320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Californicationi viimane hooaeg oli ikka wayyy too over the top. Sama rada nagu paljude sarjadega - esimesed hooajad väga head, aga ühel hetkel pole enam midagi huvitavat kirjutada ja siis hakkab lihtsalt iseenda parodeerimine ja ülepingutamine.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Pole läbi käinud, kuid History Channel tuli esimese sellise üldhuvisarjaga välja: "Vikings". Kellele "Game of Thrones" või "Spartacus" meeldib, peaks midagi sobivat olema.

      Mulle küll meeldib ja soovitaks pilgu peale heita.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Pervertidele teadmiseks, et jõuga võtmist viikingite seriaalis väga pole. Kohati alfad näitavad klassi, kuid enamasti jääb see flirtimise tasemele. Rõhk on asetatud legendile, olustikule ja kommetele.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Minu uutest sarjadest lemmik see:



          Vikings plaanis polnud aga ehk suveks suvilas vaatamiseks tõmban kui hooaeg läbi (sama mis GoT3-ga).

          Kommentaar


            Shameless US sai jälle otsa... Lõpp tundus säärane, et jätku pole loota, aga siiski väidab Vikipeedia, et neljas hooaeg tuleb.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              4 hooaeg peaks tulema jah. Jäeti ju pigem kõik otsad lahtiseks. Frank ja alkohol, Lip MIT'sse, Ian armeesse. Tegelikult jäi mulle natuke segaseks, et kas Steve koksatigi maha? Paati ta läks aga mis edasi sai? Telefon oli tal ju sees. Samas see tüüp kes jälgis teda tõi hunniku raha Fionale viimases osas.

              Kommentaar


                2 osa keriti selline põnevus ja siis on viimane osa tühi õhk, wtf Shameless, wtf.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Lõpetasin nv "Greek"-i vaatamise ära, neli hooaega, per 20 osa oli täitsa paras vaatamine. Alguses olin üsna pessimistlik aga üllatusin ja tegelikult oli päris korraliku seriaaliga. Nii kui hakkas igavaks ära kiskuma, tuli jälle uus "jama", mille lahendamist oodata. Põhimõte on sama nagu ikka sarnastel seepidel, iga osa on uus "probleem", mis osa lõpuks üldiselt ära lahendatakse ja siis läheb elu edasi. Peategelaseks on esmakursuslane, kes ei taha ülikoolis sama nohik olla kui ta oli keskkoolis ning seega otsustab astuda korpi. Valik jääb kahe korbi vahele, kas oma õe peigmehe või õe eks peigmehe korpi. Ja sealt edasi hargneb üks paras seebikas

                  Ühtlasi otsin midagi uut vaatamiseks, Arrested Development, League, Kontor jms ei paku huvi.. mõlgutan mõtteid Simpsonite poole, aga rsk 20+ hooaega.
                  Otsustasin "Minu nimi on Earl" kasuks.. kunagi sai telekast suht palju osi ära vaadatud aga nüüd võiks algusest peale korralikult ära vaadata.

                  Kommentaar


                    Shamelessiga on arvamused sellised, et Iani osatäitja läheb ära nagu oli Inglismaalgi teinud. Siis, et Steve ei saa olla surnud, et sarja tegijad ei jätaks võimalust kasutamata, et näidata mingit eriti südantlõhestavat viisi tema surmaks. Ehk, küll ta tuleb tagasi.
                    Sari tuleb kindlalt tagasi.

                    Kommentaar


                      Küll dokk sari, kuid mu meelest täitsa asjalik: national geographicust jookseb säärane asi nagu Scam City, kus saatejuht võtab sisse uurija/paljastaja rolli, olles väliselt 'pahaaimamatu turist'. Ehksiis reisijatele/seiklejatele, kes kaugemaid maid ette võtavad ja ei plaani turistibussis giidiga koos pilte aknast teha. Käib peidetud kaameraga just pigem eksootilistes riikides ja õpetab kuidas käituda, millest eemale hoida, kus ohtu näha jne. Sest lääne turistid on ju kui kõndivad kullaaugud.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Kuna mul ei ole eriti võimalust üksi sarju vaadata siis pean alluma naispoole tahtmistele enamasti, aga One Tree Hill meeldis mulle isegi väga ja Gossip Girlis on Chuck Bass igavesti awsome tegelane ja ma ei jõua ära oodata millal uus Pretty Little Liars välja tuleb. Samas soovitaks Suburgatoryt isegi laiemalt, vägagi humooririkas sari on kuigi alguses olin väga skeptiline selle koha pealt. Ja ära ei saa mainimata jätta ka Hart of Dixiet!
                        Ja muidugi Go On! Matthew Perry jääb vist igaveseks mu lemmik komöödia sarja näitlejaks.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          One tree hill. Loodan, et sa ei trollinud siin sai ka toda mingi aastaid neli tagasi vaadatud. Igal juhul oli sari vaadatav senimaani, kuni see peategelane seal kossu mängis. Edasi läks imelikuks vähekene.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            One tree hill. Loodan, et sa ei trollinud siin sai ka toda mingi aastaid neli tagasi vaadatud. Igal juhul oli sari vaadatav senimaani, kuni see peategelane seal kossu mängis. Edasi läks imelikuks vähekene.
                            Kusjuures ei trollind, mind hakkas ka tõmbama selle pärast et seal vahest harva kossu mängiti, lõpp kiskus gängstaks ära. Aga Dan Scott oli badass!
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Avastasin sellise tüübi nagu Charlie Brooker ja tema wipe'd. Kas siis screen, weekly või lihtsalt 2012 wipe. Ehk siis tema rant mingitel teemadel. Huumorit saab ja mina 95% juhtudest nõustusin temaga. Paneb kaasa mõtlema ja arutama.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                On üks säherdune uus asi nagu "Da Vinci deemonid". Siis nagu päriselt Leonardo elust ja seiklustest, ei mingit sidet Dan Browniga. Üsna ajuvaba ajalooline jant, aga mulle sellised asjad päris meeldivad. Tuleb meelde, kuidas lapsepõlves tollal värsket inglaste Robin Hoodi kaifisin.
                                Visuaalses mõttes on väga vahvalt ära kasutatud Da Vinci joonistusi.

                                Edit: Selgub, et nimetet sarja asub juba sel reedel näitama Eestis nähtav telekanal Fox.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X