320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas shefield
  Veel mitte kusagil
  Tulevikus Kopli 35, http://tallinnfilmstudios.ee/site/tutvustus/

  Kommentaar


   Aidake naisterahvast. Vaeseke ei tea kuidast hädast välja tulla
   http://www.boredpanda.com/falling-pl...eng-shao-tsen/

   Messi...The never ending legend!

   Kommentaar


    Kuidas kurat ma postitust muuta saan?

    Kommentaar


     Algselt postitas QRkood Vaata postitust
     Kuidas kurat ma postitust muuta saan?
     SBT-s ilmselgelt muutmine keelatud, minu paha.

     Kommentaar


      Kas pangad vahetavad endiselt katki läinud rahatähti ümber?

      Kommentaar


       Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
       Kas pangad vahetavad endiselt katki läinud rahatähti ümber?
       Kui vähemalt pool järgi, siis vahetatakse.

       Kommentaar


        röövivad raha ka selle teenuse eest? mul ka 2x20eur tükeldatud kujul vedelemas.

        Kommentaar


         Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
         Kas pangad vahetavad endiselt katki läinud rahatähti ümber?
         Kui sa palju reisid, siis proovi mõnes teises riigis. Riiklikud vahetavad ikka ära. Prantsusmaal sai pool põlend viiekas ilusti vahetatud!
         Messi...The never ending legend!

         Kommentaar


          Soovin osta talvesaapaid, ning mõtlesin, et äkki keegi oskab soovitada mingit internetipoodi, usaldusväärset mõistagi.
          Poodi füüsiliselt ei taha minna, sest seal peab käima 3-4-5 tk. läbi, enne kui midagi võib-olla leiab.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


           Igatahes Swedbank vahetas mul tasuta ühe pooleks läinud kümneka ära paar kuud tagasi. Ei pidanud mingit dokumenti vms näitama, seega oleks saanud isegi ilma selles pangas kontot omamata ilmselt.

           Kommentaar


            Kui on abi vaja:

            Raul Hunt
            September 22, 2014

            Tegelikult peaks ka siin kõik tegijad ära kaardistama.
            Seega, kes millega tegelevad. Kelle poole võiks inimesed pöörduda.

            Kui mingi nimekiri on koos, siis saab tegijate nimekirja lisada kinnitatud postituste juurde.

            Edit 2
            Soovitav on pöörduda nende poole, kes ennast avalikult märku annavad. Sest nemad on võimelised ka oma tegude eest vastutama.
            Need, kes ise hakkavad postkasti kirjutama, neist oleks targem eemale hoida.
            "Nõid" ei peaks käituma nagu elektrumi müügimees supermarketis ja ise enda teeneid pakkuma.
            Inimene Ise peab valima selle, kes teda aitaks.
            LikeShow more reactions
            Comment

            Raul Hunt
            Raul Hunt Kaardid, nõustamine. Tasuta lõunaid ei paku. Ennustamine - kindel hinnakiri. Nõustamine (alates suhetest, iseenda leidmine, lõpetades õlimaagiaga)- Vastavalt inimese südametunnistusele

            Veroonika Mätlik
            Veroonika Mätlik Coaching, siia kinni jäänud hingedel rahu leida aitamine, taimede tundmine. Tasu vastavalt inimese südametunnistusele.
            Ilma asjata mitte tülitada! Niisama torkijatele olen energia vampiir.

            Mare Melleks Mark
            Mare Melleks Mark Tegelen energiapunktide (tshakrate) mõõtmisega, vajadusel nende avamisega, probleemide väljaselgitamisega nende ravimisega, psühholoogiliste probleemide nõustamisega (paanika, stress, depressioon) koostöös probleemidele selguse ja abi leidmisega. Luban mõistvat suhtumist ja lugupidamist inimese ning tema murede osas. Hindan inimese valikuid.

            Mati Rebane
            Mati Rebane Olen rohkem pühendunud inimese füüsilisele kehale - mikroelemendid, parasiidid, bioregulatsioon. On vahendid, millega analüüsida (silmaiirise uuring) ja ka neid vahendeid, millega tasakaal uuesti paika sättida ja seda ka päris kriitilises olukorras olevas kehas. On ka paar energeetikat puudutavat küsimust, millega aidata saan.

