320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Nagu me eile nägime siis Dortmundil olid kohe võtta finaali pääsemise särgid. Need wembley omad.
    Kui nüüd dortmund poleks finaali pääsenud mis nad nende särkidega teinud oleks ? Lambist minema visanud ?
    No seda on ju varem iisavalt olnud, et ettevalmistused jooksevad tühja - särgid on ilmselt tilu-lilu aga meenub üks "champion" kirjadega bussi pilt, mis nukralt garaaži seisma jäi. Kahjuks ei meenu enam meeskonda ja tiitlit, mis sellega tähistama oleks mindud.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Ilmselt seda juba siin küsitud ja ära leierdatud teema aga ehk keegi teeb lihtsalt selgeks ühe asja:

      Mul olid juhiload, mille kehtivus lõppes 27. aprill ehk peaks minema libedakoolitusele, et omastada omale täisload ja vabaneda vahtralehtedest. Kuid sain sügisel trahvi Tallinnas piletita sõidu eest, varasemalt karistusi pole ega isegi hoiatusi mitte - ehk täiesti puhas plats.

      Kas ma saan õigesti aru, et mu võimalus juhilube saada pikenevad kuskil aasta nüüd selle trahvi tõttu?

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        No seda on ju varem iisavalt olnud, et ettevalmistused jooksevad tühja - särgid on ilmselt tilu-lilu aga meenub üks "champion" kirjadega bussi pilt, mis nukralt garaaži seisma jäi. Kahjuks ei meenu enam meeskonda ja tiitlit, mis sellega tähistama oleks mindud.


        odavad särgid, mille mingi varustuse eest vastutav mutter teeb. suht mõttetu teema, kuigi Milanil olid 2005 peale PSV'ga madistamist samamoodi finaali tähistavad särgid seljas ...
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kas on mingit kõnekaarti kus on tasuta piiramatu internet?

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Kas on mingit kõnekaarti kus on tasuta piiramatu internet?
            Anybody?

            Kommentaar


              Mul oli vahepeal smart, kuhu mingi suma peale laadides oli "tasuta" internet, kuid olegem ausad, see summa tikkus ühe keskmise lepingu hinn juurde, pigem isegi üle. Samas kui selle summa nii ehk naa maha räägid, siis miks mitte. Päris tasuta sulle vaevalt keegi midagi annab ja eks kõnekaardid on ja jäävad ka tulevikus kallimateks kui lepingulised hinnad.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Kas IV liigas mängiv Tartu FC Merkuur on endise Merkuuri õigusjärglane?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  On siit foorumist keegi Teamssport OÜ-lt midagi tellinud? Millised olid kogemused?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    On siit foorumist keegi Teamssport OÜ-lt midagi tellinud? Millised olid kogemused?
                    Tellisin kohtuniku püksid. Hind hea, kaup käes. Ainus miinus selles, et kaubaga läks lubatust kauem aega. Käisin nende kontorist ka läbi, usun, et nad tünga ei tee.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Tellisin kohtuniku püksid. Hind hea, kaup käes. Ainus miinus selles, et kaubaga läks lubatust kauem aega. Käisin nende kontorist ka läbi, usun, et nad tünga ei tee.
                      Probleem selle lubatust kauemagi ongi. Sai meeskonnale vormid tellitud, kuid kauba laekumise tähtajast juba paar nädalat möödas ja kahele viimasele kirjale pole ka vastust saanud. Kahtlaseks kisub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zip Vaata postitust
                        Probleem selle lubatust kauemagi ongi. Sai meeskonnale vormid tellitud, kuid kauba laekumise tähtajast juba paar nädalat möödas ja kahele viimasele kirjale pole ka vastust saanud. Kahtlaseks kisub.
                        Mul oli sama keiss, aga lõpuks nad siiski vastasid. Mine käi nende kontorist läbi, see kuskil Võru tänaval ju asus.

                        Muideks: kas keegi oskab öelda, kus kohast võiks saada tellida meeskonnale Nike'i või Adidase vorme? Või kus kohast võiks saada eritellimust?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Mul oli sama keiss, aga lõpuks nad siiski vastasid. Mine käi nende kontorist läbi, see kuskil Võru tänaval ju asus.

                          Muideks: kas keegi oskab öelda, kus kohast võiks saada tellida meeskonnale Nike'i või Adidase vorme? Või kus kohast võiks saada eritellimust?
                          Läheks, kuid ei ela Tartus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Muideks: kas keegi oskab öelda, kus kohast võiks saada tellida meeskonnale Nike'i või Adidase vorme? Või kus kohast võiks saada eritellimust?
                            Kas mitte teamsport.ee ei saagi ? Kallis lõbu need 2 brändi võrreldes mõne teisega.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              On siit foorumist keegi Teamssport OÜ-lt midagi tellinud? Millised olid kogemused?
                              Mul oli täpselt sama lugu - alguses vastati meilidele, öeldi, et Prantsusmaalt tellimisega läheb 10 päeva aega ning lubati teada anda, kui asjad kohal. Kui paari nädala pärast sealt kippu ega kõppu ei tulnud, ei vastatud enam ka meilidele. Õnneks ma midagi maksnud ei olnud.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                                Mul oli täpselt sama lugu - alguses vastati meilidele, öeldi, et Prantsusmaalt tellimisega läheb 10 päeva aega ning lubati teada anda, kui asjad kohal. Kui paari nädala pärast sealt kippu ega kõppu ei tulnud, ei vastatud enam ka meilidele. Õnneks ma midagi maksnud ei olnud.
                                Seda ma kartsingi. Meil on aga ettemaks tehtud, ometigi pole midagi kuulda. Huvi pärast proovisin teise meili pealt neile kirjutada, sooviga samuti vorme tellida ja tollele kirjale vastati kohe paari tunni pärast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X