320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Siis uus küsimus. Mis tähendab aastane kasutamine? Mõne on ju auk tööd täis ja teine kuival..mitu vahekorda see aasta peaks tähendama umbes?
    See tähendab, kui sa aastas 100 korda seksi saad, siis on kolm pirukat ahjus. Probleeme?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      kas on tõsi, et kondoom aitab raseduse vastu 97% tõenäosusega? Või mismõttes see 97% on? Kas ühe vahekorra kohta? Kõlab ebausutavalt ja hirmutavalt...


      Edit: see nr siis aastase kasutamise kohta.

      Siis uus küsimus. Mis tähendab aastane kasutamine? Mõne on ju auk tööd täis ja teine kuival..mitu vahekorda see aasta peaks tähendama umbes?
      Ühesõnaga peaks asi vist nii olema, et kondoom hoiab rasestumise ära, aga samas kunagi ei saa selle lateksist tehtud asjakeses 100 % kindel olla, sest erandid on olemas. Seega sul muretsemiseks põhjust ei ole, aga tea, et alati võib kõike juhtuda.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        kas on tõsi, et kondoom aitab raseduse vastu 97% tõenäosusega? Või mismõttes see 97% on? Kas ühe vahekorra kohta? Kõlab ebausutavalt ja hirmutavalt...


        Edit: see nr siis aastase kasutamise kohta.

        Siis uus küsimus. Mis tähendab aastane kasutamine? Mõne on ju auk tööd täis ja teine kuival..mitu vahekorda see aasta peaks tähendama umbes?
        paanikaosakond?
        See jamps on ilmselt kirjas selleks, et kui tõesti mingi õnnetus juhtub (ja reegline sedagi kasutaja enda saamatusest) siis kondoomifirma peseb oma käed puhtaks, et näed hoiatasime ju vms... et ameerikamaal ja mujal hullumeelsete kohtuasjadega riikides pääseda kahjunõuetest jne
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          ärge lugege mulle moraali ja filosoofiat mehed. Ma tahan teada mis selle numbri taha on... Puhas sportlik huvi.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            ärge lugege mulle moraali ja filosoofiat mehed. Ma tahan teada mis selle numbri taha on... Puhas sportlik huvi.
            Vb keegi kasutas kondoomiga õli baasil tehtud libesteid ja lateks purunes ja ju sealt need lapsed tulid..
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              pole veel midagi tulnud...

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                pole veel midagi tulnud...
                Idee järgi õli baasil toodetud libstid teevad lateksi hapraks ja seega, kui sul pole seni veel midagi juhtund, siis teinekord soovitan sul ettevaatlikum olla..
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  mis baasidel neid libesteid tehakse siis veel?
                  ja mis vahet on?
                  jne
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    mis baasidel neid libesteid tehakse siis veel?
                    ja mis vahet on?
                    jne
                    Vee baasil tehakse ka. Ja vahe ongi selles, et vee baasil tehtud võid kasutada lateks kondoomide kasutamisel, aga õli baasil tehtud libestid sisuliselt lõhuvad lateksit, et kondoomiga ära, ma ei tea, vaseliini kasuta näiteks.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      kole lehekülg. äärmisel keeruline ja mitte kasutajasõbralik tundub esmamuljel...
                      See on mingi pedeka tehtud. Peabki olema kole ja värviline.

                      Enivei siit võid midagi "paremat" leida.

                      Kommentaar


                        Kas mokatubaka pidev kasutamine vähendab võhma? Ja kui vähendab siis oleks hea teada kuidas täpsemalt ja kui tõsiselt ning ehk ka tuua välja mingid numbrid või võrdlused. Aitäh!

                        Kommentaar


                          ei vähenda, miks peakski?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Leidsin sellise asja:
                            SNUS ja TERVIS
                            Viimaste aastatel on tehtud mitmeid uurimustöid snusi kahjulikkusest tervisele. Järgnev informatsioon on kokkuvõte sellest mida need uurimused on näidanud.
                            Rootsis on snus olnud kasutuses jub üle 200 aasta ja selle mõju tervisele on nüüdseks põhjalikult uuritud mitmetes teaduslikes uuringutes.

                            Viimased teadmised:
                            Viimases kolmes uurnigus mis on viidud läbi koostöös maailma tervise organisatsiooniga (MONICA) on leitud, et snus ei suurenda riski saada südamerabandust. Samas ei ole jõutud veel selgusele milline on snusi mõju teistele südamehaigustele. Teadlased on ka jõudnud arusaamale, et snus ei mõjuta vere vedelsust. Samas on snusil otsene efekt vererõhule ja südamerütmile, kuigi on veel ebaselge, kas snus põhjustab kroonilist kõrge-vererõhulisust. 2004 aasta Eliasoni uuringus leiti ,et risk haigestuda vanuselisse diabeeti on snusi kasutajate seas olematu, kuigi see risk on suitsetajate seas suur. Rootsis läbi viidud riski analüüs näitas, et eeldades snusi suitsule väheneb risk surra tubaka läbi 90%..
                            Minu teada on võhma juures suur roll südametegevusel, et kuidas süda jõuab pumbata või midagi sellist? Ma pole selles kindel aga keegi ehk räägib mulle?

                            Kommentaar


                              Kui J.Mae snus'i ei paneks siis oleks vennal veel rohkem võhma? Ja nii ka teistel suusatajatel?
                              Lõvi helistab põlevale ringile:
                              «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                              Kommentaar


                                Kust sa seda kuulsid, et suusatajad snusi panevad? Minu enda loogika ütleb, et peaks see vähendama võhma. Palun tõestage vastupidist!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X