320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kellelgi veel Русский Размер sügavkülmas jäässe on läinud? Mul oli 2 pudelit, millest 1 jäässe läks. Temperatuuri näitas -19. Kvaliteet viin my äss.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Kellelgi veel Русский Размер sügavkülmas jäässe on läinud? Mul oli 2 pudelit, millest 1 jäässe läks. Temperatuuri näitas -19. Kvaliteet viin my äss.
      Eiole, küll aga on rohkem kui korra jäätunud riigiviin nr 1...
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        kas ma olen ainuke kellel mulve ära ei connecti ?

        Kommentaar


          Eelmine leht vist räägiti sellest - autorikaitse paneb näkku.

          Kommentaar


            Mulve kahjuks suleti eelmine nädal
            Loodetavasti luuakse varsti mingi sarnane programm asemele

            Kommentaar



              aga palun

              Kommentaar


                keri lehte veidi üles. Siin samas juba käis see läbi.

                Kommentaar


                  tglt ma ei saa aru kus kohast üldse selline küsimus, kui seal lehel on kõik kirjas? ses mõttes, et mul connectib nagu nalja, aint teenust pole enam
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    saadana, see oli ikka nii geniaalne asi.

                    Kommentaar


                      Kas Arena fännisektoris kehtib piletipõhine kohtade jaotus või on tavaks saanud vaba kohavalik?

                      Kommentaar


                        kes ees see mees pmst

                        Kommentaar


                          .. ja siis tulevad isad ning ütlevad, et nad on terve elu seal kohal seisnud ning seisavad ka täna.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Arvesta igal juhul sellega, et mingi mu** tuleb ja hakkab oma piletiga lehvitama. Itaalia mängul oli küll sitaks selliseid, kes oma piletikohta taga ajasid, ise jõudsid kohale alles mängu ajal, t**akari..

                            Kommentaar


                              fännitribüünil pole kohanud seda, ei kohanud ka täna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
                                Arvesta igal juhul sellega, et mingi mu** tuleb ja hakkab oma piletiga lehvitama. Itaalia mängul oli küll sitaks selliseid, kes oma piletikohta taga ajasid, ise jõudsid kohale alles mängu ajal, t**akari..
                                No veits nõme ju kui sa ostad fännika keskele pileti ja pead hoopis kuskil ääres konutama. Vahel tundub, nagu poleks mõnel fännil üldse särke, ronivad sealt alla ja käivad mängijatelt särke küsimas, kusjuures ühed ja samad näod veel kordumas kah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X