320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimus
    Tarvis Londonis Gatwicki põhja terminalist võimalikult mõistlikult Londoni põhja-kesk poolsemasse osasse saada (Finsbury). Kuidas seda oleks mõistlik teha.
    Hetkel endal planeeritud rongiga ning siis ümberistuda teise metroo/rongi peale. (selle kohta küsiks veel et kas seal on mingi päevapilet vm ka olemas või pean iga reisi eest eraldi plekkima? Palju piletid üldse maksavad?)

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      märksõnana kasutasin cannumani

      hahahahaha
      slimm.ee

      Kommentaar


        LIKE/Contact MY OFFICIAL FACEBOOK FAN PAGE! :) http://www.facebook.com/pages/Alberto-Kogano/163114747122332 "i've never tried to hide the fact that its my in...


        kes see on? on keegi temast miskit kuulnud?
        slimm.ee

        Kommentaar


          +1, ise ka varem ta videotele peale sattunud. Poisil eraldi fännileht fesaris jne...
          Transfermarketis teda igatahes veel pole
          sigpic

          Kommentaar


            kohvi tõstab või langetab vererõhku?
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              kohvi tõstab või langetab vererõhku?
              tõstab

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                http://www.youtube.com/watch?v=FsQRdFiBZpQ

                kes see on? on keegi temast miskit kuulnud?
                http://www.jalgpall.ee/players.php?p...45&name=Albert Kogan

                Peaks see olema, kutsuti ka Eesti U-19 koondisesse mullu, aga vist ei tulnud.

                Näiteks see uudis:

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  kohvi tõstab või langetab vererõhku?
                  Regulaarse tarbimisega kohvisõbral ei mõjuta vererõhku.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Inimesed, kes elavad Tartus - vastake. Kas Teie majade kohal lendavad ja karjuvad ka kajakad? Mul on selline kummaline tunne, et nad on ainult minu maja kohal (Pepleri-Vanemuise piirkond).
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Inimesed, kes elavad Tartus - vastake. Kas Teie majade kohal lendavad ja karjuvad ka kajakad? Mul on selline kummaline tunne, et nad on ainult minu maja kohal (Pepleri-Vanemuise piirkond).
                      Vau, ma kuulsin ka eile öösel magama jäädes korra, mõtlesin, et kümme aastat mere ääres elamist on midagi peas sassi löönud.
                      Newton Heath 1878

                      Kommentaar


                        Öösel? See on muidugi tavapäratu.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Inimesed, kes elavad Tartus - vastake. Kas Teie majade kohal lendavad ja karjuvad ka kajakad? Mul on selline kummaline tunne, et nad on ainult minu maja kohal (Pepleri-Vanemuise piirkond).
                          Kajakaid ei ole küll kuulnud. Nad võiksidki jääda sinna raudteejaama kanti, kui neil üldse oma kanti on.
                          Aga minu elukohas karjub üks jalgadega viiner, mida mõned inimesed on ajapikku hakanud kutsuma taksikoerteks ja arvavad, e kuna nad koosnevad mitmest rakust, siis on tegemist ka arvestatava organismiga. No miks ta siis karjub, kui ta arvestatav on?

                          Kommentaar


                            annekas on ka ikka aeg-ajalt kajakad ringi luusimas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                              Aga minu elukohas karjub üks jalgadega viiner, mida mõned inimesed on ajapikku hakanud kutsuma taksikoerteks ja arvavad, e kuna nad koosnevad mitmest rakust, siis on tegemist ka arvestatava organismiga. No miks ta siis karjub, kui ta arvestatav on?
                              Taksid vist ongi sellised. Kunagi oli üks taks koos oma sisekujundajast perenaisega mul ülemiseks naabriks. See saatanasigitis ka mitte ei haukunud, vaid kiljus ja seda ootamatult. Siis arvasin ma, et selle looma ülinärviline iseloom oli tingitud perenaisest, kes kodus tundus kõndivat vaid kandade peal. Kuna taksil on lühikesed jalad ja ta on maale üsna lähedal, siis kahtlustasin, et see lakkamatu madalsageduslik tümp tümp tümp ajas looma lihtsalt hulluks.

                              Kommentaar


                                Mul küll kajakatega kokkupuuteid pole, küll aga on sõbad tuvid lähedased. Kesklinna piirkond.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X