320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks kõik taaraautomaadid ei lase lastele annetada ja trükivad vägisi tšeki lunastamiseks?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

      Koguaeg on poliitikast rääkinud?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

        Kus seal Trump on? Ise ka aru saad, mis väite peale, mida postitad numpsik?

        Kommentaar


          Miks kõik taaraautomaadid trügivad vägisi lastele annetamise nupule vajutust?

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            Miks kõik taaraautomaadid ei lase lastele annetada ja trükivad vägisi tšeki lunastamiseks?
            Jah, vihastasin ka selle peale jõulude ajal kui oli tahtmine taararaha annetada.

            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Vytautase (1,5l) pudeleid automaadid enam ei tunnista?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Valida oli see või "mis teid närvi ajab teema", aga palun keegi targem õpetage - kuidas saaks selle peatada, et jobud ei pakuks ja pressiks sulle iga teise külastus peale seda "kas tahad teavitust saada kohe" vm. Ma lihtne inimene, mingeid tech-savvy illegaalseid programme ei kasuta. Maksan kõikide asjade eest, kogu see ekspressi sats, õhtulehed, postimehe (jälle), äripäev ja jutud, need mingid x saidid samuti, mis hetkel isegi ei tule meelde. Kuigi meediavaldkond suuremas pildis putsis, siis seal on ka ausaid ja okeid inimesi ning maksan osutatud teenuse ja tehtud töö eest hea meelega. Sealjuures mingi 5 "vaatajakohaga" huiamata (okei naine ka oma arvutist loeb). Aga ikka koguaeg mingid kuradi popupid + reklaamid.

                Mõnu jt, andke põhibossidele teada, et võite mingi kümpa kuus arvele juurde panna, et ausalt makstes ei oleks ühtegi sellist huiamist. Mingi viiendat aastat juba räägin. Küsi sealt finäänsosakonna excelivendadelt, et mida ühe kasutaja selline huiamine kuus sisse toob. Siis korrutage seda mingite iksidega ja saate aru, et kümpa kuus on megaoffer. Aa, ja lisage need "sisuturundus" artiklid ka sinna mittenäidavate teemade hulka.

                Aga see on äriliselt jah arusaadav, et miks seda ei tehta. Kuidas müüa paketti, kus presentatsioon on "sa mingi 5% külastajatest (max), kes ausalt maksab, aga maksa juurde, siis me ei huia", eksole.

                Kommentaar


                  Võta neilt raha ära, siis kuulavad. Manipulation 1 on 1.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Valida oli see või "mis teid närvi ajab teema", aga palun keegi targem õpetage - kuidas saaks selle peatada, et jobud ei pakuks ja pressiks sulle iga teise külastus peale seda "kas tahad teavitust saada kohe" vm. Ma lihtne inimene, mingeid tech-savvy illegaalseid programme ei kasuta. Maksan kõikide asjade eest, kogu see ekspressi sats, õhtulehed, postimehe (jälle), äripäev ja jutud, need mingid x saidid samuti, mis hetkel isegi ei tule meelde. Kuigi meediavaldkond suuremas pildis putsis, siis seal on ka ausaid ja okeid inimesi ning maksan osutatud teenuse ja tehtud töö eest hea meelega. Sealjuures mingi 5 "vaatajakohaga" huiamata (okei naine ka oma arvutist loeb). Aga ikka koguaeg mingid kuradi popupid + reklaamid.

                    Mõnu jt, andke põhibossidele teada, et võite mingi kümpa kuus arvele juurde panna, et ausalt makstes ei oleks ühtegi sellist huiamist. Mingi viiendat aastat juba räägin. Küsi sealt finäänsosakonna excelivendadelt, et mida ühe kasutaja selline huiamine kuus sisse toob. Siis korrutage seda mingite iksidega ja saate aru, et kümpa kuus on megaoffer. Aa, ja lisage need "sisuturundus" artiklid ka sinna mittenäidavate teemade hulka.

                    Aga see on äriliselt jah arusaadav, et miks seda ei tehta. Kuidas müüa paketti, kus presentatsioon on "sa mingi 5% külastajatest (max), kes ausalt maksab, aga maksa juurde, siis me ei huia", eksole.
                    Dude, lihtsalt kasuta adblocki. Ära ole mcm.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                      Dude, lihtsalt kasuta adblocki. Ära ole mcm.
                      Asi on põhimõttes kui tahad elada ausat elu. For real.

                      Mida varastan on sarjad, sest mul lihtsalt ei ole nii palju raha, et kõigi eest maksta. Aga kui on teenus, on tehtud tööd, eriti siin Eestis ja ma tahan seda teenust (olenemata teenuse osutajast ja tema väärtustest) tarbida, siis huiata nõme minu arvates. Ja tarbijana sooviks, et tuldaks 21. sajandisse ja pakutaks teenust täiendava lisaraha eest ilma reklaamideta ka meediaettevõtetes.

                      Kommentaar


                        A et elada põhimõttekindlalt ausat elu tähendab, et sarjade piraatimine on endiselt OK? Oukeiii siis....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                          A et elada põhimõttekindlalt ausat elu tähendab, et sarjade piraatimine on endiselt OK? Oukeiii siis....
                          Ise olin omast arust suht selge selles osas. Käitud muidu paremini, et hüppad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                            A et elada põhimõttekindlalt ausat elu tähendab, et sarjade piraatimine on endiselt OK? Oukeiii siis....
                            jah

                            Kommentaar


                              plastik vähemalt tunnistab ausalt üles. Ja pakub lausa raha telhvidele ja õhtulehtedele. Et ma annaks talle lonksu virtuaalset bocki mitte ei tutistaks selle eest et ta perfektne pole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                                Asi on põhimõttes kui tahad elada ausat elu. For real.
                                Nojah ärme tutista jah tüüpi, kes otse väidab, et põhimõtteliselt tahab elada ausat elu, aga kui vaja varastada, siis pohh need põhimõtted.

                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                                Ise olin omast arust suht selge selles osas. Käitud muidu paremini, et hüppad?
                                Ei, kindlasti ei käitu. Aga ei väida ka kuskil, et olen põhimõtteliselt aus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X