            Aini Pais
            Aini Pais olen maarohu usku juba sellest saati kui vanaema mind lapsena nendega tutvustas ja vanaema teadis taimedest päris palju ,elasin pikka aega maal ja oma küla rahvas käis päris tihti väiksemate hädade puhul nõu ja abi küsimas,ise ma inimesele mingit diagn...See More

            Galina Ader
            Galina Ader Kui on mingisugune tervise häda ..mida iganes ,otsin vastava teraapia ,mis parasjagu sobib,räägin ka põhjustest miks vastav probleem, tervise häda tekkinud on, annan nõu mida või kuidas võiks jätkata. Kasutan eesti ravimtaimi ,nii enda tehtud kui Irje ...See More

            Ketter Hellakivi
            Ketter Hellakivi Mulle meeldib nõustada, kui on mure või probleem. Kui on vajalik, siis võtan appi ka kaardid ja pendli.

            Ave Timberg
            Ave Timberg Ei pea ennast tervendajaks, pigem kanaliks hingele ja vaimule. Kuid kes küsib, sellele antakse... jõudu-jaksu mööda. Hoian vaid hinge, siis saab ka keha kosutust.

            Mari-Liis Pae
            Mari-Liis Pae Tere,kui inimesel on mure-küsimust otsiv mõttelend, siis vaatan kaarte( ka Taro), laon Ruunikive tasapisi tutvun-tutvustan ka shamaani-ilma-trummiga... Olen õppinud 5.a.meditsiini, sealjuures massaashi ... Unenägusid tõlgendan, loen märke loodusest. ...See More

            Mart Laisk
            Mart Laisk Mina ristan psüholoogiat vaimsusega. St olles hariduselt psühholoog,ma samas kasutan enda võimet näha asjade olemusse sügavamalt. Selle nägemise taga on mu suhteliselt haruldane sünnimuster, mille kirjeldamine siin läheks pikale, aga lühidalt, ma jäin ...See More
            HINGETUGI - Sassatalu
            sassatalu.ee|By Super User

            Eve Tikerperi
            Eve Tikerperi ehk ei visata välja,kui tegelen veel ainult teooriaga,kuna tervis ei luba muud,varasemal ajal sai diagnoosi pandud,nii otse kui telefoni teel,panin ka kaarte , juhtus nii,et teismelisena ennustasin surmajuhtumi perekonnas,kui vanematele kaarte ladusin,ja telefonikõne tuli pool tundi hiljem...Siis olin veel teoorias puhta null,olen näinud asju ja kõndinud seal,kus see enamus,kes siin ei käi,ettegi ei kujuta

            Prohvet Aare
            Prohvet Aare Mõõtmised, diagnoosid. Info, vihjete, sõnumite vahendamine, otsimine, leidmine, karistamine... Pendel, ei kaartidega. Ei tee koostööd päris kõigiga ja kõikjal. Ei keeruta, varuge kannatust.

            Ants Montego
            Ants Montego Mina tegelen väheste asjadega, enamasti sotsiaalmeedias targutamisega. Õpetan Qi Gongi. Hindan inimese ja teda huvitava sündmuse/olukorra omavahelist seisundit kasutades Yi Jing'i (ikka vana meetod raudrohuvartega). Kasutan Remote Viewingut (pmslt. CRV meetod). Saan vajadusel jutule kohavaimuga, kui inimesel on maakohas mingid ebakõlad ümbritsevaga. Tasakaalustan inimese kergemaid energeetilisi nihkeid, raskemad juhud saadan teistele.Võimalusel peatan energialekkeid, Ravin liigesevaevusi ja leevendan näiteks karpaalkanali sündroomi. Võtan kiirelt maha tugeva migreenihoo, kuid ei ravi seda.

            Tauri Pikpoom
            Tauri Pikpoom Mul on anne tunda mingeid tavainimesele nähtamatuid ja tunnetamatuid energia kohti. Näiteks üks selline on Lohusalu SPA piirkond Põhja Eestis. Teine selline on Värska Spa piirkond. Neid kohti on veel.
            Olen tegelenud ka enda eelmiste elude otsimisega ning enda jaoks tähtsate inimeste eelmiste elude otsimisega ning seoste tuvastamisega.

