320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    no see on juba vana maajade tarkus, et kui auto valveta jätad, võta kõik kergesti eemaldatavad osad külest ära.
    kui ma veel lasnamäel elasin, siis mul oli paar korrust allpool naaber, kes suuremate pühade ajal (a la jõulud, jaanipäev ja uus aasta) võttis autol isegi rattad alt ja pani auto tellistele seisma, et öösel mõni jauris kaak asju pätsama ei tuleks, sest pole ju raske mingil šigulli-lutsul 16-20 polti lahti keerata, et terve jooks rehve kätte saada.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Hei kõik Philips 3305 DVD-salvestaja kasutajad!

      Põhimõtteliselt peaks olema võimalik võtta ShowView Systemiga plaadile asju siis, kui kedagi kodus pole. Nõnda siis, et teler on välja lülitatud ning taimer aparaadil tiksub. Terve eilne õhtu aga kasu ei toonud. Kas sellel aparaadil tõesti sellist võimalust ei ole? Ette tänades: ühes sõnaga võiks keegi anda abi selle koha pealt või lingitada siia mõni tark lehekülg. Cheers!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        selline küsimus, et oskabe keegi öelda, kuskohas tallinnas on mõni elektroonikakeskus vms... kus saaks mp3 playerit parandada... ekraan on hakand jaurama... ei taha alati pilti näidata... ja lisaks ei tööta enam play nupp ka korralikult.

        ei eta tegelt... aks üldse sellel parandamisel ongi mõtet... oleneb hinnast...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas taku*
          selline küsimus, et oskabe keegi öelda, kuskohas tallinnas on mõni elektroonikakeskus vms... kus saaks mp3 playerit parandada... ekraan on hakand jaurama... ei taha alati pilti näidata... ja lisaks ei tööta enam play nupp ka korralikult.

          ei eta tegelt... aks üldse sellel parandamisel ongi mõtet... oleneb hinnast...
          Saa kaineks, kõrsik!
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            argghhh. ma olen kaine.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Algselt postitas Scooter


              Algselt postitas eestimees
              SCOOTER mis hinnas nad on ka?
              Alla 2000 kr :P

              Pole eriti uurinud viimasel ajal, kuid pakuks hinda kuskile 600-800 vahele... vist!

              Happy ostsin ma aasta aega tagasi 350 eesti raha eest (tutvuste kaudu). Poes on ta umbes 600 kanti.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Algselt postitas H.M Murdock

                no see on juba vana maajade tarkus, et kui auto valveta jätad, võta kõik kergesti eemaldatavad osad külest ära.
                maaja?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  kas tartus kuskil nirvana/metallica/iron maiden/black sabbath kampsunit on müüa? või midagi sarnast...tänan.


                  metal up your ass

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Algselt postitas vincent


                    Atvaino!
                    Atvainojiet!
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Raha ei ole! Aidake vaest last. Kõik annetused on teretulnud Miko Puparti Hansapanga a/a\'le 221013373914

                      Kõik head inimesed saavad ka siin ära märgitud

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Algselt postitas Jaan


                        Algselt postitas vincent


                        Atvaino!
                        Atvainojiet!
                        nojah, sain aru. kasvatan ühe varba juurde ja proovin siis uuesti
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Algselt postitas vincent


                          Algselt postitas Jaan


                          Algselt postitas vincent


                          Atvaino!
                          Atvainojiet!
                          nojah, sain aru. kasvatan ühe varba juurde ja proovin siis uuesti
                          Lihtsam on ilmselt kausitäis kilu varastada. Ei pea ju Ruhnu (Ronu sala) alla paadiga minema, võid proovida ka Keskturult. Viimasel juhul peaks muidugi mugavad jooksujalanõud olema.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Start -> Turn Off Computer -> Turn Off... teeb rahulikult minu arvuti alglaadimise, ehk siis ei saa raibet kuidagi kinni panna. Milles probleem?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              vaata, äkki leiad siit midagi...


                              metal up your ass

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Hoia sisselülitamisnuppu kas siis kui arvuti töötab, mingi aeg all või kasvõi siis kui ta on restardi teinud. Siis lülitab ta kinni. Jah, see pole lahendus, aga parem kui juhtmest rebimine. Samas äkki kui lasta OS uuesti peale?
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X