320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ee, olen ma midagi maha maganud või... on korduma kippuvad küsimused nüüd meil mingi tabu?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Valitsus, otsustab asju, on konservatiivne - saavad suheldud.
      President, ei otsusta munnigi, on liberaalne, kohati väga - annab platvormi opositsioonilistele arvamustele.

      Et siis kumb täpsemalt tüli õhutab? Eriti, kui sa vaatad, et kes kogu jandi peale solvuma hakkasid? Ses osas on praegu parim seis ühiskonna mõttes, et kõik saavad räägitud. Ühes valitsuse kaudu, teised presidendi kaudu. Loll olukord, kus valitsus ja president olid üsna samas suunas ja tõusis esile "hüljatute päästja" ekre, on välditud.
      Ok, osaliselt ostan ära.

      Kommentaar


        Ja lisaks, et pahatihti karjutakse cancel-kultuuri pärast. Aga nüüd on Mikk Pärnits kõige ehedam käntsel-kultuuri seljataja. Aga ikka käntsel?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kui mõlemad osapooled radikaliseeruvad, siis lõpuks on minusuguste mõttetute cuntide jaoks kogu maailm leekides.

          8 aastat ajalooõpinguid ülikoolis. Ehk alati tuleb probleemidega tegeleda suheldes, sest pendel kõigub ja kui seda kuhugi väga ära keerata, siis vastureaktsioon on veel võimsam. Suurimad revid tulevad alati noorte poolt. Kui noored tunnevad end praegu EKRE ja värkidega rõhutult, siis saab sinna alati istutada ideid "kõik on putsis, paneme kõik põlema". Kui oleks president ka selline, kes nende maailmavaadet ei peegelda, siis oleks päris hirmus. Ehk EKRE, KKK ja kõik muud oleks olnud välditavad, kui oleks mingigi dialoog toimunud.
          Ma ausalt ei taha sind in bad faith tõlgendada, aga kas sinu jaoks tõsiselt on vasak- och paremäärmuslased equal paha?
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ja lisaks, et pahatihti karjutakse cancel-kultuuri pärast. Aga nüüd on Mikk Pärnits kõige ehedam käntsel-kultuuri seljataja. Aga ikka käntsel?
            Mida, keda ta seljatas?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Mida, keda ta seljatas?
              EKRE - käntselkultuur on halb
              EKRE - käntseldage Mikk Pärnits ära
              See mingi vasakpoolne maailm - käntselkultuur aitab jobusid eemal hoida ja aitab ühiskonda
              See mingi vasakpoolne maailm - Mikk Pärnitsa varasemad kommentaarid pole olulised.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                EKRE - käntselkultuur on halb
                EKRE - käntseldage Mikk Pärnits ära
                See mingi vasakpoolne maailm - käntselkultuur aitab jobusid eemal hoida ja aitab ühiskonda
                See mingi vasakpoolne maailm - Mikk Pärnitsa varasemad kommentaarid pole olulised.
                Kusjuures ma sellest vasak-parem liigitusest pole kunagi saanud aru, sest ma näen inimest. Ehk need sildid sobivad mu meelest huumori valdkonda.

                Eks nüüd muidugi on vaja selgeks teha, mis liigitub tühistamise alla, mis reeglite rikkumise alla.

                Näitena ma näen, et kui inimesed jooksevad ja siis võitja saab disklahvi, sest ta jooksis liiga kiiresti või kandis burkat, siis see on tühitstamine. Kui ta aga tõukab kaasjooksjaid, siis see disklahv tuleneb reeglite rikkumisest.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Muruniidukit ca 1000m2 aiale, isevedamine pole oluline aga kui veab, siis vöiks saada vedamiskiirust regullida - senisel oli yberaeglane vedamine. Loomulikult bens/aku ja mida laiem seda parem.
                  Mõnusalt odav võiks ka olla, ca 200-300.

                  Oskab keegi mullanäpp soovitada kohalikust kaubandusvõrgust?

                  Kommentaar


                    Mul on selline, kasutusel umbes sama suurel alal kui sinu aed. Võis äkki 500 maksta, korralikud niidukid ongi veidi kallimad kui 300. Üldiselt John Deere'i kiidetakse, aga pea nõu stokkeri, bauhofi jne spetsialistidega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      Muruniidukit ca 1000m2 aiale, isevedamine pole oluline aga kui veab, siis vöiks saada vedamiskiirust regullida - senisel oli yberaeglane vedamine. Loomulikult bens/aku ja mida laiem seda parem.
                      Mõnusalt odav võiks ka olla, ca 200-300.

                      Oskab keegi mullanäpp soovitada kohalikust kaubandusvõrgust?


                      Suur valik. Ole loodussõbralik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        http://www.karjaturg.ee/

                        Suur valik. Ole loodussõbralik.
                        Et siis kas 2 utte või 5 pullivasikat(eesti holstein)?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Et siis kas 2 utte või 5 pullivasikat(eesti holstein)?
                          Muidugi Eesti Holstein. Pole vaja Ukrainast igast sodi tõugu rikkuma tuua.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Muidugi Eesti Holstein. Pole vaja Ukrainast igast sodi tõugu rikkuma tuua.
                            Maatõugu ikka siis juba. Pole vaja siin uhkete nimedega vehkida. Eestlane maarahvas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Ma ausalt ei taha sind in bad faith tõlgendada, aga kas sinu jaoks tõsiselt on vasak- och paremäärmuslased equal paha?
                              Vasak ja parem ekstreemsus on mõlemad võrdselt pahad jah. Lihtsalt seda vasakekstreemsust on tänapäeval kõvasti vähem, kuna enamus maailma saab aru, et kommunism on paha.

                              Kommentaar


                                ke Edgar Savisaare saatja oli presidendi juures?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X