            Wäike Wõsanõid
            Wäike Wõsanõid Nagu mujal juba öeldud, panen kaarte (vt. profiilipilt). Aitan leida lahendusi, lohutan, viskan võllanalja, räägin mõistujutte ja tean vananaiste tarkusi.
            René Stevenson -- üks natuke tinistatud jalgratas kuluks mulle ära küll. Paraku viisivad vargapoisid, et see risu neile palju muhke põhjustaks, mu vana rattarondi minema.

            Kommentaar


             Heidi Solo meedium
             December 14, 2014 at 10:54am · Like · 1
             Massaaz Puhastus
             Massaaz Puhastus tegelen massaasi ja energia kanalite korrastamisega, enne otsime koos algpõhjuse , siis alles tuleb ravi. tegelen ka natuke nähtamatuga ! Tegutsen lõuna , kagu eestis .

             Aivar Täpsi
             Aivar Täpsi Heli-, vibratsiooni- ning labürindteraapia. Kristall-helikausid ja gong. Toetav energiatöö. Alalisemalt Tartus ja Põlvamaal.

             Karen Kuldnokk
             Karen Kuldnokk Nõustan, muuhulgas kasutan Brandon Baysi rännakumeetodit. Teen ka naisterituaale, mis aitavad naistel avada oma väge. Olen loodususku ja jälgin alati looduse märke. Tegutsen Tartus.

             Ene Endiselt
             Ene Endiselt Koguja-analüüsija-sünteesija-jagaja.

             Parendab pilti peaasjalikult (musta) huumorit ja mõistukõnet kasutades.....See More

             Helve Markvart
             Helve Markvart Nõustan , jagan, soovitan, uurin, informeerin .. Pidevalt täiendan ennast.

             Raivo Ruus
             Raivo Ruus Tegutsen väga paljudel aladel, lihtsam oleks öelda need alad, mida ei tea või millega ei viitsi tegeleda Siiski mõned tähtsamad: kõik inimeste puhtal kujul psüühika ja vaimueluga seonduv, siis veel inimesele tema mineviku ja tuleviku ütlemine. Suheteküsimused (erisooliste puhul ), samuti haigused alates külmetumisest vähini. Tegevuspiirkonnad on peamiselt Eesti ja Loode- Vene.

             Tiiu Kivilo
             Tiiu Kivilo Olen enesetervendaja ja aitan ka teistel hädalistel leida tee enesetervendamisele, juhatades kätte erinevaid meetodeid, et inimene saab leida endale sobiva, mõistetava ja vastuvõetava meetodi.

             Ingrid Tamm
             Ingrid Tamm Maausku . Looduses on kõik olemas mida inimene eluks vajab . Korjan ,segan ,kasutan ja jagan neid ande . Kuulan inimeste haiguslugusid ja nende sügavaim olemus paljastub . Nõustan kui küsitakse . Kivid ,kristallid on olnud mäletamise algusest sõbrad ,...See More

             Eero Annus
             Eero Annus Valmistan käsitööna personaalseid kaitseotstarbelisi ja eesmärgipõhiseid ruunimärke. Ruunidega ennustamine.

             Pikaajalise praktika jooksul olen saanud aidata paljusid häid inimesi. Sagedamini on mul palutud teha märke eluruumide kaitseks nii erinevate ...See More
             Ruunimaagia
             Design · 3,076 Likes
             Ruunimaagia's photo.
             Ruunimaagia

             Triin Luhats
             Riina Jussila


             Angelika Somelar
             Angelika Somelar Kas taimed sinuga räägivad? Minuga küll ! Meie oma Eestimaa taimedel on meile palju rääkida ja õpetada.
             Nad elavad meie lähedal, tunnevad meid ja on parimad abistajad keha ja hinge tervendamisel.
             Märksõnadena lühidalt: "ravimtaimede kasutamine, sööd...See More
             Taimevägi
             Community
             'Need juurikad ja varretükid kuuluvad kõrvenõgesele, kellest ma kirjutasin pikemalt postituses, mida oled kutsutud lahkelt lugema ja jagama. https://www.facebook.com/Taimevagi/p...03181216550342'
             Taimevägi

             Anu-Helju Täär
             Anu-Helju Täär Kes on teadja,see oskab ka puhastada ja omadusi määrata!

