320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisaks on Saksa ja Eesti õigussysteemid vennad, Saksa oma muidugi aastasadade vältel rafineeritum

    Kommentaar


      Ainuken Saksa fänn keda ma tean kasvas üles seal. Sündis Eestis ja siis elas kogu oma nooruse seal.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Kas kellelgi ka kunagi nii on juhtunud, et täiesti lampi tuleb mingi lõhna flashback?
        Eile kõndisin lihtsalt tänaval ja järsku tekkis selline tunne nagu tunneks üliselgelt vana Volga takso sisemuse lõhna? Ma arvan, et need kes kunagi sellistega sõitnud on teavad umbes, et mida ma mõtlen. Or is it just me?

        Kommentaar


          Algselt postitas TheKing Vaata postitust
          Kas kellelgi ka kunagi nii on juhtunud, et täiesti lampi tuleb mingi lõhna flashback?
          Eile kõndisin lihtsalt tänaval ja järsku tekkis selline tunne nagu tunneks üliselgelt vana Volga takso sisemuse lõhna? Ma arvan, et need kes kunagi sellistega sõitnud on teavad umbes, et mida ma mõtlen. Or is it just me?
          Koguaeg. Vanade pruutide parfüüme, 1985a Moskvasse lennatud Tu-134a interjöörilõhna jne jne

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            Koguaeg. Vanade pruutide parfüüme, 1985a Moskvasse lennatud Tu-134a interjöörilõhna jne jne
            Kui satute mingisse vana kooli lasteaeda, siis sealne lõhn toob ikka väga hirmsad lapsepõlvemälestused.

            Kommentaar


              kas koondise või pro-klubi tasemel trans-jalgpallureid on?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                kas koondise või pro-klubi tasemel trans-jalgpallureid on?
                PraS tõi kunagi fänniturnale 3. liiga tiimi osalema. Suht sama keiss.

                Kommentaar


                  kuna siin foorumis tundub elukogemust rohkem olevat, kui rate.ee foorumis, siis küsingi:
                  kuidas teie äädikasaslõkki teete? täna õhtul tuleb juba marinaadi keerata.

                  ma ostan kaelakarbonaadi, väga väikesteks kuubikuteks ei lõika, segan vett, veidi õli, äädikat, pipart, soola ja suhkurt kokku, mudin mingi aja kausis, et kõik liha kraamiga kokku saaks, siis laon kihiti koos sibularõngastega mannergusse ja hoian 24h külmas. tavaliselt sütele küpsema, kui lõke on mingi 3-4h põlenud juba (lepapuud) ning suht tihedalt vardale kokku. enamasti tuleb väga hea.

                  ehk mingeid nippe, kuidas veel mingi twist juurde keerata või hoopiski killer-mitteäädikasaslõkk?

                  Kommentaar


                    kas rate.ee-d kutsuti reidiks või rateks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      kuna siin foorumis tundub elukogemust rohkem olevat, kui rate.ee foorumis, siis küsingi:
                      kuidas teie äädikasaslõkki teete? täna õhtul tuleb juba marinaadi keerata.

                      ma ostan kaelakarbonaadi, väga väikesteks kuubikuteks ei lõika, segan vett, veidi õli, äädikat, pipart, soola ja suhkurt kokku, mudin mingi aja kausis, et kõik liha kraamiga kokku saaks, siis laon kihiti koos sibularõngastega mannergusse ja hoian 24h külmas. tavaliselt sütele küpsema, kui lõke on mingi 3-4h põlenud juba (lepapuud) ning suht tihedalt vardale kokku. enamasti tuleb väga hea.

                      ehk mingeid nippe, kuidas veel mingi twist juurde keerata või hoopiski killer-mitteäädikasaslõkk?
                      Väiksed nipid lisaks omaltpoolt - kasutan tavalise vee asemel Borjomit või Värskat, väga oluline on mudimise aeg ka, vähemalt 10 minutit tuleb mudida. Lisaks - enne küpsetamist tuleks liigne vedelik lihast välja pressida, pmst paned vardasse, ja siis pressid veits liha kuivemaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TheKing Vaata postitust
                        Kas kellelgi ka kunagi nii on juhtunud, et täiesti lampi tuleb mingi lõhna flashback?
                        Eile kõndisin lihtsalt tänaval ja järsku tekkis selline tunne nagu tunneks üliselgelt vana Volga takso sisemuse lõhna? Ma arvan, et need kes kunagi sellistega sõitnud on teavad umbes, et mida ma mõtlen. Or is it just me?
                        Istusin eile enda sõbra Porche 911 '90 ja esimene lause oli, et see lõhnab täpselt nii nagu mu vana maantemuhk. Maantemuhus istusin viimati vast ehk 89 v 90. Ajastuhõng vist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                          Väiksed nipid lisaks omaltpoolt - kasutan tavalise vee asemel Borjomit või Värskat, väga oluline on mudimise aeg ka, vähemalt 10 minutit tuleb mudida. Lisaks - enne küpsetamist tuleks liigne vedelik lihast välja pressida, pmst paned vardasse, ja siis pressid veits liha kuivemaks.
                          Head pointid. Kas võib lausa öelda, et tuleks oma kogemused naistega abiks võtta mudimisel?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            kas rate.ee-d kutsuti reidiks või rateks?
                            Kõnekeeles reit, kirjas rate

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Head pointid. Kas võib lausa öelda, et tuleks oma kogemused naistega abiks võtta mudimisel?
                              Sõltub sellest, kui muditav on naine

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                kuna siin foorumis tundub elukogemust rohkem olevat, kui rate.ee foorumis, siis küsingi:
                                kuidas teie äädikasaslõkki teete? täna õhtul tuleb juba marinaadi keerata.

                                ma ostan kaelakarbonaadi, väga väikesteks kuubikuteks ei lõika, segan vett, veidi õli, äädikat, pipart, soola ja suhkurt kokku, mudin mingi aja kausis, et kõik liha kraamiga kokku saaks, siis laon kihiti koos sibularõngastega mannergusse ja hoian 24h külmas. tavaliselt sütele küpsema, kui lõke on mingi 3-4h põlenud juba (lepapuud) ning suht tihedalt vardale kokku. enamasti tuleb väga hea.

                                ehk mingeid nippe, kuidas veel mingi twist juurde keerata või hoopiski killer-mitteäädikasaslõkk?
                                Nüüd on muidugi hilja, aga mu stamplahendus on selline:

                                Esimene päev liha kuubikuteks, sool, pipar ja hakitud sibul. Sibularõngaid võid hilisema mekkimise mõttes ka lisada. Mudid läbi ja külma. Teisel päeval maitsed, kuidas soolaga lugu on ja vajadusel juurde. Lisaks sorts õli liha pehmendamiseks. Mudid läbi. Kolmas päev on grillimise päev. Hommikul esimese asjana äädikalahus peale. Liitri vee kohta teelusikas soola ja suhkrut ning umbes kolm-neli korgitäit söögiäädikat. Segad selle kokku ja liha peale.

                                Kui grillimine on kolmandal päeval varakult plaanis, siis äädikamarinaad lendab teise päeva õhtul peale. Oluline on just õli lisamine enne. Ja liha mudimine. Kätega.
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X