii, tuleb siis järgmine nädal UESTI baari ka siis võtab juba 18 klaasi viina. baarmenn küsib: kle mis viga on? mees ütleb:sain teada,et mu 3s vend on ka homo. baarmen ütleb: issand jumala'? on alles perekond? kas teil keegi seal NAistest ka huvitub w?? mees vastab : jahm MINU ÕDE !!!!!!!!!



              vot nii tehakse nalja. õpi nooruke
              Jürvi, kaua võib?

              Kommentaar


                ma ei pole mingi jürvi. ffs

                Kommentaar


                  Jah, tal on õigus. Mul on praegu foorumis ainult 3 aktiivset kasutajanime: Jürvi-Hool, urmar ja Martin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                    Jah, tal on õigus. Mul on praegu foorumis ainult 3 aktiivset kasutajanime: Jürvi-Hool, urmar ja Martin.
                    Mina pidin urmar olema.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      rahu, poiskad. mõlemad võite urmar'id olla

                      Kommentaar


                        kui ma arki ei saa sel aastal, siis järgmine aasta on nagu uus liikluseeskirjad jms...siis vaja uuesti autokooli minna, kas ma pean siis jälle 5000kr maksma ?

                        Praegu mul siis autkoolis vaja sõidueksam ja teooriaeksam ära teha. Asi on mul seisnud 4 kuud..
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          ei, lol, miks ei tea???

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            kui ma arki ei saa sel aastal, siis järgmine aasta on nagu uus liikluseeskirjad jms...siis vaja uuesti autokooli minna, kas ma pean siis jälle 5000kr maksma ?

                            Praegu mul siis autkoolis vaja sõidueksam ja teooriaeksam ära teha. Asi on mul seisnud 4 kuud..
                            Kui uuesti kursuse võtad, siis küll, aga kui inimesel on olemas sõidukogemus ja teoreetiline osa läbitud, siis tahaks eeldada, et mingit topeltkammi küll olla ei tohiks.

                            Kui mina veel mõnda aega tagasi juhilibasid tegin, siis pärast kohustuslikke sõidutunde (20 ) oli just sõiduõpetaja see, kes otsustas, kas kõlban ARK eksamile või mitte. Kui sõiduoskus polnud tema arust piisav, siis määras lihtsalt lisatunnid, kui asi oli ok, siis andis välja koolitunnistuse ja see andis aluse osaleda ARK eksamil.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Küssa avasti kohta, tõmbasin eelmine nädal avasti viirusetõrje, pole varem seda kasutanud. Täne tegin scanni ja leidsin viiruseid aga kas piisab kui panna need ainult chesti või pean kuidagi ära ka kustutama?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Kui uuesti kursuse võtad, siis küll, aga kui inimesel on olemas sõidukogemus ja teoreetiline osa läbitud, siis tahaks eeldada, et mingit topeltkammi küll olla ei tohiks.

                                Kui mina veel mõnda aega tagasi juhilibasid tegin, siis pärast kohustuslikke sõidutunde (20 ) oli just sõiduõpetaja see, kes otsustas, kas kõlban ARK eksamile või mitte. Kui sõiduoskus polnud tema arust piisav, siis määras lihtsalt lisatunnid, kui asi oli ok, siis andis välja koolitunnistuse ja see andis aluse osaleda ARK eksamil.
                                ühe lisatunni eest maksid 250kr ?
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X