             Ene Liine Kess
             Ene Liine Kess ma olen lihtsalt nõid, trummiga. Köyliöst.

             Heli Solovjev
             Heli Solovjev Tegelen sellega millest olen ise abi saanud, ühesõnaga teen massaaži , aitan pendliga, Taro kaartidega. Aga eelkõige kuulan inimese ära ja küsin oma kõrgematelt õpetajatelt kuidas saan inimest aidata ja kuna oskan suhelda nendega siis saan ka vastused ja juhised mida pean tegema. Valgust kõigile siinsetele tegijatele!!

             Nõid Anete
             Nõid Anete Ennustan tarokaartidega. Teen ka sünnikaardi analüüse. Nõustan armastuse, raha, suhete, jmt teemadel. Olen ennustamisega tegelenud 5 aastat, horoskoopide vastu olen huvi tundnud juba 12 aastat. Ennustan interneti teel, kõik vajalik info on minu lehel kirjas. Samuti saab mu lehelt lugeda inimeste tagasisidet.

             https://www.facebook.com/pages/Anete...30?ref=tn_tnmn

             Sulev Puumeister
             Sulev Puumeister Kasutan igapäeva elus pendlit ja muid metoodikaid info hankimiseks ja analüüsimiseks.Loomade ja loodusega suhtlemine ning ennese arendamine.Teenuseid ei paku eraviisiliselt aga vestlen alati.

             Anu Tammemae
             Anu Tammemae Käe ja näojoonte lugemine.Käejoonte üldanalüüs.Näo tunnuste järgi isiksuse analüüs ja sobivusanalüüs kahe inimese vahel.FB-s fotode järgi.

             Metsa Vana
             Metsa Vana Millega tegelen? Kõik järgnev šamanistlikus võtmes, umbluud ei armasta ja mett moka peale ei määri:

             Unenägude tõlgendamine...See More

             Mauno Kuus Musthaldjas
             Mauno Kuus Musthaldjas https://www.facebook.com/NahtamatuUlikool?pnref=lhc Sätin end Pärnumaale Häädemeeste valda sisse :/

             Kaia-Kaire Hunt
             Kaia-Kaire Hunt Nii füüsilise (ennekõike kroonilised haigused ja nn lääne meditsiinile arusaamatud sümptomid) kui vaimse tervisega (ennekõike ärevushäired, masendus, hirmud) seotud probleemidega tegelemine. Haiguste-emotsioonide-karma seosed. Ei tervenda (kuna ei leia...See More

             Kalmer Kase
             Kalmer Kase Põhitegevuseks konstellatsioonid. Olen konstellatöör-konsultant. Nimetan ennast saatjaks. Tegelen kõige sellega, mis on seotud suguvõsa, suhete ja suhtlemisega:-kooselu- ja paarisuhted;-suhted vanematega ja lastega;-firma- ja töösuhted(certfy nr.09/90...See More

             Valguse Lind
             Valguse Lind Psühholoogia, taro kaardid, nõustamine. Ennem minu poole pöördumist palun tee endale selgeks põhjus.Võibolla leiad juba ise enda probleemile keskendudes vastused.

             Leo Tsirel
             Leo Tsirel Tegelen füüsilise keha ,energia keskuste ja energiakehade tervendamise ja korrastamisega.(head tulemused väsimuse ,masenduse ja stressi korral).Samuti korrastan elukoha energeetika.

             Tui Tarot
             Tui Tarot taro kaardid, nõustamine

             Meelis Reimaa
             Meelis Reimaa Pigem tegelen endaga.Kysijale suu pihta ei löö. Maagia ehk pöhivaldkond.

             Mercedes Merimaa
             Mercedes Merimaa Mercedes Merimaa-Bachi õieteraapia, psühho-neuro-immunoloogia - hingelis-emotsionaalse hingevälja tasakaalustamine personaalsete homoöpaatiliste õietilkade abil, vatsuvõtt kokkuleppel.

