320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea ehitusest suurt midagi aga nähes pealinnas aina kerkivaid büroohooneid tekib mul küsimus kuidas need on soojustatud täpsemalt? Mina näen kerkivaid raudbetoon karkasse kuhu peale hiljem kinnitatakse hiljem nö. "raamid" ja sinna raamidele lähevad lihtsalt klaasist aknad ette ja ongi karp valmis.

    Aga mõeldes Eesti kliimale kus talvel võib olla -30 ja üleüldse koguaeg on külm, vihmane ning tuuline, siis kuidas sellised hooned sooja hoiavad või siis kommunaalkulusid madalal? Viimasel ajal ju eriti populaarne see energiasäästilikkus ja kõik muu..

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Ma ei tea ehitusest suurt midagi aga nähes pealinnas aina kerkivaid büroohooneid tekib mul küsimus kuidas need on soojustatud täpsemalt? Mina näen kerkivaid raudbetoon karkasse kuhu peale hiljem kinnitatakse hiljem nö. "raamid" ja sinna raamidele lähevad lihtsalt klaasist aknad ette ja ongi karp valmis.

      Aga mõeldes Eesti kliimale kus talvel võib olla -30 ja üleüldse koguaeg on külm, vihmane ning tuuline, siis kuidas sellised hooned sooja hoiavad või siis kommunaalkulusid madalal? Viimasel ajal ju eriti populaarne see energiasäästilikkus ja kõik muu..
      Tänapäeval tehakse aknapaketid 3-kordsed. See sama klaas hoiabki sooja. Raamid on alumiinium konstrui ja eks need kerged külmasillad on, aga muud moodi ei saa.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Tänapäeval tehakse aknapaketid 3-kordsed. See sama klaas hoiabki sooja. Raamid on alumiinium konstrui ja eks need kerged külmasillad on, aga muud moodi ei saa.
        ehitamine on odav, rohkem ei mõelda.
        eks nad kõik parajad kasvuhooned ole.
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Sooja hoiab siiski õhk (efektiivseimalt kuni sentimeetri laiune kiht), mitte klaas.

          Answer (1 of 13): Suppose that we were to electrically charge two isolated metal spheres-one with a positive charge, and the other with an equal negative charge. We could then perform a number of simple experiments. For instance, we could connect the spheres together using a length of string. I...
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Kuidas saada Champions liigi pileteid? Millal tulevad müüki ja kuidas nt bronnida. Huvitab just Legia ja Reali mäng Poolas. Esimene välismängu külastus oleks ja igasugu teadmine puudub.

            Kommentaar


              Homme oleks mingit kringlit asja vaja Tallinnas. Unustasin tellida. Tahaks nii soolast (ca 3 kilo) kui magusat (ka ca 3 kilo)
              Narva kohvik mul töö lähedal, nad teevad neid kringleid niisama ka valmis leti peale või ainult tellimise peale? Või üldse kust oleks võimalik homme neid saada nö otse letilt või praegu veel täna õhtul tellides (kui on).

              Kui ei saa siis peab midagi muud välja mõtlema.

              Kommentaar


                pagaripoisid, vast pole probleemi

                Kommentaar


                  TVs ütles, et homme Tallinna ralli ja ka Keilas. Kas mingid tänavad on Keilas sellega seoses kinni ka?
                  Nagu ma aru saan on ainus võimalus infot saada selliste asjade kohta ostes Autolehe. Tra ma annaks eriauhinna sellele korraldajale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tempo Vaata postitust
                    TVs ütles, et homme Tallinna ralli ja ka Keilas. Kas mingid tänavad on Keilas sellega seoses kinni ka?
                    Nagu ma aru saan on ainus võimalus infot saada selliste asjade kohta ostes Autolehe. Tra ma annaks eriauhinna sellele korraldajale.
                    Haha. Ma kuulen nüüd siin esimest korda sellest midagi. Huvitaks ka ennast kas peab midagi ringi mängima.

                    Edit. facebook aitas - https://www.facebook.com/TallinnaRal...type=3&theater
                    "Võistluskeskus asub Keilas Tööstuse tänav 15 ja sellele on pealtvaatajatel tasuta ligipääs."
                    Ehk ma saan aru, et Keila sees ei toimu midagi ning kõik kuskil väljas.

                    Kommentaar




                      Kas Enriike tõesti tahab su suus lõpetada? (esimene lause kohe)

                      Kommentaar


                        Kujutan ette, et hispaania keeles võib ikka absoluutselt igast roppusi laulda ja teistele, kes hispaania keelt ei oska, võib kõlada lugu ilusana.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Hoi, oskab keegi öelda, mis kell on pühapäeviti Lasnamäe kirikus jumalateenistused või mingid muud säärased värgid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Hoi, oskab keegi öelda, mis kell on pühapäeviti Lasnamäe kirikus jumalateenistused või mingid muud säärased värgid?
                            Ütle kohe,et tahad teada mis kell veini saab?
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                              Ütle kohe,et tahad teada mis kell veini saab?
                              Seal ei saa ju. See peaks olema katoliku kiriku värk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Seal ei saa ju. See peaks olema katoliku kiriku värk.
                                Saab ikke, kristuse ihu maitsed ju ja tema verd jood. Luteri usus on sama teema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X