320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic Vaata postitust
    Väike eellugu enne küsimuse küsimist see, et passin tööalaselt hotellis suhteliselt kainena ja…

    Sattusin vaatama Hundi ja Häberli asja ning siis vaatasin seoses suuskamisega läbi kõik delfi Eigo Kaljuranna (ta vist oli foorumlane ka?) intekad delfis.

    Et rumal küsimus on see, kas EK on ka ajakirjandust õppinud? Ma siirat loodan, et ei ole, sest tõestaks mu pointi eriti.
    Siin foorumis viibivatest ajakirjanikest pole vist keegi ajakirjandust õppinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

      Siin foorumis viibivatest ajakirjanikest pole vist keegi ajakirjandust õppinud.
      Teen nüüd eelneva postituse sisulise mõtte osas mega inside joke nö ja ütlen, et kasutajanimi Martin vast ikka on.

      Aga tundub, et sa vist ei saanud mu mõttest aru või eeldad, et see oli suunatud siinsetele ajakirjanikele. Täpsustan, et ei olnud. Oli hoopiski väike needle õppinud ajakirjanikele selles osas, et valdkonnahuvilisena on sektoris toimetamiseks sektori kantseliit täiesti ebavajalik ja pigem auditooriumi jaoks vähem huvitavam. Kuigi rilleputs ja co võivad seda omajagu pähe süstida exolä.

      Kommentaar


        Algselt postitas ltltl Vaata postitust
        Küsimus liisingu osas. Plaan võtta esimest korda auto liisingusse ja ilmselt kasutaks kapitalirenti.
        Variant on ka kasutusrent, aga ma ei saa hästi pointist aru. Ses mõttes, et igakuised liisingumaksed ja autot endale lõpuks ei saa, see on klaar. Aga mille pagana pärast ma siis peaksin nö sissemakse tegema nt ostuhinnast 20% kui minust ei saa pärast isegi auto omanikku?
        Algselt postitas z3ro Vaata postitust

        Parandage kui eksin aga kasutuse puhul saad ka jäägi pärast liisingusse võtta kui soovid auto pärast omandada. Kapitalirendi puhul maksad auto nulli, kasutuse puhul on jääk mille saad siis välja osta või siis auto maha müüa. Sellest tingituna on kasutusrendi kuumaks soodsam (mida kallim auto, seda suurem kuumaksuvõit).
        Mina olen nii aru saanud, et kasutusrendi puhul saad auto niieöelda kasutusse ning liisingperioodi lõppemisel selle tagasi anda ja uue asemele võtta või jääkväärtusega välja osta.
        Seal muidugi omad tingimused, näiteks läbisõidukilomeetrite piirang, mille ületamisel nad seda pole kohustutatud tegema ja auto tuleb välja osta.
        Mul hetkel kasutusrent on ning kuna läbisõidukilomeetrid sõidan lõhki, siis neid minu auto "tagasiostmine" tõenäoliselt ei huvita.

        Kapitalirent on pmst järelmaks, aga kuumaksete vähendamiseks saab ka jääkväärtuse suurema jätta, et viimase suurema maksega auto välja osta või midagi muud välja mõelda.



        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Kas ma saan kuskilt vaadata, kes mu korterisse toasooja toodab? Või pean KÜ pommitama küsimusega ja mujalt vaadata ei saa?

          Kommentaar


            Käisin siin hiljaaegu Tansaanias, eks. Seal külastasin mingit loomaparki, kus näidati suuri kilpkonni. Nad olid ilged flegmad ja seepärast küsisin, et kuidas nad seda seksivärki teevad. Öeldi, et meeskilpkonnal on kõht nõgus ja sestap saavad nad daamkilpkonnale selga ronida. See muidugi toob kaasa selle, et daamkilpkonnade vanust saab määrata alaselja hõõrdumise pärast, sest suurema kilometraažiga daamkilpkonnade kilp hõõrdub sealt altpoolt päris korralikult ära.

            Pärast seda hakkasin märkama, et osadel daamidel on ka seal kuskil sabakondi juures tihtilugu sellisem heldedam laik. Võtsin nüüd julguse kokku ja küsisin ääriveeri, et kas see tuleb ka suuremast kilometraažist. Kui daam oli esimesed pisarad ära pühkinud, siis väideti, et asi tulevat ilmselt solaariumist, kuna see koht olla umbes kuidagi vastu mingit asja ja seetõttu seal jääb kahvatum koht sisse.

            Kas peaks uskuma või kõlab see hädavalena?

            Kommentaar


              Täitsa pucis....kes miksikese maha vöttis
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Foorum on surnud suht, aga kuhu siit on 2ra kolitud, keegi oskab v2lja tuua listi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Foorum on surnud suht, aga kuhu siit on 2ra kolitud, keegi oskab v2lja tuua listi?
                  Uus foorum on, kus ainult täpitähtedega saab suhelda.

