320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    EMi ajal? Päriselt?
    Noh, ütleme, et tellid ilgelt kalleid Prantsusmaa särke 10 tükki, aga siis jagad need veel poodide vahel laiali ja selgub, et nad kaotavad kaheksandikus. Ostab umbes üks inimene, teised ostavad kuskilt e-poest ja oled ülejäänuga hädas kui lits lapsega v midagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Seletage peast lihtsale, miks on vaja panna pealkirja "kriminaalses joobes Bolt Drive juhi auto paiskus Tallinna kesklinnas katusele".

      Saan aru, et see toob klikke. Aga reaalselt miks sa oled ja tahad olla selline inimene nagu, kes oma leiva sellise asjaga lauale toob, et nussid ajusid selliselt? Kas sa lähed õhtul koju ja oled enda tegevuse ja saavutuste üle õnnelik? Suudled naist/meest ja lapsi ja paned high five vastu uksepiita. "Täna oli eepiline päev tööl."

      Sul on Eesti ettevõte, mille üle võiks olla reaalselt uhke. Ja sa lihtsalt oled laupäeva hommikul tööl ja oled peast selline inimene, kes mõtleb, et ha-ha-ha, türa! nüüd saate!!! ! Teeme selle pinnalt, kus keegi oli reaalne munn ja sõitis täispeaga, oleks ikka uudis- ja klikivääriline läbi fookuse suunamise Boltile.
      Ma olen üsna kindel, et seda loetaks ilma Bolt Drive'i mainimata umbes sama palju kui praegu. Kui mõne erakonna liige teeb midagi lolli, siis ei ole ka pealkirjaks "Poliitik tegi midagi lolli", vaid ikka "KE liige tegi midagi lolli" vms. Ei näe nagu põhjust, miks artikli autor seda Bolti sinna pealkirja toppides midagi valesti tegi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Noh, ütleme, et tellid ilgelt kalleid Prantsusmaa särke 10 tükki, aga siis jagad need veel poodide vahel laiali ja selgub, et nad kaotavad kaheksandikus. Ostab umbes üks inimene, teised ostavad kuskilt e-poest ja oled ülejäänuga hädas kui lits lapsega v midagi.
        Fair. Aga siiski mul küsimus, kas kuskil Tallinnas siiski on selline pood kes müüb?
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Ma olen üsna kindel, et seda loetaks ilma Bolt Drive'i mainimata umbes sama palju kui praegu. Kui mõne erakonna liige teeb midagi lolli, siis ei ole ka pealkirjaks "Poliitik tegi midagi lolli", vaid ikka "KE liige tegi midagi lolli" vms. Ei näe nagu põhjust, miks artikli autor seda Bolti sinna pealkirja toppides midagi valesti tegi.
          sa oled hea poiss, ma ei taha siin mingit isiklikku saagi käima tõmmata. aga mulle tundub, et see istekoht määrab seisukoha natukene.

          kui sa oleks ise ülesse ehitanud mingi ettevõtte ja siis kui sul mingi töötaja sõidaks täispeaga autoga vastu puud, siis sa ei oleks õnnelik selle üle, et pealkiri on "ettevõtte x töötaja sõitis bolt drivega täispeaga vastu puud". need asjad ei ole ju põhjuslikus seoses sellisel kujul omavahel... seega miks diskrediteerida konkreetset ettevõtet? ma siiralt ei mõista seda.

          saan aru, et lääne meedias on populaarne see "tesla driver hit a tree" retoorika ka seal, kus ei ole põhjuslikku seost teo ja tesla vahel, aga see ei ole norm, mida peaks järgima tegelikult. seega viisingi asja ja küsimus indiviidi tasandile - miks konkreetne inimene tahab laupäeva hommikul kell 10 olla sellise mindsetiga. see on minule kui lihtsale inimesele mõistetamatu. elu ja hoiakud võiksid olla ju... midagi rohkemat (räägib vend, kes 13:30 ei ole veel magama saanud pärast benderit, mõistan irooniat).

          kui sul poliitik sõidab täispeaga vastu puud, siis ma totaalselt mõistan, et sa seostad pealkirjas isiku teo ka erakonnaga. see on fair game. aga antud juhul see ju ei ole fair game.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            sa oled hea poiss, ma ei taha siin mingit isiklikku saagi käima tõmmata. aga mulle tundub, et see istekoht määrab seisukoha natukene.

            kui sa oleks ise ülesse ehitanud mingi ettevõtte ja siis kui sul mingi töötaja sõidaks täispeaga autoga vastu puud, siis sa ei oleks õnnelik selle üle, et pealkiri on "ettevõtte x töötaja sõitis bolt drivega täispeaga vastu puud". need asjad ei ole ju põhjuslikus seoses sellisel kujul omavahel... seega miks diskrediteerida konkreetset ettevõtet? ma siiralt ei mõista seda.
            Noh, props on pigem selles, et kui klemm pani viis tagasi linna peale jooma ja jättis auto koju, siis sai sellega arvestada. Nüüd saab sama klemm võtta Bolt Drive'i. Ehk siis küss on veidi, kas see superfirma saaks miskit olukorra vältimiseks teha. Või kui purjus Bolti sõitev lubadeta taksojuht hunnikusse paneks, siis kas peaks ka sealt Bolti välja jätma, kuna ikka meie firma? Aga Yandexi oma? Et, noh, PR ja suhtekorraldus pole ajakirjanduse töö. Muidu on iga asja peale, et negatiivne uudis rikub Eesti mainet ja shit.

