320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kogu ida -viru on positiivne...hiv-positiivne
    b-day

    Kommentaar


      Sooviks soetada omale iPhone, kuid mini-versioon on poole kõvem, mida see endast kujutab?

      Kui turvaline on ebayst soetada omale tutikas?

      Kommentaar


        Algselt postitas buub Vaata postitust

        Kui turvaline on ebayst soetada omale tutikas?
        Mingi poolteist-kaks aastat tagasi tellisin eBayst mobiili ühe müüja käest, kellel oli mäletamistmööda mingi 2000 positiivset kommentaari. Telefoni aga ma kätte ei saanud. Mingi kindlustuse asja algatasin ka aga sellest ei saanud mingit asja.
        Igatahes lasi see tüüp mitukümmend inimest üle ühel hetkel kuigi profiil oli teatud hetkel laitmatu.

        Isiklikult eriti ei kipu eBays tellima enam. Summa oli õnneks suhteliselt väike, alla 1500 midagi.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          eBays on päris paljud müüjad mingid ettevõtted. Eks nendega võibolla teema natuke kindlam.
          Ise olen Saksa eBay'd tsekanud, aga millegipärast ei kiputa minu poolt soovitud asju väljaspoole Saksamaad saatma, mistõttu pole veel õnnestunud turvalisust proovida.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            mul tuttav e-bayst ysna palju asju tellinud aga seda netikulleri vahendusel. ja tean et ainult korra jäi miski kaup millegi pärast saamata aga raha plekiti tagasi.
            b-day

            Kommentaar


              Kaks küsimust:

              Kui kaugele (mis aastani) on võimalik ühes FMis manageril jõuda ja mis siis juhtub, kui ta näiteks saja aastane on ?

              Kes on kõige kuulsam Tartust pärit jalgpallur ?

              Kommentaar


                Kui juba ebay peale jutt läks siis tellige mulle see:

                http://cgi.ebay.com/Polar-RS400SD-Heart-Rate-Monitor-RS400SD-RRP-700_W0QQitemZ220322087635QQcmdZViewItemQQptZAU_Exe rcise_Accessories?hash=item220322087635&_trksid=p3 286.c0.m14&_trkparms=66%3A2|65%3A15|39%3A1|240%3A1 318

                Mõistlik tasu abistajale

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Kui juba ebay peale jutt läks siis tellige mulle see:

                  http://cgi.ebay.com/Polar-RS400SD-Heart-Rate-Monitor-RS400SD-RRP-700_W0QQitemZ220322087635QQcmdZViewItemQQptZAU_Exe rcise_Accessories?hash=item220322087635&_trksid=p3 286.c0.m14&_trkparms=66%3A2|65%3A15|39%3A1|240%3A1 318

                  Mõistlik tasu abistajale
                  milles probleem?
                  tellisin kunagi enda polari ka ebay kaudu kusagilt kagu-aasiast, töötab edukalt juba neljandat aastat.

                  Kommentaar


                    kas keegi seletaks ära mis asi on catch 22, eestikeeles palun?
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Evu Vaata postitust
                      kas keegi seletaks ära mis asi on catch 22, eestikeeles palun?
                      Kontekstist sõltub muidugi ka, aga väga üldises plaanis bürokraatlik lähenemine olukorrale (nt tsiteerin seadust, selle asemel et üritada probleemi lahendada). Konkreetsemalt n-ö "lose-lose situation", saad aru küll. Kaks varianti, mis välistavad teineteist, ühe õnnestunud täitmine tähendab automaatselt teise ebaõnnestumist. Või veel lihtsamalt - olukord, kus head valikud puuduvad.


                      välismaa keeles peaks muidu siin olema kõik öeldud, aga küllap sa sinna jõudsid otsides isegi:
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Või veel lihtsamalt - olukord, kus head valikud puuduvad.
                        See tundub minujaoks kõige parem. Tänud!
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                          keegi oskab öelda esitajat ning laulu nime, mida lasti raadio 2s teisipäeval rahva oma kaitses? sõnad olid a'la "mulle meeldib raseeritud p***". millegipärast r2 kodulehel selle saate playlisti ei leidnud..
                          See? Ise tahaks ka esitajat teada. Ainuke pakkumine hetkel, et kuna saates kõlas Chalice'i uus plaat, siis äkki on tegemist mingi tema ja Rein Pakki ühistööga.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                            Kes on kõige kuulsam Tartust pärit jalgpallur ?
                            see su küsimus on nagu kreisiraadio vaimus: "Mis on kõige vanem asi, mis teil siin poes üleüldse on?"
                            mulle muidugi hüppas kohe pähe Sander Puri nimi, ehkki olen nõus möönma, et võib-olla on objektiivselt võttes mõni veel kuulsam
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              See? Ise tahaks ka esitajat teada. Ainuke pakkumine hetkel, et kuna saates kõlas Chalice'i uus plaat, siis äkki on tegemist mingi tema ja Rein Pakki ühistööga.
                              ilmselt on siis Jasperil õigus kaa...
                              plaadil olemas selline lugu: Epilaator (peaosas Rein Pakk)
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Kust saab Aleksandri õlle 5,90*nega nagu kurjad keeled räägivad





                                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                                Parim laul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X