320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    kas rojalistidel on 90ndatel oma kunn ka valitud/teada? kes?
    Muuli & Pruuli Vilja raamatus kirjutas, et ettepanek tehti Rootsi prints Carl Philipile, kes oli toona 12-13 aastane.

    Rootsi kuningakojust tulnud kirjalik vastus, kut paluti poissi rohkem mitte tüüdata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Muuli & Pruuli Vilja raamatus


      'täh, 'täh, 'täh!
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Naine võttis raamatukogust. Huvi pärast sirvisin ise ka veits ja lõppes sellega, et lugesin paari päevaga läbi.

        Endal oli ka eelarvamus, et tegu on mingi jube kollase suhtete lahkamise raamatuga, aga tegelikult on see Keskerakonna ajaloost pmst. Üsna sarnane Muuli varasemate Isamaa ja Reformierakonna raamatutega. Julgen soovitada.

        Fun fact et Vilja kandideeris ise ka rojalistide nimekirjas riigikokku, aga ei saanud sisse. Samadel valimistel kus Teiter ja Kulbok & co said.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
          Fun fact et Vilja kandideeris ise ka rojalistide nimekirjas riigikokku, aga ei saanud sisse. Samadel valimistel kus Teiter ja Kulbok & co said.

          noh, enam-vähem kõik nad olid (hilisemad) keskerakondlased - Vilja, Ralf Parve jun, praegune sots Aimla, koos eelmisega 1995 keski koosseisus riigikokku valitud ja sealt aasta pärast kambaga arenguparteisse lahkunud Tõnu Kõrda jne

          mis on mõningaid analüütikuid pannud ka arvama, et näilise nalja näol võis tegu olla teise poliitilise jõu käepikendusega..
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Täna-eile jäi kuskil silma bänner reklaamiga, et millalgi 2017 kevadel reisipakkumine Manchesteri mänguks Liverpooliga. Kas keegi teab kus ja mis?

            Kommentaar


              Kas telia kaudu saab Spotify premiumiga liituda, kui oled konkurendi (tele2, ei taha deezerit) klient?

              Kommentaar


                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                Kas telia kaudu saab Spotify premiumiga liituda, kui oled konkurendi (tele2, ei taha deezerit) klient?
                Ei usu. Miks sa midagi sellist üldsegi soovid?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Ei usu. Miks sa midagi sellist üldsegi soovid?
                  Free versiooniga ei saa lugusid skippida, reklaamid tüütavad. Rohkem põhjuseid ei ole. Piraadielu ka ei viitsi elada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Free versiooniga ei saa lugusid skippida, reklaamid tüütavad. Rohkem põhjuseid ei ole. Piraadielu ka ei viitsi elada.
                    Jah, aga miks läbi Telia?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Jah, aga miks läbi Telia?
                      ma ei viitsi krediitkaardiga jebida.

                      Kommentaar


                        Dannar, või keegi. Mis värk selle Oudekki Loonega on? Ei tohiks ju üldse loll tädi olla, nahhui ta jätkuvalt Edgari tagumiku küljes elab? Ma saaks aru kui jubedast omakasust oleks, head ametikohad ja särgidvärgid mängus, aga ta saab ilmselt ise ka ju aru, et Edgari mäng on mängitud. What gives?
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                          ma ei viitsi krediitkaardiga jebida.
                          Eesti kõik kaardid on ju selle võimekus. Mina olen Tele2 ja minu kaardilt tiksub Spotify.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            Mis värk selle Oudekki Loonega on? Ei tohiks ju üldse loll tädi olla,
                            Võib-olla ei olegi rumal. Aga tema suust tuleb ikka hämmastavat jama välja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Eesti kõik kaardid on ju selle võimekus. Mina olen Tele2 ja minu kaardilt tiksub Spotify.
                              Seda küll, aga nagu ma mainisin, ma ei taha endale füüsilist krediitkaarti teha, kuna selleks pole otsest vajadust. Mingi 6.99 pärast kaarti tegema ei hakka ju. Seni olen läbi ajanud 30 päevaste virtuaalidega.

                              Sellest ka soov Telia kaudu (hind sama) ja las tiksuks püsikorraldusega arvelt.

                              Kommentaar


                                Kas selline asi oleks täiesti välistatud, et alles jääks "keskerakond" ja kõrvale tekiks "Keskerakond 2"?
                                Kas uue ametliku erakonna loomiseks oli vaja mingi tuhat liiget vms? Krt, tehke asi ära!
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X