320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
    Mõtled sa seda?
    Just, tänkju.
    Algselt postitas Cule
    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

    Kommentaar


      See pole küsimus, pigem palve, ehk keegi oskab soovitada 70-90 populaarseid laule.
      Sarnaselt neile: Boney M,Mr President- Coco Jumbo,Righeira,Mr Vain,ATC, No Limit

      Kommentaar


        Take on Me , eye of the tiger

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          See pole küsimus, pigem palve, ehk keegi oskab soovitada 70-90 populaarseid laule.
          Sarnaselt neile: Boney M,Mr President- Coco Jumbo,Righeira,Mr Vain,ATC, No Limit
          Laulud otsi esitajatele ise:

          Alexia, Ice MC, Captain Jack, Prezioso, Gigi D'aGostino, Eiffel 65, Floorfilla, Scatman John, Modern Talking, Bad Boys Blue, Pet Shop Boys, RICK ASTLEY, Alphaville, A-ha(v-o liiga hea selle listi jaoks), Paula Abdul, Bananarama, Bolero, Kim Wilde, Nena, C. C. Catch, Falco, Sandra ... rohkem ei viitsi. Vaata ka punastama panevate lapsepõlve laulude teema läbi.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Hea viis sellist sitta leida on minna www.last.fm ja nende coco jambode juurest similar artiste vaadata.

            Kommentaar


              Või siis läbi torrentite mõni Superhits of the 70`s/80`s/90`s kogumik tõmmata

              Kommentaar


                Ainult, et sellel sitahunnikul pole mingit pistmist 70ndatega. Mina kui 70ndate laps olen väga solvunud, et meid sinna sisse topiti. Ma usun, et mcnamara on ka.

                Kommentaar


                  Tänud! kõigile.

                  Kommentaar


                    Mul Wordiga mingi jama. Kui hakkan teksti töötlema, siis katab nagu osad ees olevad tähed ära.Oskab keegi aidata?

                    Kommentaar


                      Proovi korraks insert-klahvi vajutada.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kas ma peaksin välja minnes jope peale panema või soovitab keegi mõnda muud kostüümi?! PALUN MITTE KLEITI SOOVITADA!!!!

                        Kommentaar


                          Pane kleit selga.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                            Kas ma peaksin välja minnes jope peale panema või soovitab keegi mõnda muud kostüümi?! PALUN MITTE KLEITI SOOVITADA!!!!
                            skafander äkki?

                            Kommentaar


                              Kui mul oleks üks, siis kindlalt.

                              Kommentaar


                                Soovitage kust saab suht odavalt kvaliteetset aluspesu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X