320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    tennises on turniiridel alati nii, et keegi mängija saab mingi asetuse, enne algust. Mis see tähendab?
    Näiteks Kanepi sai kolmanda asetuse..
    Maailma edetabeli järgi. Kui ta saab kolmanda asetuse, siis osaleb turniiril kaks mängijat, kel on temast parem koht maailma edetabelis.

    Kommentaar


      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
      tennises on turniiridel alati nii, et keegi mängija saab mingi asetuse, enne algust. Mis see tähendab?
      tähendabki seda, et on tabelisse asetatud (mitte suvaliselt loositud nagu Eesti jalgapallikarikas, kus 2 parimat v6ivad juba avaringis kohtuda)
      ja kui on näit 8 asetatut (nagu esm-st Marbellas, Kanepi Serena ja Jankovici taga nr 3), siis enne veerandf teiste tugevatega ei kohtu
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Maailma edetabeli järgi. Kui ta saab kolmanda asetuse, siis osaleb turniiril kaks mängijat, kel on temast parem koht maailma edetabelis.
        Mitte alati. Vigastusklauslitega annab seda vähe segada kah. Lisaks võtavad Wimbledoni pässid arvesse ka muruväljaku varasemaid esitusi ja jätavad endale õiguse teha parandusi. Asetus tähendab seda, et sa oled paigutatud mängija. Vähimal juhul on sind paigutatud mingisse loosigruppi. ntx 3-4; 5-8; 9-16: 17-32. Kuna neid reegleid on pidevalt muudetud, siis pole kindel, mis süsteem hetkel on, a ehk keegi teab või viitsib guugeldada.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          Ma arvan et Kasperil juhtus seal sedaviisi, et ütles neile tehke mulle pealaele levaadia logo, aga juuksur oli teatavasti flora fänn ja tegi flora mehikese sinna..
          Beef, ära aja paska! Väga mage nali, ma olen sinus pettunud.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Beef, ära aja paska! Väga mage nali, ma olen sinus pettunud.
            Proovime uuesti: Sa tahtsid Madridi logo, aga tehti Barca?
            Edit. Aga mul tuli just meelde, et Eesti inimene ja eriti veel juuksur pole sellistest klubidest sitta ega saiagi kuulnud.










            Kommentaar


              Nimelt , naine küsis mu käest sellise küsimuse et "miks on neil sokid jalas ja siis teip peal" ja ma oskasin aint vastata et teip peaks hoidma kaitsmeid üleval, aga mõnel on ka edevuse pärast. aga soki kohta ma ei osand mittte kuiiiiiiii midagiiii öeldaaa ja oma 9a vutikarjääri jooksul ei tea mind ka miks on mõndadel tüüpidel sokid ka seal on sel mingi eesmärk või ei ole?
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                1) teip hoiab sokid pingul
                2) sokid peavad olema jalas
                3) teibid on ilusad

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  1) teip hoiab sokid pingul
                  2) sokid peavad olema jalas
                  3) teibid on ilusad
                  naine mõtles seda varianti kus kedra on jubaolemas ja siiis sokk veel peal tõmmata lohh
                  i don t like u u don t like me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                    naine mõtles seda varianti kus kedra on jubaolemas ja siiis sokk veel peal tõmmata lohh
                    hõõrub vähem

                    sometimes works, sometimes doesn't
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Miks Piaoviaopiuviao naine nii raskeid küsimusi esitab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        Miks Piaoviaopiuviao naine nii raskeid küsimusi esitab?
                        Käies täna taga esimest korda vutti vaatamas , ja nähtes ühte tüüpi, tekkis tal kohe küsimus

                        ah naiselik uudishimu
                        i don t like u u don t like me

                        Kommentaar


                          Kui suure osa oma sissetulekust kulutavad jalgpalluris juuksegeeli peale?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            kristiina ilmselt vähe, aga kui eestis mõni geelipea oleks siis arvestades nende sissetulekut, siis päris olulise osa

                            Kommentaar


                              Miks jalkaliidu leht maas on?

                              Kommentaar


                                kratid......

                                Kommentaar

                                Working...
                                X