320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mõtle palju su pill väärt on ja palju remont läheks...Üldiselt müüakse selline asi vist varuosadeks niipalju kui mina tean...Kui sul väga uus pill pole siis ei tohiks küsimustki olla

    no läpakas on alla aasta vana. rääkida sellest, et kas ta on piisavalt pill või mitte.. pole mõtet. kõik on suhteline. ütleme nii, et kui kuvar oleks terve, siis ma oleks sellega väga rahul. olgu. igatahes. kui läpakas maksis 9999.- alla aasta tagasi, siis ma oleks rahul ka isegi siis selle remontimisega, kui ta maksaks näiteks 3999.- vms.. igatahes uut ei ole vast mõtet osta, kui sisu on minu jaoks täiesti piisav. et siis uuesti, kas on üldse selline asi võimalik? sest läpakatel kipuvad asjad küllaltki integreeritud olema jne.. on ajaloost selliseid asju , kus keegi on oma samsungil suutnud uut kuvarit katkise asemele organiseerida? aitäh juba ette.

    Kommentaar


      mine hinnavaatlusesse oma murega, ausalt. Sealt hüva nõu kindlasti

      Kommentaar


        Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
        no läpakas on alla aasta vana. rääkida sellest, et kas ta on piisavalt pill või mitte.. pole mõtet. kõik on suhteline. ütleme nii, et kui kuvar oleks terve, siis ma oleks sellega väga rahul. olgu. igatahes. kui läpakas maksis 9999.- alla aasta tagasi, siis ma oleks rahul ka isegi siis selle remontimisega, kui ta maksaks näiteks 3999.- vms.. igatahes uut ei ole vast mõtet osta, kui sisu on minu jaoks täiesti piisav. et siis uuesti, kas on üldse selline asi võimalik? sest läpakatel kipuvad asjad küllaltki integreeritud olema jne.. on ajaloost selliseid asju , kus keegi on oma samsungil suutnud uut kuvarit katkise asemele organiseerida? aitäh juba ette.
        Peaks olema võimalik jah.. Ja eks see hind kujunekski umbes selliseks nagu pakkusid välja. Aga eks hinnavaatluses saad ilma kasutajata ka ringi vaadata, kindlasti on samasuguseid teemasid seal küll...
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Kas siin leidub inimest, kes on tellinud Kalev Meedia ajakirju, et huvitab see, kas Kalev on lõpetatud tellimuse raha tagasi maksnud?

          Kommentaar


            igat sitta ikka ei telli endale
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              igat sitta ikka ei telli endale
              Siis pole vaja ka vastata.
              Aga otsin endiselt inimest, kes oleks tellinud Kalev Meedia ajakirju.

              Kommentaar


                Mina olen tellinud.
                senini pole mulle ei raha tagasi laekunud, ega pole ak ühendust võetud, et tagasi maksta
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Algselt postitas #23 Vaata postitust
                  kui keegi arvab et on gümnaasiumi keemias osav ,et ära teha kodune kontrolltöö, võib ühendust võtta
                  akselk@hot.ee
                  märt sults on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    märt sults on.
                    jaa kunagi käisin tema koolis kah
                    ansip oskab kah keemiat vist :P

                    Kommentaar


                      Kas on ebaseaduslik saata šotimaale 3 blokki suitsu?
                      Või äkki toll võtab ära?
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        igat sitta ikka ei telli endale
                        10 krooni eest oli nendes ajakirjdes sisu küll ja küll.
                        Mõnus oli sellise hinnaga ajakirjasid osta. Kahju, et ära kadusid
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                          Kas on ebaseaduslik saata šotimaale 3 blokki suitsu?
                          Või äkki toll võtab ära?
                          Jah, on küll ebaseaduslik.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            Jah, on küll ebaseaduslik.
                            tänks, aga kas väiksem kogus on kaa?
                            Algselt postitas Cule
                            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                            Kommentaar


                              Selline küsimus, et kes postitas sellise huvitava liikuva pildi, kus mingi tüüp paneb endale käe näo ette ja ohkab?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                                Kas on ebaseaduslik saata šotimaale 3 blokki suitsu?
                                Või äkki toll võtab ära?

                                answers.com
                                : Is it illegal to send cigarettes through the post from 1 EU country to another?

                                inimestel on vastuoluline info,
                                rohkem kui paar pakki korraga vist ei soovitata saata
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X