320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Merepatrull (Sea Patrol) räägib Austraalia vetes töötavast sõjalaevast Hammersley ja sealsetest meremeestest, kel tuleb rinda pista smuugeldajate, narkoärikatega jms. Sari on Kutsuge Cobra 11, Kloun jms sarnases stiilis, ehk iga osa on uus "missioon", kuid tegelased jäävad samaks. Vahepeal leidub ka natuke huumorit. Youtubes on mitmedki osad väljas, kes soovib tsekkata. Samuti näitab K12 ka hetkel vanemaid osi.

    Lahingureeglid(Rules of Engagement) on komöödia sari, mis keskendub ühe abiellunud, ühe kihlatud paari ja ühe vallalise mehe elule ja nende seiklustele. Midagi sarnast HIMYM ja Friendsile.
    Sarjas on mõnusat, üsna labast huumorit. Abielumehel Jeffil on üsna huvitav mõttemaailm ja ta ei karda välja öelda, mida ta mõtleb.

    Igastahes soovitan inimestele, kellele meeldivad sarjad stiilis, Community, TAAHM, HIMYM jne

    Kommentaar


      krt, alcatraz mulle meeldib )

      Kommentaar


        Algselt postitas Aadu&co
        Avastasin enda jaoks uuesti sellise huvitava sarja nagu " Black books". Eesti pealt jooksis omal ajal raamatupoe nime all. Krt aga see sari on klassika.
        Dylan Moran i mängitud Bernard Black i kohta on wikis hästi öeldud "Bernard Black is a cold, drunken, sour, pessimistic, and at times neurotic, Irish misanthrope, whose sole pursuits in life appear to be drinking, smoking, reading, and insulting people" .

        Soovitan soojalt vaadata kes seda sarja näinud pole veel.
        Ja kust kohast võiks sellele sarjale supakaid saada?
        Minu jaoks on selle sarja kirss tordil kentsakas Bill Bailey
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Kohe-kohe on Jaanuar ja parimad sarjad naasevad puhkuselt. Can't wait!
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            ramsay's kitchen nightmares http://m.youtube.com/index?desktop_u...?v=gr3MGCmd03U

            Kommentaar


              Minu sari nendeks nädalateks sai Boston Legal. Olen alles teise hooaja poole peal aga olen just eriti rõõmus et mul on veel 5+hooaega seda vaadata. Igat pidi puhas kuld. Hea näitlemine ja igas osas saab sitaks pulli.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aadu&co
                Avastasin enda jaoks uuesti sellise huvitava sarja nagu " Black books". Eesti pealt jooksis omal ajal raamatupoe nime all. Krt aga see sari on klassika.
                Dylan Moran i mängitud Bernard Black i kohta on wikis hästi öeldud "Bernard Black is a cold, drunken, sour, pessimistic, and at times neurotic, Irish misanthrope, whose sole pursuits in life appear to be drinking, smoking, reading, and insulting people" .

                Soovitan soojalt vaadata kes seda sarja näinud pole veel.
                Ja kust kohast võiks sellele sarjale supakaid saada?
                Flora, Flora,
                te olete kõik kohutavad,
                teie rahuldamata tüdruksõbrad on teilt võõrandatud.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aadu&co
                  Pean tunnistama oma rumalust ja silmad maha lööma, sest sellest mõttekäigust ma aru ei saanud.
                  milline teist litsidest tahab tantsida?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aadu&co
                    Ja sinu vigastus on?
                    Pudelisse vahib.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aadu&co
                      Ja sinu vigastus on?
                      Kuule, Aadu +2, kui te teete oma tavalist kolmeka asja, mida te nädalavahetuseti teete, ja kuuvalgus peegeldub te pea ja perse pealt ja kõike, kas see ei muutu pisut segadust tekitavaks?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Jasper, palun ära mõnita endast rumalamaid.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Jasper, palun ära mõnita endast rumalamaid.
                          Jah. Ma tean. Aga mul on oma õigused.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aadu&co
                            Olla rumal jh?
                            Jah. Vapustavad efektid, tead. Pani tõesti uskuma, et ahvid saavad koosolekuid pidada.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Ma ei saa ka aru, kas seriaal on milleski süüdi või jaurab Jass niisama Oleks vaja Mõnuagenti oma virtuaalalkomeetriga.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aadu&co
                                Tuleb nii välja jh.

                                Nii huvi pärast kohe küsiks kas sul on selle sarja vastu midagi? Või riivasin sinu sündsat ja puhast hinge millegi muu koledaga?
                                Sa tead, mis sa oled? Sa oled habe, mille otsas ripub idioot.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X