320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellest saan suurepäraselt aru. Mul on paadikuur sama koha peal, kus esiisad juba vähemalt viimased 300 aastat on oma paati merre lükanud. Hinnasilti sellele teadmisele panna ei saa. Õnneks on tegu kõrvalise kohaga ja miljonärid tüütamas ei käi, et tahaks oma erasadamat siia kaevama tulla.

    Kommentaar


      krt siin mingid resident rikkurid koos kes omanditundest ja legacyst rääkida suudavad

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        krt siin mingid resident rikkurid koos kes omanditundest ja legacyst rääkida suudavad
        Ma juulikuus päris palju autoga ringi liikunud. Ma arvan, et mingi 2k+ km on tulnud. Ja mis ma märkan - inimestel on teatud asjad, mis ei ole eluliselt olulised, palju olulisemad kui need peaks. Ja kui sul näiteks peres on auto, mille hind on 2500 EUR, siis 5 aasta peale annavad need kallimad autod eestlasele nii tavalisete liisingute ja kaskode ja huinjaade kokku päris suure summa. Ja kui sul on peres 2 inimest, kellel ei ole kohustusi ning kes on viimased 5 aastat töötanud kahel kohal (st kui põhitöö lõppeb, siis minnakse kas kodukontorisse või päris kontorisse ja tehakse seal sama valdkonna või muu valdkonna tööd juurde), hoides sealjuures sellistelt ebavajalikelt luksustelt kokku... Elades sealjuures mõttega tulevikule, mitte olevikule, siis see resident rikkus on "lihtne" tulema.

        See juba kindel OT, aga mul on sõpru/tuttavaid, kes reaalselt autokulu arvestavad oma koduses eelarves. Noh, et 300-500 liising jne. Ma neid alati neid suur hämmeldusega vaadanud, et... kui sa pead autokulu peale mõtlema, siis sa ei saa seda lubada. Miks teed selliseid asju siis, eksole? Mõtle alternatiividele. Ehk mõtlevadki, aga see "lähen sõprade ette, siis nad näevad miskit olulist minu saavutuste kohta" on lihtsalt nii oluline : ).

        Kommentaar


          Plastic tahab lihtsalt jalg üle põlve rahus ilusa ilmaga Westonsit juua ja majanduslikku kindlustatust tunda, et ikkagi oma maa on jalgeall ja vesi vuliseb. Emajõe kaarsillal noorte tatikatega, kellel Bock käes ei saa samastuda. Mees teab, mis on elu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Plastic tahab lihtsalt jalg üle põlve rahus ilusa ilmaga Westonsit juua ja majanduslikku kindlustatust tunda, et ikkagi oma maa on jalgeall ja vesi vuliseb. Emajõe kaarsillal noorte tatikatega, kellel Bock käes ei saa samastuda. Mees teab, mis on elu.
            Sa ütlesid seda ootamatult ilusti. Majanduslikku kindlustatust ei ole, aga samas, elada tuleb tänases veidi ka. Muidu oledki varsti see vend, kes soovib mingi abstraktsesse 50/50 klubisse jõuda ja unustab ära elu tänased etapid. Tasakaal on tähtis!

            musid kõigile

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Ma juulikuus päris palju autoga ringi liikunud. Ma arvan, et mingi 2k+ km on tulnud. Ja mis ma märkan - inimestel on teatud asjad, mis ei ole eluliselt olulised, palju olulisemad kui need peaks. Ja kui sul näiteks peres on auto, mille hind on 2500 EUR, siis 5 aasta peale annavad need kallimad autod eestlasele nii tavalisete liisingute ja kaskode ja huinjaade kokku päris suure summa. Ja kui sul on peres 2 inimest, kellel ei ole kohustusi ning kes on viimased 5 aastat töötanud kahel kohal (st kui põhitöö lõppeb, siis minnakse kas kodukontorisse või päris kontorisse ja tehakse seal sama valdkonna või muu valdkonna tööd juurde), hoides sealjuures sellistelt ebavajalikelt luksustelt kokku... Elades sealjuures mõttega tulevikule, mitte olevikule, siis see resident rikkus on "lihtne" tulema.