             Janne Kodumäe
             Janne Kodumäe Hei!

             Ka mina olen taas tagasi....See More

             Martin Koch
             Martin Koch Energeetiline tervendamine raku tasandil.

             Kristel Hirsivaara
             Kristel Hirsivaara Martin Koch, kuidas see käib, kas Õnnestumisi ka on olnud

             Väike Myy
             Väike Myy Lihtsalt teadjanaine. Ruunikotike taskus ja naeratus näol.

             Martin Koch
             Martin Koch Kristel Hirsivaara, tervendan inimese energeetilist keha enda meisterdatud väeesemetega. Olen sellega hiljuti alustanud, ning tervendanud vaid sugulasi. Olen tulemusega rahul, inimesed tasapisi tervenevad. Enamus tervendatavaid tunnevad kohe seansil ...See More

             Helle Kullerkupp
             Helle Kullerkupp Kaaniravi jm loodusravid. Holistiline inimkeha ja tervise käsitlus.

             Aada Maimu Luhakooder
             Aada Maimu Luhakooder Keha energeetiline puhastamine,tasakaalustamine ja laadimine energiaga,emotsionaalsete põhjuste leidmine ja õpetused,kuidas hoida oma füüsist korras,teen massaazi.Kes minu juurde tuleb,peab mind usaldama ja olema valmis õppima eneseabi erinevaid tehnikaid sh.toitumist.

             Kristel Hirsivaara
             Kristel Hirsivaara Raul, aga siis inimesed ei tea, et reikitegija on ...

             Pil Le
             Pil Le Tervendaja-nõustaja. Kui pean vajalikuks, võtan appi tavameditsiini.Annan head psühholoogilist nõu. Kui on tarvis tugevamat kivi purustada, teeme Väikese Myy-ga koostööd. Küsige julgelt,annan endast parima !

             Hel Di
             Hel Di Selgeltnägija - ravitseja kaugravi,energiaravi,maagiad ,ruumi de puhastamine neg .enegiast.Loodusravimite valmistamine.

             Ülle Poom
             Ülle Poom Lihtne teeline, inimvõimete uurija läbi iseenda ja praktiliste teadmiste. Praktik. Tulemuslik muutus kooskōlas ümbritseva ja loodusseadustega.

             Aivar Kukk
             Aivar Kukk Shamaanitööd ja rännakud, hingeosade toomine ja sellega kaasnev minevikus ja tulevikus. Kui tundub liiga arhailine siis on see energiatöö, kehatööd, kinesioloogia 3in1 ja OneBrain alad. Kui... siis transpersonaalse psühholoogia varasalvest enim prot...See More

             Vari Kasak
             Vari Kasak Vaatan, mõtlen, vahel ka ütlen. Vahel vaatan kaartidelt, vahel aitan oma nõu ja jõuga. Midagi tellimise peale ei tee, kellegi meest soovi peale tagasi ei too.
             Märksõnadeks inimese psühholoogia, vanemad uskumused ja religioonid. Erinevad maagia suunad, rituaalid.

             Ingar Janson
             Ingar Janson Samuti lihtsalt teekäia,mees kellel ruunikotike vool.Erinevad tasandid ,kodude puhastus ,emotsioonidele keskendunud pime rändaja.

             Keivo Kruus
             Keivo Kruus Nõid- info saate fb nõialoss seal on täpsemalt

             Kai Valtenberg
             Kai Valtenberg Kai Sky Valtenberg Tarot kaardid, energeetiline nõustamine, isiku ja kodu energeetiline puhastus,unenägude seletamine, meditatsioon.
             Last edited by wiiner; 18.12.18, 08:56. Põhjus: K.B eemaldatud

             Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              ....
              Milles see küsimus seisneski?

              Kommentaar


               Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
               Milles see küsimus seisneski?
               Kunagi seoti Abi ja Rumalad küsimused. See on mälestus Abi teemale.

               Kommentaar


                Automüügi/vahetuse küsimus.
                Ütleme, et viin oma vana auto esindusse uue auto sissemaksuks. Palju nad vahelt võtavad turuhinnaga võrreldes? Auto turuhind võiks olla ca 7k.

                Kommentaar

                Working...
                X