                  Ei tegelt foorum on täitsa elus. Tribüüni telegrami asi toidab ka suht koht korralikult.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Foorum on surnud suht, aga kuhu siit on 2ra kolitud, keegi oskab v2lja tuua listi?
                    WhatsAppis on üks suur 400+ inimesega chat, kus enamus selle foorumi korüfeesid olemas ja seal käib väga palju insider infot läbi.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                      WhatsAppis on üks suur 400+ inimesega chat, kus enamus selle foorumi korüfeesid olemas ja seal käib väga palju insider infot läbi.
                      Miuke?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust

                        Miuke?
                        EJT (Eesti Jalka Tsunft)
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Ehk on kellelgi kokkupuudet järgneva teemaga?

                          Olen korteri laenu puhul kaastaotleja. Leping veel allkirjastatud pole kuid panga poolt on kõik heakskiidetud ning ca kuu aja pärast saab ka see tehtud.
                          Kui tahan veel auto liisingusse võtta, kas kaastaotleja puhul vaadatakse ka seda kohustust sama rangelt kui põhitaotleja poolt ja võib täitsa juhtuda et pank ei anna liisingut autole kui palk pole piisavalt kõrge?
                          kui nii on, kas on keegi ka n-ö nihverdamise peale välja läinud ja koduostu lepingu allkirjastanud ning siis a la paar päeva hiljem ka autoliisingu võtnud peale, sest siis veel ei kajastu su maksed väljavõtetes?
                          Ja ei, ma tean et te kõik väga muretsege, aga ma ei tõmba ennast lõhki, olen nö iseenda tööandja

                          Kommentaar


                            Siin on ajairjanduse hingeeluga detailideni kursis olevaid inimesi nii mõnigi, et ehk osatakse valgustada. Kas Marko Kaljuveer ongi Eesti ajakirjanduse maastikul suht poliitiline laip? Jutte, kuidas ta debiiilsete hindade ja kokkulepetega Eesti Meediasse igast olümpiad asjad tõi oli ikka linnapealt kuulda, aga vend kellel on nii tuntud ja suur nimi Eesti spordis ongi out?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Siin on ajairjanduse hingeeluga detailideni kursis olevaid inimesi nii mõnigi, et ehk osatakse valgustada. Kas Marko Kaljuveer ongi Eesti ajakirjanduse maastikul suht poliitiline laip? Jutte, kuidas ta debiiilsete hindade ja kokkulepetega Eesti Meediasse igast olümpiad asjad tõi oli ikka linnapealt kuulda, aga vend kellel on nii tuntud ja suur nimi Eesti spordis ongi out?
                              No seal vist pigem see probleem, et mis see koht olema peaks, kuhu ta ise tulla tahaks ja kus tema oskustest kasu oleks? Kirjutavat meediat pole ta teinud, seega ajalehtedesse ta pigem ei läheks, TV3-s on Kalev ees ja sellega sealne sporditoimetus sisuliselt piirdubki, Eesti Meedia spordimaastikul väga ei laamenda (sealt ta lahkuski, kui rahad kokku tõmmati) ja ERR-s põlesid sillad ära. Mingit spordipodcasti võiks ju teha, aga seal on umbes korralikumat rahhi kokku ajav seltskond ikkagi Kruus ja co, mujal sellised paarisajaeurosed otsad. Ehk, jah, lihtsalt pole tema oskustele väga kanaleid, mis suuri spordiõiguseid kokku ostaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                                Ehk on kellelgi kokkupuudet järgneva teemaga?

                                Olen korteri laenu puhul kaastaotleja. Leping veel allkirjastatud pole kuid panga poolt on kõik heakskiidetud ning ca kuu aja pärast saab ka see tehtud.
                                Kui tahan veel auto liisingusse võtta, kas kaastaotleja puhul vaadatakse ka seda kohustust sama rangelt kui põhitaotleja poolt ja võib täitsa juhtuda et pank ei anna liisingut autole kui palk pole piisavalt kõrge?
                                kui nii on, kas on keegi ka n-ö nihverdamise peale välja läinud ja koduostu lepingu allkirjastanud ning siis a la paar päeva hiljem ka autoliisingu võtnud peale, sest siis veel ei kajastu su maksed väljavõtetes?
                                Ja ei, ma tean et te kõik väga muretsege, aga ma ei tõmba ennast lõhki, olen nö iseenda tööandja
                                Liisingut pakub vähemalt SEB-s küll mu meelest hoopis eraldi üksus, ehk see plaan võib läbi minna küll.

                                Ja kui kodulaenulepingul allkiri all, siis ega seda ju tagasi ei võeta, kui liisingut taotled.

                                Samas, liisingutaotluses pead märkima igakuised finantskohustused... Et siis peaks seal luiskama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X