              See juba kindel OT, aga mul on sõpru/tuttavaid, kes reaalselt autokulu arvestavad oma koduses eelarves. Noh, et 300-500 liising jne. Ma neid alati neid suur hämmeldusega vaadanud, et... kui sa pead autokulu peale mõtlema, siis sa ei saa seda lubada. Miks teed selliseid asju siis, eksole? Mõtle alternatiividele. Ehk mõtlevadki, aga see "lähen sõprade ette, siis nad näevad miskit olulist minu saavutuste kohta" on lihtsalt nii oluline : ).
              Kust te selle energia võtate? Ma olen peale oma päris tööd nii väsinud, et jõua suurt midagi teha. Või on need teised poole kohaga kohad? Kust sellideid saab üldse?
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Kust te selle energia võtate? Ma olen peale oma päris tööd nii väsinud, et jõua suurt midagi teha. Või on need teised poole kohaga kohad? Kust sellideid saab üldse?
                mehed teenivad raha, kui ise magavad - aktsiad, väljaüüritud korterid jne. Siis jõuadki ringi tuuseldada päeval.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  mehed teenivad raha, kui ise magavad - aktsiad, väljaüüritud korterid jne. Siis jõuadki ringi tuuseldada päeval.
                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Ja kui sul on peres 2 inimest, kellel ei ole kohustusi ning kes on viimased 5 aastat töötanud kahel kohal (st kui põhitöö lõppeb, siis minnakse kas kodukontorisse või päris kontorisse ja tehakse seal sama valdkonna või muu valdkonna tööd juurde), hoides sealjuures sellistelt ebavajalikelt luksustelt kokku...
                  See ei ole päris sama ju.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Kust te selle energia võtate? Ma olen peale oma päris tööd nii väsinud, et jõua suurt midagi teha. Või on need teised poole kohaga kohad? Kust sellideid saab üldse?
                    Põhikohad ikka täiskohaga, teine töökoht väiksema koormusega. Samas ma ütlen, nii kui 30 kukkus, see duh selliselt kadus ka. Enne oli ok õhtuni lasta ja suurelt unistada. Kui kell kukkus ja laps ka tuli, siis pidu läbi selles osas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Siin oli mingi video kus mingi pallivõlur lasi poistel oma autot pesta. Kas Eesti liigas palgad nii heaks läinud, et saab porschet lubada või mingi bitcoin/SundayMillions/family money?
                      No see 8 aastat vana Panamera nüüd nii ülemõistuse kallis ka pole.

                      Kommentaar


                        Brent Lepistu oli see. aga sellise isendi saab küll iga enam vähem tõsiselt võetav premi pallivõlur liisingusse võtta.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Kas meil siin mingeid kinnisvaramaaklereid ka on või? Ma tahaksin perele lõuna-eestisse kas (kalarikka) järve äärde või siis emajõe/väikse emajõe või võrtsjärve kaldale tagatud ligipääsuga maatükki eesmärgiga väike isiklik kämping-saun-getaway. Neid lihtsalt ei ole. Tingimus on, et oma maalt jalad vette. Või on kellelgi kogemust, kuidas selliste vähemüüdavate maade ostmine käib? Panen külapoe juurde kuulutuse? Scannin avalike andmebaase ja helistan kõik krundid läbi? Viimane oleks liiga metsaostjate teema mu jaoks.
                          Aivo kohtutäituril jäi just üks üle:
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Soomes töötanud 30aastane Eesti ehitaja võitis internetimänguga 6 597 136,10 eurot, tehes vaid 3,75 eurose panuse, kirjutas ePress. Ta loobus hetkega ehitajatööst ja hakkas oma perele ehitama maja, millest oli kaua unistanud.


                            Kas sarnase sisuga lood on reaalsed võidud või internetikasiinode varjatud reklaam? Kahtlaselt tihti kohtab sellise sisuga uudiseid ja lugedes tekib tunne nagu oleks google translatega artikkel kokku pandud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94...5-miljoni-euro

                              Kas sarnase sisuga lood on reaalsed võidud või internetikasiinode varjatud reklaam? Kahtlaselt tihti kohtab sellise sisuga uudiseid ja lugedes tekib tunne nagu oleks google translatega artikkel kokku pandud.
                              Kui sa seda lugu loed, ja seetõttu mängima suundud, on tegu reklaamiga. Kui lihtsalt vaatad et ahah, mingi küprok sai rikkaks,whatever, siis on reaalne võit

                              Kommentaar


                                See Viimsi noormees, kes Lazio testidele läheb, on ta eestlane? Esimest korda kuulen perekonnanime Kane eestlasel?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X