320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Neil on kindlad alad kuhu parkida võid. Isegi Tallinnas. Äpist on kohe näha kuhu parkida võid. Ma ei tea kuidas sõiduautodega on, aga kaubikutel ei saa väljaspool parkimistsooni äpist sõitu lõpetada (loe allpoolt).

    Rentisin kunagi neilt korraks kaubiku ja mõtlesin, et selle võib parkida igasse nende alasse. Aga ei või, kaubikute jaoks on konkreetsed alad. Kui parkisin selle tavaalasse ja tahtsin sõitu lõpetada, siis äpp ei lasknud seda teha. Helistasin siis nende klienditeenindusse ja sattusin mõistliku inimese otsa, kes lõpetas sõidu/ lukustas kaubiku minu eest.
    Täpselt nii on. Soovitan soojalt äpist enne vaadata, kuhu saad parkida, et kohapeal nn levialasse sõitmist vältida.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Ilmselt Jänedale võib sõita ikka ja puldist uksed lukku panna, aga lihtsalt raha tiksub edasi.

      Kommentaar


        Soovitage enda kogemustest häid juhtmevabu kõrvaklappe (nööpe) eelkõige sportimiseks. Apple omasid palun mitte pakkuda.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Soovitage enda kogemustest häid juhtmevabu kõrvaklappe (nööpe) eelkõige sportimiseks. Apple omasid palun mitte pakkuda.
          bose earbuds sport. Ilmselt ühed suurimad mis müügil a istuvad ilusti kõrvas ja ühed vähesed mis ei lähe sügavale kõrvakanalisse (absull ei meeldi see tunne). Lisaks nende väiksemate nööpidega (jabra 75 kasutasin) oli pidevalt probleem et välja kukuvad kui kõrvad higistama hakkasid

          Kommentaar


            JBL Reflect Mini. Higista palju tahad .

            Kommentaar


              JBL TUNE 220TWS. Ise aasta kasutanud, väga rahul. Aku on ehk natuke väsinud, aga ma igapäevane kasutaja kah.

              e: nevermind jutt oli nööpidest

              Kommentaar


                Kas lasta windoosa 11 uuendus peale või mitte?

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  Kas lasta windoosa 11 uuendus peale või mitte?
                  Ma ei tea, kahtlane. Soovitan ikka oma peaga mõelda. Kas Microsoft vastutab halbade tagajärgede eest mis võivad tulla? Veider, et nii kiiresti see välja arendati, ei tundu eriti usaldusväärne. Windows 11 peale minek võiks ikka vabatahtlik mitte Microsofti survestamisega. Ma vean kihla, et varsti tuleb ka Win 12 kuhu on vaja upgradeda, rahvas on sõltlasteks muudetud!

                  Tegelikult ootaks ka tagasisidet, et mis kõige suuremad muudatused on ja kas muudab kiiremaks ka süsteemi?

                  Kommentaar


                    miks foorumis niipalju retakaid on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                      Kas lasta windoosa 11 uuendus peale või mitte?
                      See vist pole lõpuni välja arendatud veel, et mingid uuendused alles tulemas.
                      Ma ei mäleta, kas eelmise või selle nädala Digitunnis oli ka juttu sellest. Võid huvipärast kuulata. Olemas Kuku podcastis.

                      Kommentaar


                        win 11 paar nädalat peal olnud. Mõned uuendused väga kasulikud, millest parim vast see et saab aknaid snappida erinevatesse ekraani nurkadesse. Multitaskingu mõttes väga asja ette. See et stardiriba keskele viidud by default on kõva pluss.

                        Muid suuri muutusi täheldanud pole. Mingid customizationid ehk paremad a see selline väike asi. Üldiselt suur muutus ei ole 10ga võrreldes. See kas kiirem ei oska öelda kuna lasin kõik tühjaks enne installi, et see ilmselt mõjutas rohkem

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          miks foorumis niipalju retakaid on?
                          See on ühiskonna läbilõige

                          Kommentaar


                            Aitäh mõistlike vastuste eest!

                            Ja virtuaalne viis Rudyle

                            Kommentaar


                              Kas ma mäletan õigesti, et West suits oli alguses mingi muu nimega ja siis tehti rebrand ja tulid vormel jne?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Kas ma mäletan õigesti, et West suits oli alguses mingi muu nimega ja siis tehti rebrand ja tulid vormel jne?
                                Pigem mäletad valesti
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X