            Kommentaar


              Igati asjakohane ära mainida firma nimi. Paneb neid pingutama ja töötama selle nimel kuidas süsteemi parandada, et igast roolijoodikud ei satuks nende autoga sõitma.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Noh, props on pigem selles, et kui klemm pani viis tagasi linna peale jooma ja jättis auto koju, siis sai sellega arvestada. Nüüd saab sama klemm võtta Bolt Drive'i. Ehk siis küss on veidi, kas see superfirma saaks miskit olukorra vältimiseks teha. Või kui purjus Bolti sõitev lubadeta taksojuht hunnikusse paneks, siis kas peaks ka sealt Bolti välja jätma, kuna ikka meie firma? Aga Yandexi oma? Et, noh, PR ja suhtekorraldus pole ajakirjanduse töö. Muidu on iga asja peale, et negatiivne uudis rikub Eesti mainet ja shit.
                midagi sellist ma eeldasin vastuseks ja viitsin ka mõista, kaasa mõelda ja aru saada, aga olen siiski teisel arvamusel.

                Kommentaar


                  Ma ei tea meediast midagi. A kui Bayerische Motoren Werke logoga juht mingit sitta teeb, sõidab elutuppa või ronib memoriaali oma instapilte tegema, siis on kollektiivne vastutus nagu ok. Aga Bolti kolhoosi puhul muud reeglid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Ma ei tea meediast midagi. A kui Bayerische Motoren Werke logoga juht mingit sitta teeb, sõidab elutuppa või ronib memoriaali oma instapilte tegema, siis on kollektiivne vastutus nagu ok. Aga Bolti puhul muud reeglid?
                    vale näide. BMW juhi puhul tuuakse see välja - "BMW juht sõitis kraavi". ei panda pealkirja "Mitsubishi juht sõitis kraavi". keskmiselt.

                    mis toob suhtkoht tagasi mu poindini.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      vale näide. BMW juhi puhul tuuakse see välja - "BMW juht sõitis kraavi". ei panda pealkirja "Mitsubishi juht sõitis kraavi". keskmiselt.

                      mis toob suhtkoht tagasi mu poindini.
                      Aga see on ju loogiline? Kui on pealkiri ,,Bmw juht sõitis kraavi'', siis näitab automargi eelistus ära, miks juht kraavi sõitis. Mitsubishi valinud juhil olid ilmseged teised põhjused kraavi sõitmiseks kui automark.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Aga see on ju loogiline? Kui on pealkiri ,,Bmw juht sõitis kraavi'', siis näitab automargi eelistus ära, miks juht kraavi sõitis. Mitsubishi valinud juhil olid ilmseged teised põhjused kraavi sõitmiseks kui automark.
                        just, ja konkreetsel juhil olid ka teised põhjused üle katuse sõitmiseks kui bolt drive kasutamine. vastasel juhul peaks mõnuagent argumenteerima, et sama olukorra tekkides pannakse ka "Von Krahlis õhtut veetnud inimene varastas viru ringil lillepoest roosi" - ehk saab Von Krahl midagi ära teha, et seda tulevikus ei juhtuks. meedia roll ei PR ja suhtekorraldus.

                        Kommentaar


                          ma peaks teinegi kord pärast benderit ja allnighterit, õlle ees, juttu vestma ja argumenteerima. täitsa hästi tuleb välja, selline soe tunne! lefa kõigile ja tegelt te head poisid kõik.

                          edit: pohh, leedsi fännid võivad ka olla ok tegelt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Aga see on ju loogiline? Kui on pealkiri ,,Bmw juht sõitis kraavi'', siis näitab automargi eelistus ära, miks juht kraavi sõitis. Mitsubishi valinud juhil olid ilmseged teised põhjused kraavi sõitmiseks kui automark.
                            BMW'l on mingi spets kraavi sõitmise algoritm juba tehasest? Pean esindusest uurima, olen taaskord perseestä saanud vist

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Kust tänapäeval selliste suurturniiride ajal üldse koondiste särke eestis oleks võimalik osta? Sportlandites ja Rademarides pole jälgegi et mingi suurturniir käiks, sest noh, miks spordipoodi kottima peaks eksole.
                              Vaata Sportsdirecti. Usun, et Tondil Adidase poes peaks ka olema Saksamaa vms särke.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                aa ja mõnu, see sisse toodud näide ja võrdlus, et "kui bolti taksojuht paneb töö ajal puusse, kas siis ka ei peaks" on... ka selline, et sa ise saad aru, et see ei ole võrdväärne näide. lausa südantlõhestav, et sa nii primitiivselt üritad : (

                                Kommentaar

                                Working...
                                X